19

8



i to są fajerwerki a nie te wasze wypierdki

4

@VegetaPolska teraz to na pewno

0


I rok później poleci znów rok później Bonsona

3

Hehe, rok się nie widzieliśmy panowie

1

@SenoX Saints Row? Ta profanacja marki? :P

6

@gumaz szanujmy sie, niech te życzenia będą chociaż w minimalnym stopniu realne

2

@Mario96w Maryla pierwsze to sama musi się rozruszać po wyjściu z zamrażarki :|

1



Ojoj, czas chyby odświeżyć. :D

10

@tomek8756 Ale chłopak musi być rozczarowany, myślał że będzie na salonach po wyborach a musi stać na ulicy ramię w ramię z ludźmi, którymi w głębi pewnie gardzi. :|

5

@FCB24 no to już są jakieś patologiczne wymagania społeczne xD

4

1

@Kgorecki2500 Fajnie, że obcięli cenę bo premierowo to stało po około 300 ziko ale Pharaoh pokazuje tylko, że w Creative Assembly źle się dzieje.

4

@Lola120 23 i też rip pod względem imprezowania, za stary na to jestem. ;p

2

@NeroTFP1 Można powiedzieć, że karma za wyrzucenie peta wróciła z podwójną siła. :D

2



Świetna informacja

1

@HighestInTheRoom No fajnie, ale istnieją jeszcze ludzie starsi i słabo widzący

Btw, bronienie korpo w sytuacji gdzie ich zabieg ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów na cenę to trochę głupota. xD

4



Chyba jedne z głupszych zabiegów jakie stosują sklepy (oczywiście głupich z perspektywy konsumenta) trza czytać całe te etykiety żeby właściwą cenę znaleźć xD

0

@Recha_0684 Dla mnie głupota, nieraz kilkaset złotych leci z dymem dla kilkuminutowego pokazu. :|

4



Ja to już zaczynam wierzyć, że ludzie tracą jakikolwiek rozum jak tylko zobaczą góry. Płaciłby jeden z drugim za akcje ratunkową to zaraz nabraliby szacunku

0

@SonBarcaGokuComeBack Ja zawsze myślałem że ich tam "zniszczyły" wojny domowe, korupcja, słaba Infrastruktura i rządy - wyzyskiwanie też się tam gdzieś znajdzie no ale można też powiedzieć, że murzyni są leniwi. XD

2

@SonBarcaGokuComeBack Czy ty właśnie spłyciłeś cały wątek p.t "Dlaczego w Afryce panuje bieda" do "bo czarni są leniwi"?

1

@MESSIah16 Dobrze, że Vini bardziej skupia się na BLM i innych pierdolach, niż na piłce nożnej bo mielibyśmy przewalone

5



Pomijając już cały ten filmik to jak urewsko niesmaczne jest wstawianie symbolu Polski Walczącej w logo tvp :|

3

Ciekawym zjawiskiem w kontekście petard jest korzystanie z argumentu, że to tylko jedna noc w roku - przecież niekiedy zaczynają już strzelać X dni wcześniej i strzelanie praktycznie nigdy nie kończy się po sylwestrze, zawsze jeszcze kilka dni ludzie odpalają fajerwerki

3



Tak się biją zasadowi ludzie ulicy, kiedy nie mają wsparcia minimum 5 kolegów?

0

Widzę, że ludzie przejrzeli na oczy po premierze Starfielda, bo ostatnie recenzje na Steam sięgają ledwie 28% pozytywnych głosów XD

2

@macio_944 hehe fajerwerka robi wziuuu

3

@MessiForeverTheBest fani fajerwerków tez mogliby w końcu odkryć, że żyją w społeczeństwie i zacząć używać tych ostatnich szarych komórek przy odpalaniu swoich rakiet. xD Pomijając już wypadki związane z fajerwerkami to głąby w sylwestra 2022 wywołały bodajże 700 pożarów.

4

@hayek Jak zwrócę kolacje to będziesz ją miał na sumieniu. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?