10



Która to już zrzutka na niego? 2,3? XD

1

@macio_944 Wiadomo, że na trailerze GTA6 już wygląda świetnie (a przy Rockstarze jeszcze warto uwzględnić, że finalny produkt wygląda lepiej niż na pierwszych zapowiedziach) ale śleptoków którzy widza w tym zmodowane GTA5 nie brakuje. xD

4



Dla wszystkich (ślepych) którzy twierdzą, że GTA6 z trailera wygląda jak GTA5 na modach polecam ten wątek, czekajcie cierpliwie do premiery.

2



Papież pierwszy raz od nie wiem kiedy napisał coś z rozumem, kibicuje żeby tak skrajne jednostki jak najdłużej siedziały w konfederacji.

4

Pamiętajcie, że to Barcelona - jak wszystko mówi, że wróci tego 4 stycznia do treningów to ja nastawilbym się na powrót gdzieś tak w lutym albo w marcu.

4

https://x.com/leniwalewaczka/status/1736783540400934924

Przekichane z tym nowym pokoleniem które wlazło na rynek pracy, jak można się szanować w takich kwestiach. :|

53

30 letni Kane w szczycie formy porównany do 35 letniego Lewusa, który już myślami siedzi na emeryturze

I tak to się kręci w głowie Alexa

12

@AlexDark00 Ciężkie życie to Ty musisz mieć, skoro psychę zrujnował Ci gość który nawet nie wie, że istniejesz xD

2

@Bernard777 To naszym skrzydłowym zostało już tylko zakończenie kariery

2

@Jakchcesz wstyd w ogóle się przyznawać do takiej dyskusji

0



Kuce jak wybielaja swojego idola xDD

2

@don'T.R.I.P.e Prawdopodobnie aczkolwiek pewności człowiek mieć nie może, świat jest pełen idiotów.

5



Weganie, którzy przekładają swoje ideologie na pupile ewidentnie nie powinni ich posiadać. :|

1

@Mario96w system jazdy w GTA 4 to chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, który podzielił fanów serii. Jedni go pokochali, drudzy znienawidzili xD Też preferuje bardziej arcadowy system jazdy w tego typu grach

1

@Mario96w bezguscie totalne

Chociaż San Andreas również sztos

3

https://zapodaj.net/images/ffe4ff48c47d0.jpg

Przyszedł czas żeby odświeżyć sobie najlepsze GTA, dzień dobry Liberty City! :D

2

@AdrianJaniak Jak Dembele dostawał piłkę na skrzydle to się częściej człowiek dziwił, że można ją w tak głupi sposób stracić niż podziwiać ładną akcje skrzydłowego. Człowiek chaos.

Aczkolwiek raz na X akcji coś ładnego skleił.

1

@LionelM95 Podziwiam za cierpliwość, platynowanie gierek to kosmiczna bajka dla mnie. :D

1

Naprawdę mamy beznadziejne skrzydła skoro pojawiło się jakakolwiek forma tęsknoty za Dembele. :D
Nam brakuje skrzydłowego na chociażby przyzwoitym poziomie - Dembele na nim nie jest.

37

@MesQueUnClub96 @VegetaPolska gdzie jest bohater, gdy spoleczenstwo go potrzebuje

0

@kuz też gram w full hd ale jednak 4k czy już nawet te 2k to zupełnie inna liga

0

@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|

2

@MesQueUnClub96 Już pomijając, że ty jedynie gdzie mogłeś widzieć grę Xaviego i Iniesty to jakieś składanki na jutubie to poważnie umniejszasz statusowi jednemu bo uważasz drugiego za lepszego piłkarza? Xavi-Busi i Iniesta to było idealne, uzupełniające się trio i każdy z nich wbił się na ścisły top jako indywidualny piłkarz.

0



Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|

0

@MesQueUnClub96 Grają raz gorzej, raz lepiej jak to młode talenty które nie potrafią ustabilizować formy

1

@enjoyer chciałbym żeby Barca się skończyła tak jak City :|

0

@ArcziArtt chciałbym zobaczyć ten telewizor w starciu z padem, który leci ok. 100km/h

4

Macie problem z wyłączającym się polem do pisania? xD Już mnie to lekko irytować zaczyna, kiedy podczas pisania komentarza muszę X razy klikać w pole wiadomości bo mi się pisanie odhaczy. xD

0

@tomek8756 Kibole to największe zakały tego pięknego sportu

2



Pierwszy cios wymierzony w kościół jak widać zbulwersował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?