5

@jacobFCB Wypowiedź iście kretyńska ale o jakich konsekwencjach mówisz?

2

@Forsyth Myślę, ze w takiej sytuacji ktoś normalnie oddałby kota do schroniska, a nie porzucał z karteczka i banknotem jakby mial delikatne wyrzuty sumienia i wstydził się swojego zachowania.

1



od DS odbiłem się strasznie ale soundtrack ma wspaniały, lubię do niego wracać. :D
Kiedyś musze zaparzyć sobie melisy w wiadrze i dam tej grze druga szanse.

4

@Popitek12 Gaunter O'Dim - chyba jeden z lepiej napisanych antagonistów w historii giereczkowa.

7

0

@gumaz zazwyczaj twardy sen ale czasami się przebudzę

3

@ranger3120 najlepiej to odinstalować 3 i zainstalować 2

0

@kanver_ Takiego zestawienia to się nie spodziewałem xD

6

@VegetaPolska albo strzelałby więcej bo dostawałby więcej ciasteczek. :v

1



Mati, jusz nie kibicujemy Barcelonie

1

@GeneralXavi Środek obrony ale niestety w stylu Ramosa, lubiło mi prąd odciąć od mózgu na boisku. :|

2

@MESSIah16 Jak się ma radość z piłki do asyst czy też goli?

0

@skubi99 Kucyk co się upierdliwy zaczął robić. xD

1

https://x.com/RafalJanica/status/1758912970468290887

Nie wiem czy oddawanie domu pod ochronę ludzi, którzy mają problem z odróżnieniem dzika od człowieka i często nadużywają alkoholu to dobry pomysł. :|

1

@VegetaPolska Przecież wszystko wskazuje, że sam Modrić nie chce przedłużać kontraktu xD

3

@Pedri16Future No nie wiem, chyba każdy dostrzega fakt, że Lewy zjechał z formą i trzyma go to gdzieś od okolic mundialu.

3

@Mario96w od tego mamy Dodiego

4

Jest jeden zasadniczy minus obecności Lewandowskiego w Barcelonie - a mianowicie @AlexDark00.
Kiedy widzę kolejną durną debatę o Lewandowskim z jego udziałem czuje się jak za najgorszych czasów na La Bambie, gdzie dominowali użytkownicy pokroju pewnego nauczyciela. Widocznie w naturze nic nie ginie i równowaga musi być zachowana. :|

7

Lewy który mniej więcej od mundialu kopie się po czole z małymi przerwami, tak o strzela 50 brameczek przebijajac wielu ikonicznych pilkarzy ktorzy u nas grali. Szkoda, że chłop nie jest młodszy bo dałby nam sporo radości

0

@regatta52 czy to "jechanie" jest teraz z nami w pokoju?

1

@MesQueUnClub96 przecież pomijając pojedynczych odklejencow to na Lewego spada dosyć konstruktywna i zasłużona krytyka

1

0

@TR3YWAY czasami im coś w głowach przeskoczy

3



Tucker ostatnie 50 lat spędził zamknięty w piwnicy?

2

@Mixtape Nawet sama nazwa wskazuje, że wodka nadaje się jedynie do szybkiego dziabniecia w parku. :v

1

@Comentateiro Imo zależy i średnio tak generalizować na podstawie pochodzenia. ;p

1

@Katalonbar Nope, dalej są mi tak samo obojętni

0

@NeroTFP1 Imo trochę patologia traktować w ten sposób zwykłego terrorystę.

11

@zaba107 Ale my jesteśmy państwem świeckim, nie katolickim. :|

I ja nie twierdze, że tańcowanie w sejmie jest okej, bo to zwykła pajacerka jak latanie z gaśnicą. Chodzi mi o samą argumentacje typa z twittera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?