0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Safrani w duzej czesci polskich domow takie swieto jest co weekend jak nie codziennie :|

1



To niezły Regis. :|

1

@macio_944 Szkoda, że Ubi nie potrafi przełożyć jakości z swoich mniejszych gier na tytuły AAA

12

@Peciak ale wy rozumiecie różnice między barierkami które stoją przez kilka lat a tymi które stawiają bo jest manifestacja?
Punktowanie rywala na iście gimnazjalnym poziomie. :p

3

@macio_944 a bo to pierwszy raz kiedy kuce puszczaja cos w siec bez zadnych weryfikacji i ewentualnych sprostowan, idzie sie przyzwyczaic xD

3

@macio_944 Polska prawica ogólnie już jest "na żarty" bo poważnie to się jej nie da traktować. xD

4



"prawica" tak zawzięcie walczy o każdy płód i zlepek komórek, żeby potem mieć kogo wyśmiewać w internecie?

0

@koksik2700 Nie przyjmuje

1

Człowiek myślał, że po wyborach polityczne tematy na la bambie zaczną powoli wymierać a tu się okazało, że wybory to był tylko przedsmak tego co się dzieje. ;p

0

@kamilop no wiesz, emeryci nie pracuja. :|

0

@Encore to u nas jeszcze istnieje coś takiego jak diss? Myślałem, że teraz wszystkie konflikty sprowadzamy do strzałów na instagramie i facebooku, a jeżeli już coś rzucamy w wersach to broń boże bez ksywek

0



Cholernie ciężka rola przed nią, ciekawe czy dowiezie.

16

@DonMatteo901 Szkoda, że nie wymienił świrów biegających po sejmie z gaśnicom

8

@MESSIah16 Jeżeli gabaryty tylko pozwalają to i tak biorę paczkomat. ;p

1

@Rust_Cohle no niestety taka cena sławy

3

@tbas Nikt mi nic nie dał za darmo, wszystko musiałem sam odziedziczyć

2

Czy taka informacja zasługuje na artykuł? Nie wiem ale się domyślam.

6



Uważajcie w tych metrach. Jeszcze jakiś 50 letni przychlast będzie wam zdjęcia z przyczajki robił. :|

1

@VegetaPolska temu w pierwszym sezonie w rozwalonej drużynie zgarnął króla strzelców xD

Poza tym ty nawet nie pisałeś o pasowaniu do ligi etc a bezpośrednio porównałeś poziom Auby i Lewego xd

3

@VegetaPolska
Vegeciak widzę lekcje o footballu bierze od Alexa XD

0

@tristan87 Gdybym nie był leniwa kluska, odbierałbym 5 złota piłkę.

0

@MarioVeB! W jaki sposób to omija zakaz sprzedaży skoro wszystko legalnie jest dostosowane żeby według nowych przepisów sprzedawać to nieletnim?

4



Ale Kaczyńskiemu musi dupsko pękać, że z jego tuby propagandowej zrobili takie coś. :|

0

@Ojciec5tkidzieci Obsadzanie wysokich stanowisk przez rodzinę czy ziomeczków obowiązuje niestety na całym świecie i tego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć.

1

@blakkudium "Mlody, gdzie ty przyszedłeś"

0

@Lucerfi Ewidentnie jeszcze pijany po sylwestrze xD

2

@TR3YWAY Myślę, że psychika potencjalnego gwałciciela jest na tyle zjeban*, że nie potrzebuje do gwałtu seksownie ubranej kobiety, tylko okazji. Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale szczerze wątpię żeby kobietę przy gwałcicielu uratowało to, że założyła bluzę z kapturem i szerokie dresy.

2

@TR3YWAY Jak mają zostać zgwałcone to nawet pidżama nie pomoże, co to za logika. xD
Jedyna w miare skuteczna taktyka anty-gwaltowa jest jakis srodek do samoobrony jak gaz pieprzowy i szybkie nogi.

1

@AlexDark00 właśnie o tym mówie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?