marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Czyli wszyscy ludzie, którzy nie obchodzą jakiś religijnych świąt mają siedzieć zamknięci w domach bo hur dur brak szacunku? ;d
0
@skubi99 Kontekst to chyba wasze slowo dekady. ;p
4
@IronSanHybrid Rozumiem niechęć do przygód seksualnych partnera, ale żeby od razu wyzywać od szlaufa bo dziewczyna eksperymentowała w łóżku z swoim obecnym wtedy partnerem? xD
25
@Encore Jeżeli to prawda to widać kto poważnie podszedł do tematu pandory, a kto wykorzystał ją żeby podbić sobie zasięgi
0
@skubi99 juz kucyk z irytacja bo sie smieja pewnie z jego ulubionego konta na X. ;p
9
@VeB 1899 Rudy gra w swojej lidze, nie ma sensu nawet porównywać. ;p
6
@macio_944 Ja doszedłem do wniosku, że on to specjalnie robi żeby wyświetlenia i kliki się zgadzały - niemożliwe, że chłop jest aż tak ograniczony. xD
2
Ale w czym problem? To całkiem konserwatywne podejście do relacji męsko damskich i wymagań jakie stawia się przed chłopami.
1
@MESSIah16 https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421958097_7503347119696611_7283607199870097528_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=SR4LwhHl8qkAX_kexUM&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfClJOVYsSuazlTbUHWyPz_mJCXvYk6Bnoh-UMQYABwBPA&oe=65CD5E2E
nie tego sie spodziewalem
7
Za jakikolwiek przejaw skłonności do pedofili powinna być kulka w łeb a nie litowanie się bo tableteczek chłop nie weźmie
0
@AlexDark00
Ogólnie zabawne, że typ który totalnie się odkleił od rzeczywistości w kwestii Lewandowskiego zarzuca to innym. xD
0
@Saviola88 Ja jako Polak nie zamierzam nikogo traktować jak obywatela drugiej kategorii, wszyscy powinniśmy działać na równych zasadach.
A to, ze świadczenia socjalne są źle zaprojektowane i może je dostać każdy darmozjad to już inna sprawa.
2
@Explode to tak samo jako z Polakami.
Ogólnie takie socjale powinny być uzależnione od pracy niezależnie od narodowości
1
@AlexDark00 Mam nadzieję, ze godnie reprezentujesz swoje zdanie i osobiście nie bierzesz udziału w żadnych protestach
0
@Hawajczyk Ja w żaden sposób nie umniejszam Kane'owi bo to genialny napastnik, nie wiem jak to wywnioskowałes po przeczytaniu mojego komentarza. Bawia mnie po prostu ludzie, ktorzy czekaja az Kane walnie rekord 41 goli Lewandowskiego tylko ze wzgledu na to, zeby sie z niego posmiac. :|
0
@Foro Zeby ci sie tylko papka zamiast mozgu jak @AlexDark00 od tego hejtu nie zrobila. :|
2
Niektórzy tak się cieszyli, że Kane nawet wyśrubuje rekord Lewego a tutaj może być zonk bo rekordzik coraz bardziej się oddala.
Ciekawe jaka narracje hejterki obiorą kiedy faktycznie Kane nie pobije rekordu bo w to, że zaczną doceniać osiągnięcie Lewusa średnio chce mi się wierzyć
2
https://x.com/Witam_Kuzwa/status/1756291278361268494
Jestem w szoku, że jeszcze nie widziałem narracji typu "Po co rolnicy, skoro wszystko można kupić w sklepie" :|
1
@AlexDark00 Wiadomo, strajkować czy protestować mogą jedynie te grupy, które alexik popiera - reszta to niech siedzi po piwnicach.
1
@tbas Jak nie przepadam za stereotypami o kierowcach BMW tak one są coraz bardziej trafne
25
@ObiektywnyKibic121 A gdzie, lepiej podawać do najbliższego kolegi i jarać się skutecznością podań na poziomie 99% :D
5
Rekrutacja do ruchu lgbt. XD
2
I cyk, piszemy historię na nowo.
Chociaż Putin nie mógł bajdurzyć - były funkcjonariusz KGB, pracownik administracji Petersburga, premier i aktualnie prezydent jednego z największych krajów na świecie. Na pewno ma racje. :|
4
@Safrani utopia dla kuców xd
1
@Bobo25 No tak, więc lekko dziwi mnie branie "randomowego" ziomeczka za jakiś autorytet, szczególnie że mógł się poczuć zaatakowany przez Tuska xD
0
@RosjaninBut Chłop pewnie przed postem Tuska nie wiedział nawet, że Tusk istnieje. :|
3
@bartas97
dalsza część wypowiedzi, mnie jakoś ta argumentacja nie kupuje ;p
0
Cholera, chwile spokoju miałem z problemami na La Bambie to teraz znowu co chwile odhacza mi pisanie podczas strugania komentarza, jak żyć
39
@bartas97 Kiedy chcesz strugać intelektualistę w każdym możliwym temacie to takie wpadki są nieuniknione. ;p
14
@draxidox To chyba dobrze, że partie które działają na totalnie różnych biegunach próbują coś wspólnie zdziałać?