2

@tbas @JohnA Delikatna zmiana? Widziałeś kiedyś, żeby TVP praktycznie dobrowolnie przeprosiło tak szybko za swoje fejki, manipulacje i kłamstwa?

2

@MesQueUnClub96 w czasie meczu to tutaj się taki zwierzyniec robi, że człowiekowi się nawet wchodzić tutaj zbytnio nie chce. :| Ale zazwyczaj jadą po większości pilarzy, nie skupiają się tylko na jednym

1

@MesQueUnClub96 przecież tutaj może z dwóch, trzech ludzi go hejtuje - dużo częściej widzę w miarę obiektywna krytykę

3

@tbas I oby tak się stało, niech spróbują uratować chociaż resztkę honoru która im została po tej sytuacji

6



Na pocieszenie możecie pośmiać się z wpadki TVP, niby nowa jakość ale w tym przypadku coś mocno nie pykło

7

@Pawel13sz ujowo ale chociaż stabilnie xDD

0

@Emhyr Przeczuwam srogie rozczarowanie.

1

@macio_944 Broniłem Xaviego bo to faktycznie świeży trener jeżeli chodzi o TOPowe drużyny ale takich rzeczy nigdy nie zrozumiem

1

@AmigoBlancos spokojnie, Xavi trzyma reke na pulsie

2

Lewus jak już zaczal strzelać to seryjnie, chyba cecha każdego wielkiego napastnika

1

@PawkoFCB Ja jedynie próbowałem w DS3. Kiedy jedynie co mi groziło to wpierdziel od przeciwnika to było w miarę git ale kiedy doszło do tego to paskudne zatruwanie w bodajże 4 lokacji to już mnie cholera strzelała. :|

1



Autentycznie zazdroszczę ludziom, którzy potrafią grać w souls-like. Super klimacik i światy ale poziom trudności imo nie do przeskoczenia. :|

5

@VegetaPolska Niby nowy format, a dalej sprawdzone patenty robienia wyświetleń na jakiś odklejencach

0

@Transu96 To co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego życia jakie miał Komenda.

3

@Peciak
Mi już lekko pamięć szwankuje i nie pamiętam dokładnie co tam wypisywałeś ale tak na szybko to Twoje stwierdzenie, ze jak można mieć depresje kiedy należysz do jakiegoś procenta najbardziej uprzywilejowanych ludzi na świecie -

jakby nie patrzeć stan materialny nie zawsze oznacza zapewnienie zdrowia psychicznego, wiadomo lepiej płakać w mercedesie niż na ulicy ale również w tym mercedesie może Ci siaść psycha definitywnie bo jednak jest wiele czynników poza materialnymi, które wpływaja na nasza psychikę.

Przykład kobiety z wypadku i ogarnianiem życia bo nawet terapii nie ma -
po prostu ludzie czy tez społeczeństwo maja coraz większą swiadomosć na temat chorób psychicznych.

I moje ulubione, wisienka na torcie - uważales, ze mialeś depresje (zapewne jeszcze sam ja sobie zdiagnozowałeś - mocny vibe gimnazjum i nastolatków którzy nadużywają tego terminu) i sam się z niej wyleczyleś. xD Myslę, ze maksymalnie co mogłeś mieć to jakieś stany depresyjne, które zaburzyły Ci spojrzenie na rzeczywistość, ale lekarzem nie jestem wiec nie będę się bawił w diagnozowanie.

Osobiście średnio widzę sens w dyskusji o depresji z Toba, bo zapewne już nieraz brałeś udział w podobnych rozmowach i nikt nie trafił do Ciebie z swoją argumentacją więc czemu teraz miałoby być inaczej?
Aczkolwiek jak już tak wszyscy wypominamy sobie kwiatki, to uznałem że warto było wspomnieć o Twoim mocno archaicznym poglądzie na temat chorób psychicznych :|

10

@Peciak Imo i tak nic nie pobije Twojego kwiatka z depresja. xD

2

@jakub1906 Pomijając już nawet fakt naszej niezbyt dobrej historii z Mou to facet obecnie jest zwyczajnie przeciętnym trenerem

nie wyobrażam sobie jak można być kibicem Barcy i chcieć tego faceta jako naszego trenera

5

@R-Dinho Widzę, że przeżywasz ostry szok wynikający z faktu, że ktoś potrafi skrytykować partię na którą oddał głos/kibicuje.


0

@Pedri16Future za taki "koncert" to jeszcze dopłacać powinni xD

9

@xvcWinterSoldier jeżeli takie coś prowokuje "nabuzowanego mężczyznę" to ja nie chcę widzieć jak taki chłop się zachowuje kiedy zobaczy kobiete w leginsach, wtedy pewnie od razu leci strzał na pysk. :|

4

@Mario96w kolega dba o polski rynek hydrauliki, prawdziwy patriota xD

1



przepiękny bojkot XD

1

@Popitek12 może jeszcze grać w lola

3

@VegetaPolska Ja bardziej myślałem, że Ty w jakieś genshiny nawalasz a tu proszę, jakie zaskoczenie

0

@Arden Dajmy w.w panów (no, oprócz Messiego) do obecnej Barcelony w wieku Lewandowskiego i zobaczymy czy będą tak śmigać. ;p

0

Patrząc na to co się dzieje na strajku rolników można odnieść tylko jedno wrażenie - słuszny protest przemienia się powoli w straszny gnój. Osobiście rozumiem, że strajk czy protest nieraz musi być "brutalniejszy" żeby przyniósł zamierzony efekt ale blokowanie karetki czy ewidentne pro-rosyjskie hasełka to już przeginka imo.

2

@PatrykBarca Milika proszę nie szkalować, nie wiadomo gdzie był jego sufit bo kontuzje mocno go wyhamowały

5



smakowała wam ta parkowa za 10 złociszy? :D

1

@MESSIah16 Niestety branza porno to wyniszczajace gowno - mniej wiecej tak samo to dziala z tymi onlyfansami, szkoda ze mlode dziewczyny - czesto zapatrzone w swoje idolki ida ta sama droga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?