0



Największe colabo jeżeli chodzi o polskiego grajka?

1

@Krzysztof1987 Dalej przymykajmy oko na cyber przestępstwa, szczególnie teraz w dobie kiedy coraz więcej spraw przenosimy do sieci. :|

0

@Cotutajsiedzieje no to poczekajcie rok a nie wysnuwajcie tezy, że to to samo teraz xD

0

@BorzyKrzys już by mój ukochany januszex dal tyle wolnego, w środę na nockę trza przyjść:(

13

@Deviler pisory zaczynają wyglądać jak zdesperowane 14 latki, które dostały pierwszego kosza od dziewczyny xD

2



Skubany ma tupet. xDD

3

@nelson25 Z tego co wiem to teraz wiadomości były po prostu normalne więc logiczne, że zyskuje skoro jeszcze niedawno dorabiali PO z Tuskiem na czele rogi.


0

@pt9 No, szok ze ludzie z ciekawości zerkaja i komentuja czy cos sie zmienilo w tvp xD

6

@Rl9k1nG Bo to tylko transfermarkt, wiedze o transferach brali stamtąd takie elity jak Bartomeu

1

@GeneralXavi Właśnie mi się podoba porównanie trucizny do trucizny, jedyne co je odróżnia to wymieniona przez Ciebie kwestia kulturowa no i legalność. :D

Jak dla mnie, skoro ktoś może legalnie struć się jednym gównem, to dlaczego zabraniać innym ludziom truć się innym narkotykiem, który bardziej preferują? W takiej sytuacji imo blokujemy dostęp do obu szkodliwych substancji albo dajemy dostęp do obydwóch. Wiadomo, że "przyzwolenie" społeczne na alkohol jest dużo większe niż na trawkę ale w ostatecznym rozrachunku nie ma to znaczenia, bo "narodowy kult chlania" w żaden sposób nie zatuszuje prawdziwej natury alkoholu

0

@GeneralXavi "A spłycanie tematu do: "alkohol jest legalny, to marihuana tym bardziej powinna być" moim zdaniem jest kiepskie."

dlaczego? przecież to jak najbardziej trafny argument. Możesz się leganie spruć do nieprzytomności, a za kilka gramów marihuany policja ma zgarniać? xD Dla mnie to brzmi mocno irracjonalnie

1

@macio_944 Wiadomo, nie ma co osądzać zbytnio przed jakimś oficjalnym info, że to przepchnęli ale dalej warto patrzeć na dłonie bo sama inicjatywa mocno idiotyczna z perspektywy kogoś kto jeszcze niedawno mocno krytykował 2 miliardy dla TVP

3

Cholera, ja myślałem że już pozbyliśmy się wszystkich fanów sukcesu a tu proszę, jeszcze jeden rodzynek się ostał. :D

2

Nie wdrażałem się zbytnio w temat tych 3 miliardów ale mam nadzieję, że im to nie wypali.
Imo potężna szrama na wizerunku, że w ogóle PO o tym myśli, a co dopiero jak to zrealizuje

0

@Faro Takie samo jak o Polakach, normalni ludzie. :|

2

@karci0 "zaczadzony człowiek z internetu" XD

7



Kaczyński już się odpala powoli xD

0

@Barcasub Kucyk jaki agresywny. xD

to wy po 8 latach rządów pisu stawiacie ich w jednym szeregu z po, które nigdy nie było aż tak bezczelne, chamskie i aroganckie jak PIS i nie zrobili za swoich rządów z publicznej telewizji taniej kurtyzany na własne usługi.


1

@Barcasub Wiadomo, Konfederacja jedyna nadzieja dla Polski.

4



ten co sobie morde konstytucja wyciera. XD

Płacz i desperacja pisiorów to najlepszy prezent na święta xD

0

@Stoiczkow Było kilka większych kont sympatyzujących z konfederacja na Twitterze które mocno hejtowały zbiórkę na dziewczynę (chociażby Papjeż Polak)

nie chce mi się konkretnych wpisów podawać bo trzeba sporo łopatować na twitterze

38

Nie zobaczę nic bardziej obrzydliwego w polskiej polityce, niż pisowcy w TVP skandujący o wolnych mediach.
Jakim cudem dopuściliśmy jako społeczeństwo do takiej sytuacji w demokratycznym kraju to ja nie mam pojęcia.

4

@Kgorecki2500 nie dość, że ma grupę fanatyków którzy bronią robionego przez niego bydła to jeszcze spore pieniądze wpłacą, żyć nie umierać. xD

10



Która to już zrzutka na niego? 2,3? XD

1

@macio_944 Wiadomo, że na trailerze GTA6 już wygląda świetnie (a przy Rockstarze jeszcze warto uwzględnić, że finalny produkt wygląda lepiej niż na pierwszych zapowiedziach) ale śleptoków którzy widza w tym zmodowane GTA5 nie brakuje. xD

4



Dla wszystkich (ślepych) którzy twierdzą, że GTA6 z trailera wygląda jak GTA5 na modach polecam ten wątek, czekajcie cierpliwie do premiery.

2



Papież pierwszy raz od nie wiem kiedy napisał coś z rozumem, kibicuje żeby tak skrajne jednostki jak najdłużej siedziały w konfederacji.

4

Pamiętajcie, że to Barcelona - jak wszystko mówi, że wróci tego 4 stycznia do treningów to ja nastawilbym się na powrót gdzieś tak w lutym albo w marcu.

4

https://x.com/leniwalewaczka/status/1736783540400934924

Przekichane z tym nowym pokoleniem które wlazło na rynek pracy, jak można się szanować w takich kwestiach. :|

53

30 letni Kane w szczycie formy porównany do 35 letniego Lewusa, który już myślami siedzi na emeryturze

I tak to się kręci w głowie Alexa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?