marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@jacobFCB Wypowiedź iście kretyńska ale o jakich konsekwencjach mówisz?
2
@Forsyth Myślę, ze w takiej sytuacji ktoś normalnie oddałby kota do schroniska, a nie porzucał z karteczka i banknotem jakby mial delikatne wyrzuty sumienia i wstydził się swojego zachowania.
1
od DS odbiłem się strasznie ale soundtrack ma wspaniały, lubię do niego wracać. :D
Kiedyś musze zaparzyć sobie melisy w wiadrze i dam tej grze druga szanse.
4
@Popitek12 Gaunter O'Dim - chyba jeden z lepiej napisanych antagonistów w historii giereczkowa.
7
https://x.com/NIIESLON/status/1759679755098452280
Tede w formie. xD
0
@gumaz zazwyczaj twardy sen ale czasami się przebudzę
3
@ranger3120 najlepiej to odinstalować 3 i zainstalować 2
0
@kanver_ Takiego zestawienia to się nie spodziewałem xD
6
@VegetaPolska albo strzelałby więcej bo dostawałby więcej ciasteczek. :v
1
Mati, jusz nie kibicujemy Barcelonie
2
https://pbs.twimg.com/media/GGr_ChUXEAAYvzp?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/GGnktZ3W8AAw16J?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/GGp_gzeW0AAiOZK?format=jpg&name=small
Ewidentnie widać, że nieodpowiedni ludzie podpięli się pod strajk rolników. :|
1
@GeneralXavi Środek obrony ale niestety w stylu Ramosa, lubiło mi prąd odciąć od mózgu na boisku. :|
2
@MESSIah16 Jak się ma radość z piłki do asyst czy też goli?
0
@skubi99 Kucyk co się upierdliwy zaczął robić. xD
1
https://x.com/RafalJanica/status/1758912970468290887
Nie wiem czy oddawanie domu pod ochronę ludzi, którzy mają problem z odróżnieniem dzika od człowieka i często nadużywają alkoholu to dobry pomysł. :|
1
@VegetaPolska Przecież wszystko wskazuje, że sam Modrić nie chce przedłużać kontraktu xD
3
@Pedri16Future No nie wiem, chyba każdy dostrzega fakt, że Lewy zjechał z formą i trzyma go to gdzieś od okolic mundialu.
3
@Mario96w od tego mamy Dodiego
4
Jest jeden zasadniczy minus obecności Lewandowskiego w Barcelonie - a mianowicie @AlexDark00.
Kiedy widzę kolejną durną debatę o Lewandowskim z jego udziałem czuje się jak za najgorszych czasów na La Bambie, gdzie dominowali użytkownicy pokroju pewnego nauczyciela. Widocznie w naturze nic nie ginie i równowaga musi być zachowana. :|
7
Lewy który mniej więcej od mundialu kopie się po czole z małymi przerwami, tak o strzela 50 brameczek przebijajac wielu ikonicznych pilkarzy ktorzy u nas grali. Szkoda, że chłop nie jest młodszy bo dałby nam sporo radości
0
@regatta52 czy to "jechanie" jest teraz z nami w pokoju?
1
@MesQueUnClub96 przecież pomijając pojedynczych odklejencow to na Lewego spada dosyć konstruktywna i zasłużona krytyka
1
https://x.com/Kay_Zee_Wawa/status/1758683833027702786
idealny prezydent. xD
0
@TR3YWAY czasami im coś w głowach przeskoczy
3
Tucker ostatnie 50 lat spędził zamknięty w piwnicy?
2
@Mixtape Nawet sama nazwa wskazuje, że wodka nadaje się jedynie do szybkiego dziabniecia w parku. :v
1
@Comentateiro Imo zależy i średnio tak generalizować na podstawie pochodzenia. ;p
1
@Katalonbar Nope, dalej są mi tak samo obojętni
0
@NeroTFP1 Imo trochę patologia traktować w ten sposób zwykłego terrorystę.
11
@zaba107 Ale my jesteśmy państwem świeckim, nie katolickim. :|
I ja nie twierdze, że tańcowanie w sejmie jest okej, bo to zwykła pajacerka jak latanie z gaśnicą. Chodzi mi o samą argumentacje typa z twittera.