marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy taka informacja zasługuje na artykuł? Nie wiem ale się domyślam.
6
Uważajcie w tych metrach. Jeszcze jakiś 50 letni przychlast będzie wam zdjęcia z przyczajki robił. :|
1
@VegetaPolska temu w pierwszym sezonie w rozwalonej drużynie zgarnął króla strzelców xD
Poza tym ty nawet nie pisałeś o pasowaniu do ligi etc a bezpośrednio porównałeś poziom Auby i Lewego xd
3
@VegetaPolska
Vegeciak widzę lekcje o footballu bierze od Alexa XD
0
@tristan87 Gdybym nie był leniwa kluska, odbierałbym 5 złota piłkę.
0
@MarioVeB! W jaki sposób to omija zakaz sprzedaży skoro wszystko legalnie jest dostosowane żeby według nowych przepisów sprzedawać to nieletnim?
4
Ale Kaczyńskiemu musi dupsko pękać, że z jego tuby propagandowej zrobili takie coś. :|
0
@Ojciec5tkidzieci Obsadzanie wysokich stanowisk przez rodzinę czy ziomeczków obowiązuje niestety na całym świecie i tego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.
1
@blakkudium "Mlody, gdzie ty przyszedłeś"
0
@Lucerfi Ewidentnie jeszcze pijany po sylwestrze xD
2
@TR3YWAY Myślę, że psychika potencjalnego gwałciciela jest na tyle zjeban*, że nie potrzebuje do gwałtu seksownie ubranej kobiety, tylko okazji. Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale szczerze wątpię żeby kobietę przy gwałcicielu uratowało to, że założyła bluzę z kapturem i szerokie dresy.
2
@TR3YWAY Jak mają zostać zgwałcone to nawet pidżama nie pomoże, co to za logika. xD
Jedyna w miare skuteczna taktyka anty-gwaltowa jest jakis srodek do samoobrony jak gaz pieprzowy i szybkie nogi.
1
@AlexDark00 właśnie o tym mówie
1
@AlexDark00 Wciąż jest nam do śmiechu jak piszesz o Lewandowskim, ty się o to nie martw :p
1
@jaras121 bez przesady, Valverde zapoczątkował najbardziej wykastrowaną Barce jaką widziałem, a miał nieporównywalnie lepszy skład. Obrzydliwy minimalizm i pragmatyzm
8
@RivaldoVitorBorba Kobiety powinny się ubierać tak żeby czuć się komfortowo a nie żeby przypodobać się jakimiś stulejarzom ;p
2
Mam cichą nadzieje, że Girona dotrzyma tempa do końca sezonu i zgarnie majstra.
Na nas to nie ma co liczyć w tej kwestii. ;p
0
@kuz W kwestii propagandy? Tak
W kwestii ogólnego reżimu? Pisowi daleko do Rosji.
5
@insp1re No jak na moje Ci co najwięcej krzyczą o jakiś wartościach, najmniej się od nich stosują. Czy to Neymar, czy polskie ordo luris.
7
I chłop sobie jeszcze niedawno śmigał z opaską 100% Jezus. xDD
0
https://x.com/JimmyJoeYam/status/1742225954141848044
Ale ta kultura to patologia.
26
ale ty biedaku robaku pij colke przez papierową słomkę, bo trujesz środowisko
3
@negreanu
ludzie pod tym twittem:
https://pbs.twimg.com/media/GC3KbTEXsAAaii2?format=jpg&name=small
1
Google co jakiś czas ma błąd (szczególnie w dni wolne im się to zdarza) jeżeli chodzi o waluty a Ci siedzą od wczoraj i debatują w gorących. xDD
0
@Kamilos84 Bat na niezależność Polski się dopiero kręci - na intelekt i umiejętności weryfikacji informacji niektórych Polaków ukręcił się już dawno. ;)
2
@MichuZ44 Oni po prostu zjadają sobie twarze
3
https://x.com/kasiababis/status/1741906807667200153
A gdyby chłop chciał zawalczyć to byłoby, że jest nachalnym chamem.
Bądź ty mądry w tym kobiecym świecie
2
@MichuZ44Może dobrze, że następuje ta zmiana pokoleń xD
1
@tadzik447 a trzeba było dalej spać w rurze to Ci się zachciało odpowiedzialności
2
Najgorszy w sylwestra to jest ten jeden pijany somsiad, który o 3 w nocy przypomina sobie, że jest sylwester i odpala armatki. :|