2

@Kgorecki2500 Wiadomo, dla Niemców to my mamy tylko polskie obozy śmierci

2



Czemu mnie nie dziwi, że akurat taki profil zachwyca się takimi możliwościami AI. xDD


8

@Kuba_1 Pomijając fakt, że to tylko towarzyski mecz drużyn z piłkarskich 3 światów to jeden w ogóle w tym meczu nie wystąpił a drugi zagrał jakieś 10 minut. Czym Ci ludzie się tak podniecają

6

@misterio lewica to ten sam poziom odklejenia momentami co konfa tylko z lewej strony

7

@michaleu może ja jestem jakiś inny w tych kwestiach ale czułbym nutkę zazdrości gdyby moja baba ocierała się pośladem o giry jakiś typów

1

@mekston Jaki klub takie legendy

2

@Compadre Polityka w takich wywiadach można porównać do aktora, ale jak widać takie proste zagrywki wystarcza na rodaka. :p

3

@13th Ogólnie nigdy nie skumam fenomenu takich "dyskusji" nikt nikogo nie przekona do swojej racji i debatują X czasu rzucając te same argumenty które już padły setki razy w podobnych dyskusjach xD

0

@skubi99 Akurat zagłosowałbym z czystym sumieniem, rozumiem wychodzisz z założenia, że jak ktoś zgadza się z kobietami to po prostu ich słucha jak piesek no ale to nie do końca tak działa u mnie. xD


1

@Kgorecki2500 Elegancko, znowu będzie miał okazje zrobić z siebie pajaca w barwach konfederacji i znowu zostanie ryk, że słupki lecą na głupi ryj xD

0

@skubi99 Juz chyba lepiej byc "kukoldzikiem" w oczach takich jak Ty, niz zwyczajnym baranem xD

2

@FcPortoFan1999 w symbiozie to zaraz dodi z vegeciakiem beda zyli xD

4



Chłop w szoku, ze matki również mogą pobierać WYBÓR odnośnie aborcji u innych kobiet.

3

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1753386263917297917

Jeżeli to prawda to zero zdziwienia xD

3

@MESSIah16 To niech episkopat nie stosuje, nikt nie nakazuje.

Proste. :|

2

@Chaoss Przecież obecna sytuacja w Barcelonie to w dalszym ciągu zbieranie żniw po kadencji Bartomeu.


2

@Firestone Ale to "barcelońskie" zapożyczenie, takie to można. :D

5

@MessiForeverTheBest Ludzie w szoku, że Messi tam poszedł na sportową emeryturę z ziomkami xD


1

@MesQueUnClub96 Dziwne? Znalazł klub, gdzie zgodzili się sprowadzić chyba każdego jego ziomeczka, miejsce do życia nawet git, pieniądze też jeszcze wpływają na konto. Nie ma nic dziwnego w tej decyzji.

0

@Hosh No tak. :D Pamięć delikatnie już szwankuje

0



Propsy, ze Redzi dalej wspieraja Cyberka. Szkoda tylko, ze tylko na jednym modelu mozna kolory zmieniac

14

@Barcelonka070 Zyski bezczelnie wyciągnięte z kieszeni obywateli, faktycznie jest się czym zachwycać. Kiedy prezes w januszeksie wyzyskuje pracowników kręcąc rekordowe obroty to też bijesz brawo?

0

@TR3YWAY zarzuć jakimś argumentem, ciekawy jestem jak jakiś światopogląd może obrzydzać ludziom chęć do posiadania dzieci

3

@Ojciec5tkidzieci Elegancko, że nie ugięła się pod butem janusza i wywalczyła swoje

4

@KamQiX Po co wprowadzić algorytm który chociaż informuje ludzi, że oznacza chłopa który siedzi na banicji, skoro jemu też można bana wlepić. :|

0

@4drian0 Ale mam bol dupska, że nowe Metro to gierka na VR

38



I tak to się kręci w tym polskim internecie, obrzydliwe środowisko

1

@Kratos1990 "Akceptuję, ale po co się tak obnoszą" :|

2

https://www.gry-online.pl/newsroom/remake-wiedzmina-wymaga-rozebrania-pierwowzoru-na-czynniki-pierws/z4281b7

Patrząc na komentarze z GOL'a i ogólnie dyskusje o tym rimejku największe pole do dyskutowania dają te "karty seksu" co sobie zbieraliśmy hurtowo. xD

Niby branża giereczkowa dojrzewa razem z graczami ale jednak nie do końca

19

Całkiem niedawno pisałem wam o kocie, który mi się przybłąkał. Chciałem się tylko pochwalić, że zrobiliśmy pewne postępy. Dzisiaj nawet przyszedł się przywitać, pokazał bebzol a kiedy mu się coś nie spodobało to uderzył łapa ale.. miał schowane pazurki. :D Widać, że jeszcze się boi jakiś gwałtowniejszych ruchów ale jest coraz lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?