24



brat jest sigmom

13

@Popitek12 [NUMBER ONE-->FC Barcelona], Leo Messi Team, Inter Mediolan, Manchester City, Arsenal, Brighton, Aston Villa, Feyenoord, River Plate, Celtic Glasgow, Girona FC, Real Sociedad.

2

@clyde Teraz też będą chodzić, po prostu mietek spod żabki uzbiera na amarene

9

https://x.com/Krengiel69/status/1740355807496347699

Nienawiść niektórych do Ukraińców doszła do takiego poziomu, że nawet mietka z autobusy bronią bo Polak. XDD

Brakuje trochę szerszego kontekstu, ale myślę że to po prostu końcowy przystanek.

0

@tadzik447 Próbowałem zbalansować ilość snu ale żadnych efektów to nie przyniosło - czy śpię tyle samo, mniej czy więcej efekt jest taki sam. xD

1

@BulaKG Gdyby nie to wstawanie z uczuciem jakby mnie walec przejechał to byłoby git

1

Jedyny plus nocek? Codzienne wstawanie na takiej bombie, że nawet alkoholu człowiek w życiu nie potrzebuje, popieprzona zmiana. xD

0

@norbi77 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :p

3

@Encore Nie, edukacja seksualna nie jest potrzebna, od tłumaczenia takich rzeczy są rodzice :|

0

@MESSIah16 Gdybym dostawał złotówkę za każdy talent który miał być w przyszłości mega kocurem to dzisiaj spałbym na pieniądzach. :|


1

@Kgorecki2500 Ten lektor właśnie robił taka robotę, jeżeli chodzi o klimat.

8

@Herato kilka goli mógłby strzelić ale sportowo nie dojechałby na ten najwyższy poziom, pokazał to już w United a teraz jest jeszcze starszy

6

@MESSIah16 Podziwiam z jaką łatwością obrałeś jedną z stron w tym wieloletnim, pokręconym konflikcie.

4

@LionelM95 Obadaj Kingdom Come Deliverance, klimat kapkę inny bo średniowieczny ale też kawał świetnej gry.

5

@MESSIah16 Tam to wszyscy siebie warci

3

https://x.com/ClownWorld_/status/1739388051217117205

Ciekawy zwyczaj, wyplułbym płuca gdybym ich w nocy zobaczył. :|

13

@Kondziubarca Nie dziwia mnie takie opinie z niemieckich środowisk xd

8



Wykopek na świętach. xD

0

@Rust_Cohle ja tylko chciałem powiedzieć, że RIP to krol polskiego podziemia. Szkoda, że poszedł w uj

2

@Firestone Niech go Pep bierze pod skrzydła, niech dzbany z Barcy jaki talent odpuścili i zaniedbali.

10

@RoberDzik ja całe życie tak robiłem ale nakrętki zbierałem osobno bo zawsze ktoś je zbierał do przedszkola czy szkoły na jakieś akcje charytatywne xD

3

@Martwy to można oderwać jak coś i normalnie się zakręci

4

@pt9 Warto zwrócić uwagę na różnorodność tematów - w tradycyjnym Polskim domu to co roku religia, polityka i lgbt a tutaj? Wieloletni konflikt na linii Izrael-Palestyna, Holocaust, nawet trochę filmów gangsterskich się znalazło z mścicielem w roli głównej.

Ciekawe co przyniosą święta w przyszłym roku xD

3

@tomek8756 Otóż to, dzieciak po prostu zamknął się w sobie

a za 20 lat będzie szok i niedowierzanie, że potomek starych nie chce odwiedzać

1

@pluszek element spi zapchany baszczykiem i serniczkiem a ty mu tutaj gitare zawracasz. :|

3



Dobrze, że typo dal normalny w cudzysłów. Szkoda tylko dzieciaka

16

@VegetaPolska wez w koncu leki

41

Od Vegety mściciela do Hitlera i holocaustu

Tutaj to naprawdę, jeden wielki psychiatryk momentami xD

3

@P33ck Czy ja wiem, idioci którzy dają się skubać na pieniądze byli, są i będą. Zmieniają się tylko kity, jakie wciska się takim ludziom. :|

33

Rzadkie zdjęcie prezentujące Vegete w roli mściciela.. Karmazynowego Mściciela :v
https://icdn.cda.pl/vid/thumbs/4bc2b15659636ec8531eac087c61035f.jpg_ooooxooxox_1280x720.jpg


La Bamba czasami takie rzeczy przypomni, ze to szok. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?