marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Mimo wszystko Xaviemu należą się podziękowania. Prowadził rozbitą Barcelone, kiedy nawet nie czuł się na siłach jeżeli chodzi o prowadzenie tak dużego klubu (przypominam, że zgodził się na trenerkę u nas dopiero za drugim razem)
Były przebłyski dobrej gry ale to ewidentnie za mało - brakło doświadczenia i warsztatu. (ewentualnie bardziej skoncentrowanych i lepszych zawodników :p)
Mam nadzieję, że Xavi obejmie jakiś mniejszy klub i naturalnie będzie się rozwijał jako trener, bez nałożonych wysokich wymagań.
2
https://x.com/Rozglosnia3/status/1751327302649069872
Jak ktoś powie, że FIFA jest nierealistyczna to pokażcie mu ten filmik. :D
7
Prawda jest taka, że powinniśmy się wypisać z profesjonalnej piłeczki, zgarnąć ze sobą United i założyć własną ligę p.t. "Frajerzy, którzy przez beznadziejne zarządzanie upadli na głupi ryj"
0
@LM10GOAT No tak, chłop przyszedł do rozwalonej Barcelony (pomimo iż nie chciał, dopiero za drugim razem go namówili) robił co mógł żeby ponaprawiać i taki ananasek jak Ty już go nie będzie lubił i szanował bo nie idzie.
0
@Roobo Twoja teza bardziej pasuje do ligi krajowej, gdzie cały sezon trzeba ciułać punkty.
O lidze mistrzów często decyduje dyspozycja dnia
0
@Herato Co nie zmienia faktu, że zabieg który ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów należy krytykować? Szczególnie, że te manchloje z cenówkami idą w coraz gorszą stronę? Czasami mam wrażenie, że na niektórych ludzi większe firmy mogą jawnie pluć a Ci jeszcze powiedzą, że to deszcz pada. :|
7
Oni są coraz bardziej bezczelni z tymi cenówkami xD
0
@Azi oczywiście, że to wina klubu. Totalnie przespali moment kiedy trzeba było ogarniać zastępstwo za Busiego i mamy obecnie to co mamy
0
@SnieguPlock Tutaj ktoś inny jest dzbanem, skoro zastanawia się nad prawdziwością tych słów.
3
@Azi Bo był zbędny, nam brakuje topowego defensywnego pomocnika a nie wypalonego Busiego, który już nie dojeżdżał na większych rywali
0
@Kgorecki2500 Myślę, że to naturalne że kolejne pokolenia imigrantów którzy u nas zostaną będą czuli jakieś większe przywiązanie do Polski bo się zwyczajnie tutaj wychowają. :p
Tak czy siak, prawda jest taka że potrzebujemy imigrantów (ale normalnych, którzy chcą tutaj żyć i pracować) bo powoli wymieramy
1
@Kgorecki2500 Czyli elegancko, ludzkość w 2024 po ogromnych rozwojach nie tylko technologicznych ale też mentalnych - można porównać do szympansów. :D
1
@Kgorecki2500 Pieron wie, może doszli do takiego etapu cywilizacyjnego że zjednoczyli swoje planety i jedyna walka trwa o inne planety. (Mass Effect vibe :P)
4
Perspektywa wielkiego kosmosu jest coraz bardziej przerażająca.
Aczkolwiek jeszcze bardziej przerażające jest to, że my obok sobie latamy na takim małym wypierdku i wciąż wojujemy między sobą o pieniądze, wpływy czy nowe tereny i surowce - z takiej szerszej perspektywy to jesteśmy strasznie głupim gatunkiem. xD
0
@koksik2700 ewentualnie masełko :D
5
Nie ma to jak wyśmiewać gówniaka (i to jeszcze swojego) za błędy starego. :P
5
@tomek8756 po takie patusy to od razu śmieciarka powinna podjeżdżać, szkoda tlenu na planecie
1
@Lionel_Messi10 Potężna kompromitacja ambasady xd
0
@bartekvisca O optymalizację to trzeba się martwić przy każdej większej gierce, która wychodzi na pecety. :p Sony do tej chwili zaliczylo wpadkę tylko przy Tlou i oby tak zostało
6
https://x.com/PC_Focus_/status/1749720661746966941
Świetne informacje dla pecetów. :D
4
@escarabajo Załóżmy, że kupuje bilet jednorazowy na apce (który ma ważność na 60 minut - przynajmniej u mnie to tak działa) ale autobus z przyczyn niezależnych ode mnie jedzie ponad godzinę więc bilet traci ważność, kierując się logiką w takiej sytuacji wypadałoby zapłacić za 2 bilety bo mandacik grozi. :|
Jeżeli faktycznie to tak działa to chamstwo w uj xD
@Bykunn Jeżeli ktoś faktycznie źle oszacuje długość trasy w stosunku do trwania biletu to tak, pasażer zwalił sprawę. Ja mówię o sytuacji niezależnych od pasażera jak korki
5
To te bilety czasowe tak chamsko działają? xD Mi raz w autobusie skończył się czasowy bilet jakieś 5 przystanków przed moim bo trasę która autobus normalnie robi w 20-30 minut zrobił w ponad godzinę przez korki. XD
2
https://zapodaj.net/images/083b662ccab30.jpg
Mario prawdziwy wojownik
9
@NeroTFP1 znieczulica to rak który zżera to społeczeństwo
1
@RobiS Ja zbytnio w temat się nie zagłębiałem jeszcze ale z tego co się zorientowałem jakaś grupka patusów zrobiła sobie z galerii w Poznaniu swoje prywatne zoo i przez X czasu nikt sobie z nimi nie mógł poradzić. xD
2
@PatrykBarca Jak problem przerasta ochronę to wzywa się policje (zatrudnia się lepszych ochroniarzy - ale to strefa marzeń xD) i Ci mają załatwić sprawę, a nie że banda naćpanych wypierdków, które ledwo co się oderwały od cyca matki terroryzują galerie przez uj wie ile czasu xD
4
Jedno zasadnicze pytanie, jakim cudem oni sobie nie mogą poradzić z kilkoma małoletnimi patusami?
Nie no maja patenty, usunęli kanapy żeby typy przesiadywały gdzieś indziej. XD
9
Zaraz będzie więcej ambasad niż użytkowników
4
Piranie z problemami.
1
@Aragorn33 Przynajmniej teraz może mieć jakieś logiczne argumenty, bo czasami to takie kwiatki sadzil, że masakra. :p
Dobra, spojrzałem do gorących dyskusji - nie było tematu xD.