marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
https://x.com/Rusherflyyy/status/1741602091800346957
to ja XD
8
i to są fajerwerki a nie te wasze wypierdki
4
@VegetaPolska teraz to na pewno
0
I rok później poleci znów rok później Bonsona
3
Hehe, rok się nie widzieliśmy panowie
1
@SenoX Saints Row? Ta profanacja marki? :P
6
@gumaz szanujmy sie, niech te życzenia będą chociaż w minimalnym stopniu realne
2
@Mario96w Maryla pierwsze to sama musi się rozruszać po wyjściu z zamrażarki :|
1
Ojoj, czas chyby odświeżyć. :D
10
@tomek8756 Ale chłopak musi być rozczarowany, myślał że będzie na salonach po wyborach a musi stać na ulicy ramię w ramię z ludźmi, którymi w głębi pewnie gardzi. :|
5
@FCB24 no to już są jakieś patologiczne wymagania społeczne xD
4
https://x.com/KleszczRex/status/1741490534210793813
Nic dodać, nic ująć xD
1
@Kgorecki2500 Fajnie, że obcięli cenę bo premierowo to stało po około 300 ziko ale Pharaoh pokazuje tylko, że w Creative Assembly źle się dzieje.
4
@Lola120 23 i też rip pod względem imprezowania, za stary na to jestem. ;p
2
@NeroTFP1 Można powiedzieć, że karma za wyrzucenie peta wróciła z podwójną siła. :D
2
Świetna informacja
1
@HighestInTheRoom No fajnie, ale istnieją jeszcze ludzie starsi i słabo widzący
Btw, bronienie korpo w sytuacji gdzie ich zabieg ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów na cenę to trochę głupota. xD
4
Chyba jedne z głupszych zabiegów jakie stosują sklepy (oczywiście głupich z perspektywy konsumenta) trza czytać całe te etykiety żeby właściwą cenę znaleźć xD
0
@Recha_0684 Dla mnie głupota, nieraz kilkaset złotych leci z dymem dla kilkuminutowego pokazu. :|
4
Ja to już zaczynam wierzyć, że ludzie tracą jakikolwiek rozum jak tylko zobaczą góry. Płaciłby jeden z drugim za akcje ratunkową to zaraz nabraliby szacunku
0
@SonBarcaGokuComeBack Ja zawsze myślałem że ich tam "zniszczyły" wojny domowe, korupcja, słaba Infrastruktura i rządy - wyzyskiwanie też się tam gdzieś znajdzie no ale można też powiedzieć, że murzyni są leniwi. XD
2
@SonBarcaGokuComeBack Czy ty właśnie spłyciłeś cały wątek p.t "Dlaczego w Afryce panuje bieda" do "bo czarni są leniwi"?
1
@MESSIah16 Dobrze, że Vini bardziej skupia się na BLM i innych pierdolach, niż na piłce nożnej bo mielibyśmy przewalone
5
Pomijając już cały ten filmik to jak urewsko niesmaczne jest wstawianie symbolu Polski Walczącej w logo tvp :|
3
Ciekawym zjawiskiem w kontekście petard jest korzystanie z argumentu, że to tylko jedna noc w roku - przecież niekiedy zaczynają już strzelać X dni wcześniej i strzelanie praktycznie nigdy nie kończy się po sylwestrze, zawsze jeszcze kilka dni ludzie odpalają fajerwerki
3
Tak się biją zasadowi ludzie ulicy, kiedy nie mają wsparcia minimum 5 kolegów?
0
Widzę, że ludzie przejrzeli na oczy po premierze Starfielda, bo ostatnie recenzje na Steam sięgają ledwie 28% pozytywnych głosów XD
2
@macio_944 hehe fajerwerka robi wziuuu
3
@MessiForeverTheBest fani fajerwerków tez mogliby w końcu odkryć, że żyją w społeczeństwie i zacząć używać tych ostatnich szarych komórek przy odpalaniu swoich rakiet. xD Pomijając już wypadki związane z fajerwerkami to głąby w sylwestra 2022 wywołały bodajże 700 pożarów.
4
@hayek Jak zwrócę kolacje to będziesz ją miał na sumieniu. :|