marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Która to już zrzutka na niego? 2,3? XD
1
@macio_944 Wiadomo, że na trailerze GTA6 już wygląda świetnie (a przy Rockstarze jeszcze warto uwzględnić, że finalny produkt wygląda lepiej niż na pierwszych zapowiedziach) ale śleptoków którzy widza w tym zmodowane GTA5 nie brakuje. xD
4
Dla wszystkich (ślepych) którzy twierdzą, że GTA6 z trailera wygląda jak GTA5 na modach polecam ten wątek, czekajcie cierpliwie do premiery.
2
Papież pierwszy raz od nie wiem kiedy napisał coś z rozumem, kibicuje żeby tak skrajne jednostki jak najdłużej siedziały w konfederacji.
4
Pamiętajcie, że to Barcelona - jak wszystko mówi, że wróci tego 4 stycznia do treningów to ja nastawilbym się na powrót gdzieś tak w lutym albo w marcu.
4
https://x.com/leniwalewaczka/status/1736783540400934924
Przekichane z tym nowym pokoleniem które wlazło na rynek pracy, jak można się szanować w takich kwestiach. :|
53
30 letni Kane w szczycie formy porównany do 35 letniego Lewusa, który już myślami siedzi na emeryturze
I tak to się kręci w głowie Alexa
12
@AlexDark00 Ciężkie życie to Ty musisz mieć, skoro psychę zrujnował Ci gość który nawet nie wie, że istniejesz xD
2
@Bernard777 To naszym skrzydłowym zostało już tylko zakończenie kariery
2
@Jakchcesz wstyd w ogóle się przyznawać do takiej dyskusji
0
Kuce jak wybielaja swojego idola xDD
2
@don'T.R.I.P.e Prawdopodobnie aczkolwiek pewności człowiek mieć nie może, świat jest pełen idiotów.
5
Weganie, którzy przekładają swoje ideologie na pupile ewidentnie nie powinni ich posiadać. :|
1
@Mario96w system jazdy w GTA 4 to chyba jeden z bardziej kontrowersyjnych tematów, który podzielił fanów serii. Jedni go pokochali, drudzy znienawidzili xD Też preferuje bardziej arcadowy system jazdy w tego typu grach
1
@Mario96w bezguscie totalne
Chociaż San Andreas również sztos
3
https://zapodaj.net/images/ffe4ff48c47d0.jpg
Przyszedł czas żeby odświeżyć sobie najlepsze GTA, dzień dobry Liberty City! :D
2
@AdrianJaniak Jak Dembele dostawał piłkę na skrzydle to się częściej człowiek dziwił, że można ją w tak głupi sposób stracić niż podziwiać ładną akcje skrzydłowego. Człowiek chaos.
Aczkolwiek raz na X akcji coś ładnego skleił.
1
@LionelM95 Podziwiam za cierpliwość, platynowanie gierek to kosmiczna bajka dla mnie. :D
1
Naprawdę mamy beznadziejne skrzydła skoro pojawiło się jakakolwiek forma tęsknoty za Dembele. :D
Nam brakuje skrzydłowego na chociażby przyzwoitym poziomie - Dembele na nim nie jest.
37
@MesQueUnClub96 @VegetaPolska gdzie jest bohater, gdy spoleczenstwo go potrzebuje
0
@kuz też gram w full hd ale jednak 4k czy już nawet te 2k to zupełnie inna liga
0
@Klejnot_Nilu Mi się rozchodzi o sam filtr z którego wersja pecetowa została wykastrowana a nie o to jak gra chodzi na telefonie. :|
2
@MesQueUnClub96 Już pomijając, że ty jedynie gdzie mogłeś widzieć grę Xaviego i Iniesty to jakieś składanki na jutubie to poważnie umniejszasz statusowi jednemu bo uważasz drugiego za lepszego piłkarza? Xavi-Busi i Iniesta to było idealne, uzupełniające się trio i każdy z nich wbił się na ścisły top jako indywidualny piłkarz.
0
Ten uczuć kiedy mobilny port oferuje lepszy klimacik niż wersja na peceta. :|
0
@MesQueUnClub96 Grają raz gorzej, raz lepiej jak to młode talenty które nie potrafią ustabilizować formy
1
@enjoyer chciałbym żeby Barca się skończyła tak jak City :|
0
@ArcziArtt chciałbym zobaczyć ten telewizor w starciu z padem, który leci ok. 100km/h
4
Macie problem z wyłączającym się polem do pisania? xD Już mnie to lekko irytować zaczyna, kiedy podczas pisania komentarza muszę X razy klikać w pole wiadomości bo mi się pisanie odhaczy. xD
0
@tomek8756 Kibole to największe zakały tego pięknego sportu
2
Pierwszy cios wymierzony w kościół jak widać zbulwersował xD