marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arden patologia dzisiejszych czasów, kobiety gonią za jakimś dziwacznych kanonem piękna, który nawet piękny nie jest
1
@macio_944 Tutaj się komuś po prostu proporcje powaliły bo to nie dobre gry są za drogie a te przeciętne/słabe xd
0
@Mezocyklon87 jak wy doszliście do zestawienia energetyków z tabletkami to ja nie mam pojecia
1
@Jakchcesz lidl czad rozdaje paczki za darmo, biedronka zamyka w wiacie na odpady staruszki
wybierz madrze xD
8
Lidl ewidentnie wygrywa konflikt z biedra
0
@4drian0 Mnie ziomek całkiem niedawno zaraził FF, pierwsza czesc remake juz smigala na pecetach. ;p
0
@Culer9002 Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie
0
Ale mam ból dupska, że jeszcze tego nie ma na pecetach, zakichana ekskluzywność. :(
8
Ale się miota xD
7
@DonMatteo901 Na razie na wszystkich projektach wisi "pytajnik" ale Mentzen już wie, że nic z tego nie będzie - normalna wróżka. ;p
pomijam juz totalnie to śmieszne porównanie obecnego rządu, który sprawuje władze jakieś 2 miesiące z ośmioletnimi rządami pisu i stwierdzeniem, że będzie jeszcze gorzej.
0
@Janas11224 Niestety już przed premierą Suicide Squad wiele wskazywało, że to będzie przeciętniak. :|
Osobiście bardzo czekam na wersje pecetowa Final Fantasy XVI (bo na port drugiej części 7 raczej w tym roku nie ma szans) - Stalkera 2, remake Gothica, Alone in The Dark, Silent Hill 2, Manor Lords, Broken Roads, The Thaumaturge i Vampire: The Masquerade ale w tym przypadku najbardziej się obawiam, że dostaniemy gniota.
Ogólnie może to być udany rok dla mnie, ale pewnie skończy się jak 2023 - niby wychodzą dobre gry ale w takim stanie technicznym że szkoda gadać. xD
0
@Criss18Barca Eutanazja zręcznie ominięta. xD
15
@MESSIah16 Tymczasem Najka, która w wieku bodajże 24 lat posiada okrągłe 0 dzieci.
22
Uwielbiam takie grające na uczuciach obrazki z stwierdzeniami, jakoby to aborcja czy eutanazja była przymusem a nie wyborem. xD
1
@regatta52 bez przesady xd
7
Walka wieczoru na następnym fame mma już znana
3
@Firestone Wciąż nie rozumiem jaki proces myślowy zaszedł w głowie Niemca przy przejściu do Barcy. :|
1
@MESSIah16 O matko, ta Fagata tylko bardziej cnotliwa zawitała nawet tutaj xD
0
@Culer9002 Jednak trochę zmienia, skoro zarzuciliście mu sfałszowanie zdjęcia.
0
@Culer9002 Trzeba też nie miec rozumu, żeby od razu łykać wszystko co się zobaczy w internecie ^^
0
Dwie linijki tekstu Łukasza > 10 elaboratów u Stanowskiego. Ludzie jak widać bardzo cenią przedstawienie suchych faktów, bez zbędnych opinii
2
@Kgorecki2500 Wiadomo, dla Niemców to my mamy tylko polskie obozy śmierci
2
Czemu mnie nie dziwi, że akurat taki profil zachwyca się takimi możliwościami AI. xDD
8
@Kuba_1 Pomijając fakt, że to tylko towarzyski mecz drużyn z piłkarskich 3 światów to jeden w ogóle w tym meczu nie wystąpił a drugi zagrał jakieś 10 minut. Czym Ci ludzie się tak podniecają
6
@misterio lewica to ten sam poziom odklejenia momentami co konfa tylko z lewej strony
7
@michaleu może ja jestem jakiś inny w tych kwestiach ale czułbym nutkę zazdrości gdyby moja baba ocierała się pośladem o giry jakiś typów
1
@mekston Jaki klub takie legendy
2
@Compadre Polityka w takich wywiadach można porównać do aktora, ale jak widać takie proste zagrywki wystarcza na rodaka. :p
3
@13th Ogólnie nigdy nie skumam fenomenu takich "dyskusji" nikt nikogo nie przekona do swojej racji i debatują X czasu rzucając te same argumenty które już padły setki razy w podobnych dyskusjach xD
0
@skubi99 Akurat zagłosowałbym z czystym sumieniem, rozumiem wychodzisz z założenia, że jak ktoś zgadza się z kobietami to po prostu ich słucha jak piesek no ale to nie do końca tak działa u mnie. xD