5



Czyli będzie wojna.

2

@LM10GOAT @jowita nie lata bokiem, nie startuj do niej nawet

0

@Cochise To już zależy o czym mówimy, onlyfans to "tylko" sprzedawanie erotycznych zdjęć czy też filmików. Ja nawet nie wiem czy można to podpiąć pod prostytucję jako tako

0

@michal26 Na pewno bycie żołnierzem (aczkolwiek nie zawsze, bo tam też bydło straszne się zdarzało i będzie zdarzać a wojna potrafi w ludziach takie gówno obudzić, że nawet masowy gangbang jest mniej poniżający ) jest bardziej honorowe niż bycie prostytutka ale w mojej perspektywie trzeba oddzielić żołnierza który broni własny kraj i bliskich od takiego co go wysyłają na totalnie obca ziemie, żeby zdobył kilka baryłek ropy dla spasionych polityków i zdechł na obcej ziemi, w obcym kraju a jak przeżyje to możliwe, że resztę życia walczył z ptsd, kalectwem i rachunkami bo służba zdrowia w USA posysa. :|

Reasumując nie ma nic lepszego ani gorszego, każdy ma swój indywidualny kompas w życiu którym się kieruje. Jeden podejdzie do życia bardziej egoistycznie i będzie wyciągał od frajerów (osobiście uważam, że kobietom w kontekście onlyfansa i prostytucji należy się najmniej krytyki, bo one tylko wykorzystują fakt, że my jako mężczyźni jesteśmy na tyle zdesperowani żeby za to płacić XD) kwit za zdjęcie w samych majtkach a drugi pojedzie się postrzelać na obce ziemie za rope i pieniadze.

0

@MESSIah16 Najbardziej mnie bawi, że najwięcej o tych onlyfansach ględzą mężczyźni, czyli główni klienci u tych kobiet. xD

@Kgorecki2500 Nie wiem czy gorsze czy lepsze, nie mi oceniać cudze kompasy które kierują ludźmi - aczkolwiek rozumiem ten tok rozumowania, bo sprzedanie softa nie pozbawi Cię życia lub zdrowia

2

@Kgorecki2500 Pis przez cały okres rządzenia zapewne wuja zrobili w tej sprawie i każdy cichutko a od PO wymagacie żeby po 2 miesiącach rządów stawiali fundamenty? Patrzeć im na ręce i czekać ale nie dramatyzujcie panowie xD

6



Ale przecież ma racje, szczególnie w kontekście USA gdzie żołnierze byli rzucani po świecie strzelając się w imieniu baryłki ropy xD

5

@Safrani Wniosek z tego jeden, czekać i wtedy osądzać a nie beczeć jak konfiarze czy pisowcy jak jeszcze nic nie było wiadomo xD

4

@Krystian1588 Jeżeli ślub z dzieciakiem ma świadczyć o upadku moralności to tak naprawdę nigdy jej nie miał bo takie coś występuje od zawsze w pewnych kulturach.

Niektórzy jak my, poszliśmy mentalnie o krok dalej (pomijając Korwina) i potępiamy takie zachowania, a niektórzy dalej siedzą z swoimi poglądami w jaskini i zgarniają 12 latki przed ołtarz

4

@Arden patologia dzisiejszych czasów, kobiety gonią za jakimś dziwacznych kanonem piękna, który nawet piękny nie jest

1

@macio_944 Tutaj się komuś po prostu proporcje powaliły bo to nie dobre gry są za drogie a te przeciętne/słabe xd

0

@Mezocyklon87 jak wy doszliście do zestawienia energetyków z tabletkami to ja nie mam pojecia

1

@Jakchcesz lidl czad rozdaje paczki za darmo, biedronka zamyka w wiacie na odpady staruszki

wybierz madrze xD

8



Lidl ewidentnie wygrywa konflikt z biedra

0

@4drian0 Mnie ziomek całkiem niedawno zaraził FF, pierwsza czesc remake juz smigala na pecetach. ;p

0

@Culer9002 Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie

0



Ale mam ból dupska, że jeszcze tego nie ma na pecetach, zakichana ekskluzywność. :(

8



Ale się miota xD

7

@DonMatteo901 Na razie na wszystkich projektach wisi "pytajnik" ale Mentzen już wie, że nic z tego nie będzie - normalna wróżka. ;p

pomijam juz totalnie to śmieszne porównanie obecnego rządu, który sprawuje władze jakieś 2 miesiące z ośmioletnimi rządami pisu i stwierdzeniem, że będzie jeszcze gorzej.

0

@Janas11224 Niestety już przed premierą Suicide Squad wiele wskazywało, że to będzie przeciętniak. :|

Osobiście bardzo czekam na wersje pecetowa Final Fantasy XVI (bo na port drugiej części 7 raczej w tym roku nie ma szans) - Stalkera 2, remake Gothica, Alone in The Dark, Silent Hill 2, Manor Lords, Broken Roads, The Thaumaturge i Vampire: The Masquerade ale w tym przypadku najbardziej się obawiam, że dostaniemy gniota.

Ogólnie może to być udany rok dla mnie, ale pewnie skończy się jak 2023 - niby wychodzą dobre gry ale w takim stanie technicznym że szkoda gadać. xD

0

@Criss18Barca Eutanazja zręcznie ominięta. xD

15

@MESSIah16 Tymczasem Najka, która w wieku bodajże 24 lat posiada okrągłe 0 dzieci.

22



Uwielbiam takie grające na uczuciach obrazki z stwierdzeniami, jakoby to aborcja czy eutanazja była przymusem a nie wyborem. xD

1

@regatta52 bez przesady xd

7



Walka wieczoru na następnym fame mma już znana

3

@Firestone Wciąż nie rozumiem jaki proces myślowy zaszedł w głowie Niemca przy przejściu do Barcy. :|

1

@MESSIah16 O matko, ta Fagata tylko bardziej cnotliwa zawitała nawet tutaj xD

0

@Culer9002 Jednak trochę zmienia, skoro zarzuciliście mu sfałszowanie zdjęcia.

0

@Culer9002 Trzeba też nie miec rozumu, żeby od razu łykać wszystko co się zobaczy w internecie ^^

0



Dwie linijki tekstu Łukasza > 10 elaboratów u Stanowskiego. Ludzie jak widać bardzo cenią przedstawienie suchych faktów, bez zbędnych opinii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?