marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miśki, też wam ostatnio coś messenger świruje i znikają wam wiadomości? xD
2
@hayek Ewentualnie dzieciaki z spieprzonym dojazdem do szkoły znajdą godzinę dziennie na swoje pasję. :D Z własnego doświadczenia wiem, że jak jest kijowo plan lekcji ułożony + autubusy na wypizdowie kursujące co godzinę, dwie to zadania domowe potrafią być katorgą bo czasami człowieka cały dzień w domu nie ma.
A niech Cię jeszcze podkusi żeby z znajomymi wyjść na miasto, wtedy to powrót późnym wieczorem gwarantowany. xD
1
@Criss18Barca no elegancko dostosowali się do nowych przepisów
4
Ferran to jednak kozak, uciszanie na tle 3 ligowca
5
Matko boska, przecież takich ludzi to trzeba razem z Korwinem zapakować w ciężarówkę i wysłać gdzieś na Kamczatkę xD
2
Imo dobre zachowanie kolesia w okularach. Prawdopodobnie nie jest wyszkolony w sztukach walki/samoobrony więc bezpiecznie wycofał się cały czas osłaniając swoją kobietę i obserwując zachowanie napastnika. Zawsze mnie bawią rycerze co jak widza taką sytuacje mówią jakby to w typa nie wjechali - potem ty leżysz rozwalony bo napastnik miał w ręce kosę której nie zauważyłeś albo włóczysz się po sądach bo napastnik niefortunnie upadł i rozwalił sobie głupi ryj.
I już totalnie pomijam fakt, że takie gadki tych rycerzy to często zwykłe czcze gadanie bo zza klawiatury to każdy może być kozak - a to jak się zachowa w kryzysowej sytuacji, kiedy na szybko trzeba przeanalizować potencjalne ryzyko to zupełnie inna sprawa
5
@macio_944 Święto gnojenia pisowców trwa nieprzerwanie od października xD
23
Ten co promuje jakąś odpowiedzialność zbiorową niczym z totalitarnych systemów. XD
Lewica to zakała naszego rządu.
1
Właściwie to dlaczego chcą Bosaka wywalić? Czyjaś zachcianka czy faktycznie coś odwalił?
1
Ale Ubi lubi sobie kłody pod nogi rzucać. xD
1
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że jest to skok na kasę po najniższej linii oporu ale jak widać opłaca im się zmieniać panierkę w odświeżanym kotlecie. :|
0
@Bykunn Wiadomo, że te oceny to marny wyznacznik ale zawsze można wyśmiać jak ktoś ocenia płatnego remastera który praktycznie nic nie zmienia na 9/10 czy 10/10. :D
1
Pierwsze GOTY w tym roku? :D
A tak poważnie to co oni tak wysoko oceniają? Bazowej gry nie ma sensu oceniać w przypadku remastera a same ulepszenia od ND na pewno nie zasługują na tak wysokie oceny bo gierka Graficznie niewiele się zmieniła + dostała jakiś tryb hordy.
0
@Cochise Cholera, u mnie dalej leży na kupce wstydu..
0
@macio_944 Osobiście cieszy mnie informacja o mniejszym rozmiarze mapy. Brakuje mi gier, gdzie mapa jest mniejsza ale odpowiednio zagospodarowana ciekawą zawartością. Szkoda, ze gry AAA poszły w prześciganie się kto zaoferuje więcej kilometrów kwadratowych a kreacje świata w stylu Gothica, gdzie mapa wręcz zachęcała do samodzielnego odkrywania poszły w zapomniane.
1
Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem XDD
2
@Rewolucja123 "cześć, też trenujesz na tej siłowni?"
0
Może tym razem się uda, czekanko fest. :D
6
Największa kradzież w historii kinematografii?
0
@Chada A pielmieni nie jest przypadkiem rodzajem pieroga? Bo jak nie to ja też za wuja nie rozróżnię. xD
Ale uważam, że to jest właśnie jeden z elementów który tak przyciąga do nich widownie - nie grają ekspertów od żarcia tylko oceniają okiem laików jak ja xD
0
@BorzyKrzys Maczfit nie jest od Gessler
@Chada Daj przykład, bo często oglądam do obiadu i nie wyłapałem za wiele takich głupot xd
0
Profesjonalny ten catering od Gesslerowej
0
@Lionel_Messi10 a kylian miał go tak nie lubić. XD
0
@kuz panie, tylko solidny single player. Żadnych multikow. :p
5
Ale klimacik. :o
0
@Allbi urwy nie ludzie
1
@Kgorecki2500 Właśnie dlatego istnieje taka tabletka. Jednak istnieje ryzyko, że tradycyjne środki antykoncepcyjne zawiodą.
1
@macio_944 Ja go traktuje jak profil komediowy, czasami można się uśmiechnąć do głupot które wypisuje. :|
5
Pamiętajcie drogie dzieci, seks ma jedynie służyć reprodukcji xD
7
@626 od razu pogrążyć się w głębokiej depresji i nie wychodzić z łóżka