marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czyli będzie wojna.
2
@LM10GOAT @jowita nie lata bokiem, nie startuj do niej nawet
0
@Cochise To już zależy o czym mówimy, onlyfans to "tylko" sprzedawanie erotycznych zdjęć czy też filmików. Ja nawet nie wiem czy można to podpiąć pod prostytucję jako tako
0
@michal26 Na pewno bycie żołnierzem (aczkolwiek nie zawsze, bo tam też bydło straszne się zdarzało i będzie zdarzać a wojna potrafi w ludziach takie gówno obudzić, że nawet masowy gangbang jest mniej poniżający ) jest bardziej honorowe niż bycie prostytutka ale w mojej perspektywie trzeba oddzielić żołnierza który broni własny kraj i bliskich od takiego co go wysyłają na totalnie obca ziemie, żeby zdobył kilka baryłek ropy dla spasionych polityków i zdechł na obcej ziemi, w obcym kraju a jak przeżyje to możliwe, że resztę życia walczył z ptsd, kalectwem i rachunkami bo służba zdrowia w USA posysa. :|
Reasumując nie ma nic lepszego ani gorszego, każdy ma swój indywidualny kompas w życiu którym się kieruje. Jeden podejdzie do życia bardziej egoistycznie i będzie wyciągał od frajerów (osobiście uważam, że kobietom w kontekście onlyfansa i prostytucji należy się najmniej krytyki, bo one tylko wykorzystują fakt, że my jako mężczyźni jesteśmy na tyle zdesperowani żeby za to płacić XD) kwit za zdjęcie w samych majtkach a drugi pojedzie się postrzelać na obce ziemie za rope i pieniadze.
0
@MESSIah16 Najbardziej mnie bawi, że najwięcej o tych onlyfansach ględzą mężczyźni, czyli główni klienci u tych kobiet. xD
@Kgorecki2500 Nie wiem czy gorsze czy lepsze, nie mi oceniać cudze kompasy które kierują ludźmi - aczkolwiek rozumiem ten tok rozumowania, bo sprzedanie softa nie pozbawi Cię życia lub zdrowia
2
@Kgorecki2500 Pis przez cały okres rządzenia zapewne wuja zrobili w tej sprawie i każdy cichutko a od PO wymagacie żeby po 2 miesiącach rządów stawiali fundamenty? Patrzeć im na ręce i czekać ale nie dramatyzujcie panowie xD
6
Ale przecież ma racje, szczególnie w kontekście USA gdzie żołnierze byli rzucani po świecie strzelając się w imieniu baryłki ropy xD
5
@Safrani Wniosek z tego jeden, czekać i wtedy osądzać a nie beczeć jak konfiarze czy pisowcy jak jeszcze nic nie było wiadomo xD
4
@Krystian1588 Jeżeli ślub z dzieciakiem ma świadczyć o upadku moralności to tak naprawdę nigdy jej nie miał bo takie coś występuje od zawsze w pewnych kulturach.
Niektórzy jak my, poszliśmy mentalnie o krok dalej (pomijając Korwina) i potępiamy takie zachowania, a niektórzy dalej siedzą z swoimi poglądami w jaskini i zgarniają 12 latki przed ołtarz
4
@Arden patologia dzisiejszych czasów, kobiety gonią za jakimś dziwacznych kanonem piękna, który nawet piękny nie jest
1
@macio_944 Tutaj się komuś po prostu proporcje powaliły bo to nie dobre gry są za drogie a te przeciętne/słabe xd
0
@Mezocyklon87 jak wy doszliście do zestawienia energetyków z tabletkami to ja nie mam pojecia
1
@Jakchcesz lidl czad rozdaje paczki za darmo, biedronka zamyka w wiacie na odpady staruszki
wybierz madrze xD
8
Lidl ewidentnie wygrywa konflikt z biedra
0
@4drian0 Mnie ziomek całkiem niedawno zaraził FF, pierwsza czesc remake juz smigala na pecetach. ;p
0
@Culer9002 Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie
0
Ale mam ból dupska, że jeszcze tego nie ma na pecetach, zakichana ekskluzywność. :(
8
Ale się miota xD
7
@DonMatteo901 Na razie na wszystkich projektach wisi "pytajnik" ale Mentzen już wie, że nic z tego nie będzie - normalna wróżka. ;p
pomijam juz totalnie to śmieszne porównanie obecnego rządu, który sprawuje władze jakieś 2 miesiące z ośmioletnimi rządami pisu i stwierdzeniem, że będzie jeszcze gorzej.
0
@Janas11224 Niestety już przed premierą Suicide Squad wiele wskazywało, że to będzie przeciętniak. :|
Osobiście bardzo czekam na wersje pecetowa Final Fantasy XVI (bo na port drugiej części 7 raczej w tym roku nie ma szans) - Stalkera 2, remake Gothica, Alone in The Dark, Silent Hill 2, Manor Lords, Broken Roads, The Thaumaturge i Vampire: The Masquerade ale w tym przypadku najbardziej się obawiam, że dostaniemy gniota.
Ogólnie może to być udany rok dla mnie, ale pewnie skończy się jak 2023 - niby wychodzą dobre gry ale w takim stanie technicznym że szkoda gadać. xD
0
@Criss18Barca Eutanazja zręcznie ominięta. xD
15
@MESSIah16 Tymczasem Najka, która w wieku bodajże 24 lat posiada okrągłe 0 dzieci.
22
Uwielbiam takie grające na uczuciach obrazki z stwierdzeniami, jakoby to aborcja czy eutanazja była przymusem a nie wyborem. xD
1
@regatta52 bez przesady xd
7
Walka wieczoru na następnym fame mma już znana
3
@Firestone Wciąż nie rozumiem jaki proces myślowy zaszedł w głowie Niemca przy przejściu do Barcy. :|
1
@MESSIah16 O matko, ta Fagata tylko bardziej cnotliwa zawitała nawet tutaj xD
0
@Culer9002 Jednak trochę zmienia, skoro zarzuciliście mu sfałszowanie zdjęcia.
0
@Culer9002 Trzeba też nie miec rozumu, żeby od razu łykać wszystko co się zobaczy w internecie ^^
0
Dwie linijki tekstu Łukasza > 10 elaboratów u Stanowskiego. Ludzie jak widać bardzo cenią przedstawienie suchych faktów, bez zbędnych opinii