14

Mimo wszystko Xaviemu należą się podziękowania. Prowadził rozbitą Barcelone, kiedy nawet nie czuł się na siłach jeżeli chodzi o prowadzenie tak dużego klubu (przypominam, że zgodził się na trenerkę u nas dopiero za drugim razem)

Były przebłyski dobrej gry ale to ewidentnie za mało - brakło doświadczenia i warsztatu. (ewentualnie bardziej skoncentrowanych i lepszych zawodników :p)
Mam nadzieję, że Xavi obejmie jakiś mniejszy klub i naturalnie będzie się rozwijał jako trener, bez nałożonych wysokich wymagań.

2

https://x.com/Rozglosnia3/status/1751327302649069872

Jak ktoś powie, że FIFA jest nierealistyczna to pokażcie mu ten filmik. :D

7

Prawda jest taka, że powinniśmy się wypisać z profesjonalnej piłeczki, zgarnąć ze sobą United i założyć własną ligę p.t. "Frajerzy, którzy przez beznadziejne zarządzanie upadli na głupi ryj"

0

@LM10GOAT No tak, chłop przyszedł do rozwalonej Barcelony (pomimo iż nie chciał, dopiero za drugim razem go namówili) robił co mógł żeby ponaprawiać i taki ananasek jak Ty już go nie będzie lubił i szanował bo nie idzie.

0

@Roobo Twoja teza bardziej pasuje do ligi krajowej, gdzie cały sezon trzeba ciułać punkty.

O lidze mistrzów często decyduje dyspozycja dnia

0

@Herato Co nie zmienia faktu, że zabieg który ewidentnie ma na celu nacięcie kilku klientów należy krytykować? Szczególnie, że te manchloje z cenówkami idą w coraz gorszą stronę? Czasami mam wrażenie, że na niektórych ludzi większe firmy mogą jawnie pluć a Ci jeszcze powiedzą, że to deszcz pada. :|

7



Oni są coraz bardziej bezczelni z tymi cenówkami xD

0

@Azi oczywiście, że to wina klubu. Totalnie przespali moment kiedy trzeba było ogarniać zastępstwo za Busiego i mamy obecnie to co mamy

0

@SnieguPlock Tutaj ktoś inny jest dzbanem, skoro zastanawia się nad prawdziwością tych słów.

3

@Azi Bo był zbędny, nam brakuje topowego defensywnego pomocnika a nie wypalonego Busiego, który już nie dojeżdżał na większych rywali

0

@Kgorecki2500 Myślę, że to naturalne że kolejne pokolenia imigrantów którzy u nas zostaną będą czuli jakieś większe przywiązanie do Polski bo się zwyczajnie tutaj wychowają. :p

Tak czy siak, prawda jest taka że potrzebujemy imigrantów (ale normalnych, którzy chcą tutaj żyć i pracować) bo powoli wymieramy

1

@Kgorecki2500 Czyli elegancko, ludzkość w 2024 po ogromnych rozwojach nie tylko technologicznych ale też mentalnych - można porównać do szympansów. :D

1

@Kgorecki2500 Pieron wie, może doszli do takiego etapu cywilizacyjnego że zjednoczyli swoje planety i jedyna walka trwa o inne planety. (Mass Effect vibe :P)

4



Perspektywa wielkiego kosmosu jest coraz bardziej przerażająca.

Aczkolwiek jeszcze bardziej przerażające jest to, że my obok sobie latamy na takim małym wypierdku i wciąż wojujemy między sobą o pieniądze, wpływy czy nowe tereny i surowce - z takiej szerszej perspektywy to jesteśmy strasznie głupim gatunkiem. xD

0

@koksik2700 ewentualnie masełko :D

5



Nie ma to jak wyśmiewać gówniaka (i to jeszcze swojego) za błędy starego. :P

5

@tomek8756 po takie patusy to od razu śmieciarka powinna podjeżdżać, szkoda tlenu na planecie

1

@Lionel_Messi10 Potężna kompromitacja ambasady xd

0

@bartekvisca O optymalizację to trzeba się martwić przy każdej większej gierce, która wychodzi na pecety. :p Sony do tej chwili zaliczylo wpadkę tylko przy Tlou i oby tak zostało

6

https://x.com/PC_Focus_/status/1749720661746966941

Świetne informacje dla pecetów. :D

4

@escarabajo Załóżmy, że kupuje bilet jednorazowy na apce (który ma ważność na 60 minut - przynajmniej u mnie to tak działa) ale autobus z przyczyn niezależnych ode mnie jedzie ponad godzinę więc bilet traci ważność, kierując się logiką w takiej sytuacji wypadałoby zapłacić za 2 bilety bo mandacik grozi. :|

Jeżeli faktycznie to tak działa to chamstwo w uj xD

@Bykunn Jeżeli ktoś faktycznie źle oszacuje długość trasy w stosunku do trwania biletu to tak, pasażer zwalił sprawę. Ja mówię o sytuacji niezależnych od pasażera jak korki

5



To te bilety czasowe tak chamsko działają? xD Mi raz w autobusie skończył się czasowy bilet jakieś 5 przystanków przed moim bo trasę która autobus normalnie robi w 20-30 minut zrobił w ponad godzinę przez korki. XD

2

9

@NeroTFP1 znieczulica to rak który zżera to społeczeństwo

1

@RobiS Ja zbytnio w temat się nie zagłębiałem jeszcze ale z tego co się zorientowałem jakaś grupka patusów zrobiła sobie z galerii w Poznaniu swoje prywatne zoo i przez X czasu nikt sobie z nimi nie mógł poradzić. xD

2

@PatrykBarca Jak problem przerasta ochronę to wzywa się policje (zatrudnia się lepszych ochroniarzy - ale to strefa marzeń xD) i Ci mają załatwić sprawę, a nie że banda naćpanych wypierdków, które ledwo co się oderwały od cyca matki terroryzują galerie przez uj wie ile czasu xD

4



Jedno zasadnicze pytanie, jakim cudem oni sobie nie mogą poradzić z kilkoma małoletnimi patusami?

Nie no maja patenty, usunęli kanapy żeby typy przesiadywały gdzieś indziej. XD

9

Zaraz będzie więcej ambasad niż użytkowników

4



Piranie z problemami.

1

@Aragorn33 Przynajmniej teraz może mieć jakieś logiczne argumenty, bo czasami to takie kwiatki sadzil, że masakra. :p

Dobra, spojrzałem do gorących dyskusji - nie było tematu xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?