marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
brat jest sigmom
13
@Popitek12 [NUMBER ONE-->FC Barcelona], Leo Messi Team, Inter Mediolan, Manchester City, Arsenal, Brighton, Aston Villa, Feyenoord, River Plate, Celtic Glasgow, Girona FC, Real Sociedad.
2
@clyde Teraz też będą chodzić, po prostu mietek spod żabki uzbiera na amarene
9
https://x.com/Krengiel69/status/1740355807496347699
Nienawiść niektórych do Ukraińców doszła do takiego poziomu, że nawet mietka z autobusy bronią bo Polak. XDD
Brakuje trochę szerszego kontekstu, ale myślę że to po prostu końcowy przystanek.
0
@tadzik447 Próbowałem zbalansować ilość snu ale żadnych efektów to nie przyniosło - czy śpię tyle samo, mniej czy więcej efekt jest taki sam. xD
1
@BulaKG Gdyby nie to wstawanie z uczuciem jakby mnie walec przejechał to byłoby git
1
Jedyny plus nocek? Codzienne wstawanie na takiej bombie, że nawet alkoholu człowiek w życiu nie potrzebuje, popieprzona zmiana. xD
0
@norbi77 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :p
3
@Encore Nie, edukacja seksualna nie jest potrzebna, od tłumaczenia takich rzeczy są rodzice :|
0
@MESSIah16 Gdybym dostawał złotówkę za każdy talent który miał być w przyszłości mega kocurem to dzisiaj spałbym na pieniądzach. :|
1
@Kgorecki2500 Ten lektor właśnie robił taka robotę, jeżeli chodzi o klimat.
8
@Herato kilka goli mógłby strzelić ale sportowo nie dojechałby na ten najwyższy poziom, pokazał to już w United a teraz jest jeszcze starszy
6
@MESSIah16 Podziwiam z jaką łatwością obrałeś jedną z stron w tym wieloletnim, pokręconym konflikcie.
4
@LionelM95 Obadaj Kingdom Come Deliverance, klimat kapkę inny bo średniowieczny ale też kawał świetnej gry.
5
@MESSIah16 Tam to wszyscy siebie warci
3
https://x.com/ClownWorld_/status/1739388051217117205
Ciekawy zwyczaj, wyplułbym płuca gdybym ich w nocy zobaczył. :|
13
@Kondziubarca Nie dziwia mnie takie opinie z niemieckich środowisk xd
8
Wykopek na świętach. xD
0
@Rust_Cohle ja tylko chciałem powiedzieć, że RIP to krol polskiego podziemia. Szkoda, że poszedł w uj
2
@Firestone Niech go Pep bierze pod skrzydła, niech dzbany z Barcy jaki talent odpuścili i zaniedbali.
10
@RoberDzik ja całe życie tak robiłem ale nakrętki zbierałem osobno bo zawsze ktoś je zbierał do przedszkola czy szkoły na jakieś akcje charytatywne xD
3
@Martwy to można oderwać jak coś i normalnie się zakręci
4
@pt9 Warto zwrócić uwagę na różnorodność tematów - w tradycyjnym Polskim domu to co roku religia, polityka i lgbt a tutaj? Wieloletni konflikt na linii Izrael-Palestyna, Holocaust, nawet trochę filmów gangsterskich się znalazło z mścicielem w roli głównej.
Ciekawe co przyniosą święta w przyszłym roku xD
3
@tomek8756 Otóż to, dzieciak po prostu zamknął się w sobie
a za 20 lat będzie szok i niedowierzanie, że potomek starych nie chce odwiedzać
1
@pluszek element spi zapchany baszczykiem i serniczkiem a ty mu tutaj gitare zawracasz. :|
3
Dobrze, że typo dal normalny w cudzysłów. Szkoda tylko dzieciaka
16
@VegetaPolska wez w koncu leki
41
Od Vegety mściciela do Hitlera i holocaustu
Tutaj to naprawdę, jeden wielki psychiatryk momentami xD
3
@P33ck Czy ja wiem, idioci którzy dają się skubać na pieniądze byli, są i będą. Zmieniają się tylko kity, jakie wciska się takim ludziom. :|
33
Rzadkie zdjęcie prezentujące Vegete w roli mściciela.. Karmazynowego Mściciela :v
https://icdn.cda.pl/vid/thumbs/4bc2b15659636ec8531eac087c61035f.jpg_ooooxooxox_1280x720.jpg
La Bamba czasami takie rzeczy przypomni, ze to szok. xD