0

Miśki, też wam ostatnio coś messenger świruje i znikają wam wiadomości? xD

2

@hayek Ewentualnie dzieciaki z spieprzonym dojazdem do szkoły znajdą godzinę dziennie na swoje pasję. :D Z własnego doświadczenia wiem, że jak jest kijowo plan lekcji ułożony + autubusy na wypizdowie kursujące co godzinę, dwie to zadania domowe potrafią być katorgą bo czasami człowieka cały dzień w domu nie ma.

A niech Cię jeszcze podkusi żeby z znajomymi wyjść na miasto, wtedy to powrót późnym wieczorem gwarantowany. xD

1

@Criss18Barca no elegancko dostosowali się do nowych przepisów

4

Ferran to jednak kozak, uciszanie na tle 3 ligowca

5



Matko boska, przecież takich ludzi to trzeba razem z Korwinem zapakować w ciężarówkę i wysłać gdzieś na Kamczatkę xD

2



Imo dobre zachowanie kolesia w okularach. Prawdopodobnie nie jest wyszkolony w sztukach walki/samoobrony więc bezpiecznie wycofał się cały czas osłaniając swoją kobietę i obserwując zachowanie napastnika. Zawsze mnie bawią rycerze co jak widza taką sytuacje mówią jakby to w typa nie wjechali - potem ty leżysz rozwalony bo napastnik miał w ręce kosę której nie zauważyłeś albo włóczysz się po sądach bo napastnik niefortunnie upadł i rozwalił sobie głupi ryj.

I już totalnie pomijam fakt, że takie gadki tych rycerzy to często zwykłe czcze gadanie bo zza klawiatury to każdy może być kozak - a to jak się zachowa w kryzysowej sytuacji, kiedy na szybko trzeba przeanalizować potencjalne ryzyko to zupełnie inna sprawa

5

@macio_944 Święto gnojenia pisowców trwa nieprzerwanie od października xD

23



Ten co promuje jakąś odpowiedzialność zbiorową niczym z totalitarnych systemów. XD

Lewica to zakała naszego rządu.

1

Właściwie to dlaczego chcą Bosaka wywalić? Czyjaś zachcianka czy faktycznie coś odwalił?

1



Ale Ubi lubi sobie kłody pod nogi rzucać. xD

1

@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że jest to skok na kasę po najniższej linii oporu ale jak widać opłaca im się zmieniać panierkę w odświeżanym kotlecie. :|

0

@Bykunn Wiadomo, że te oceny to marny wyznacznik ale zawsze można wyśmiać jak ktoś ocenia płatnego remastera który praktycznie nic nie zmienia na 9/10 czy 10/10. :D

1



Pierwsze GOTY w tym roku? :D
A tak poważnie to co oni tak wysoko oceniają? Bazowej gry nie ma sensu oceniać w przypadku remastera a same ulepszenia od ND na pewno nie zasługują na tak wysokie oceny bo gierka Graficznie niewiele się zmieniła + dostała jakiś tryb hordy.

0

@Cochise Cholera, u mnie dalej leży na kupce wstydu..

0

@macio_944 Osobiście cieszy mnie informacja o mniejszym rozmiarze mapy. Brakuje mi gier, gdzie mapa jest mniejsza ale odpowiednio zagospodarowana ciekawą zawartością. Szkoda, ze gry AAA poszły w prześciganie się kto zaoferuje więcej kilometrów kwadratowych a kreacje świata w stylu Gothica, gdzie mapa wręcz zachęcała do samodzielnego odkrywania poszły w zapomniane.

1



Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem XDD

2

@Rewolucja123 "cześć, też trenujesz na tej siłowni?"

0



Może tym razem się uda, czekanko fest. :D

6



Największa kradzież w historii kinematografii?

0

@Chada A pielmieni nie jest przypadkiem rodzajem pieroga? Bo jak nie to ja też za wuja nie rozróżnię. xD

Ale uważam, że to jest właśnie jeden z elementów który tak przyciąga do nich widownie - nie grają ekspertów od żarcia tylko oceniają okiem laików jak ja xD

0

@BorzyKrzys Maczfit nie jest od Gessler
@Chada Daj przykład, bo często oglądam do obiadu i nie wyłapałem za wiele takich głupot xd

0



Profesjonalny ten catering od Gesslerowej

0

@Lionel_Messi10 a kylian miał go tak nie lubić. XD

0

@kuz panie, tylko solidny single player. Żadnych multikow. :p

5



Ale klimacik. :o

0

@Allbi urwy nie ludzie

1

@Kgorecki2500 Właśnie dlatego istnieje taka tabletka. Jednak istnieje ryzyko, że tradycyjne środki antykoncepcyjne zawiodą.

1

@macio_944 Ja go traktuje jak profil komediowy, czasami można się uśmiechnąć do głupot które wypisuje. :|

5



Pamiętajcie drogie dzieci, seks ma jedynie służyć reprodukcji xD

7

@626 od razu pogrążyć się w głębokiej depresji i nie wychodzić z łóżka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?