2

Czy taka informacja zasługuje na artykuł? Nie wiem ale się domyślam.

6



Uważajcie w tych metrach. Jeszcze jakiś 50 letni przychlast będzie wam zdjęcia z przyczajki robił. :|

1

@VegetaPolska temu w pierwszym sezonie w rozwalonej drużynie zgarnął króla strzelców xD

Poza tym ty nawet nie pisałeś o pasowaniu do ligi etc a bezpośrednio porównałeś poziom Auby i Lewego xd

3

@VegetaPolska
Vegeciak widzę lekcje o footballu bierze od Alexa XD

0

@tristan87 Gdybym nie był leniwa kluska, odbierałbym 5 złota piłkę.

0

@MarioVeB! W jaki sposób to omija zakaz sprzedaży skoro wszystko legalnie jest dostosowane żeby według nowych przepisów sprzedawać to nieletnim?

4



Ale Kaczyńskiemu musi dupsko pękać, że z jego tuby propagandowej zrobili takie coś. :|

0

@Ojciec5tkidzieci Obsadzanie wysokich stanowisk przez rodzinę czy ziomeczków obowiązuje niestety na całym świecie i tego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

1

@blakkudium "Mlody, gdzie ty przyszedłeś"

0

@Lucerfi Ewidentnie jeszcze pijany po sylwestrze xD

2

@TR3YWAY Myślę, że psychika potencjalnego gwałciciela jest na tyle zjeban*, że nie potrzebuje do gwałtu seksownie ubranej kobiety, tylko okazji. Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale szczerze wątpię żeby kobietę przy gwałcicielu uratowało to, że założyła bluzę z kapturem i szerokie dresy.

2

@TR3YWAY Jak mają zostać zgwałcone to nawet pidżama nie pomoże, co to za logika. xD
Jedyna w miare skuteczna taktyka anty-gwaltowa jest jakis srodek do samoobrony jak gaz pieprzowy i szybkie nogi.

1

@AlexDark00 właśnie o tym mówie

1

@AlexDark00 Wciąż jest nam do śmiechu jak piszesz o Lewandowskim, ty się o to nie martw :p

1

@jaras121 bez przesady, Valverde zapoczątkował najbardziej wykastrowaną Barce jaką widziałem, a miał nieporównywalnie lepszy skład. Obrzydliwy minimalizm i pragmatyzm

8

@RivaldoVitorBorba Kobiety powinny się ubierać tak żeby czuć się komfortowo a nie żeby przypodobać się jakimiś stulejarzom ;p

2

Mam cichą nadzieje, że Girona dotrzyma tempa do końca sezonu i zgarnie majstra.
Na nas to nie ma co liczyć w tej kwestii. ;p

0

@kuz W kwestii propagandy? Tak
W kwestii ogólnego reżimu? Pisowi daleko do Rosji.

5

@insp1re No jak na moje Ci co najwięcej krzyczą o jakiś wartościach, najmniej się od nich stosują. Czy to Neymar, czy polskie ordo luris.

7



I chłop sobie jeszcze niedawno śmigał z opaską 100% Jezus. xDD

0

26



ale ty biedaku robaku pij colke przez papierową słomkę, bo trujesz środowisko

3

1

Google co jakiś czas ma błąd (szczególnie w dni wolne im się to zdarza) jeżeli chodzi o waluty a Ci siedzą od wczoraj i debatują w gorących. xDD

0

@Kamilos84 Bat na niezależność Polski się dopiero kręci - na intelekt i umiejętności weryfikacji informacji niektórych Polaków ukręcił się już dawno. ;)

2

@MichuZ44 Oni po prostu zjadają sobie twarze

3

https://x.com/kasiababis/status/1741906807667200153

A gdyby chłop chciał zawalczyć to byłoby, że jest nachalnym chamem.
Bądź ty mądry w tym kobiecym świecie

2

@MichuZ44Może dobrze, że następuje ta zmiana pokoleń xD

1

@tadzik447 a trzeba było dalej spać w rurze to Ci się zachciało odpowiedzialności

2

Najgorszy w sylwestra to jest ten jeden pijany somsiad, który o 3 w nocy przypomina sobie, że jest sylwester i odpala armatki. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?