2

@T^L To ja byłem minimum raz w tygodniu na niemieckim upokarzany, bo nie byłem usposobiony do tego języka i ledwo zdawałem. :|

@Forsyth O, te informacje mnie ominęły. Dzięki za linka!

7



i ta cyrylica na screenie. xD

2

@Forsyth Wszystko co zrobil PIS trzeba anulowac tylko przez to, ze wywodzi sie od PISu czy co? ;p

0



Fajnie, ze cos robia w tym kierunku bo obecnie wiekszosc WFu wyglada tak, ze nauczyciel rzuca pilke i dzieciaki sobie graja. ;p

0

@Barcasub Zawsze tak wszystko dosłownie bierzesz?

1

@Barcasub No świat poszedł do przodu byczku, nauczyciele już nie mogą bezkarnie lac uczniów linijka po lapach. :|

@NeroTFP1 I takich nauczycieli potrzebujemy. :D

2

@Barcasub a jak tylko trochę to nic się nie stało, wszystko w porządku.

A tak poważnie skoro używasz regulaminu szkoły jako argumentu to stosuj go obusiecznie bo nauczyciel nie ma prawa dotknąć ucznia.

2

@Barcasub Co innego kara czyt. Uwaga czy wezwanie rodzica do szkoły a co innego obcięcie wlosow, narażając dziecko na upokorzenie. xD

4



Naprawdę albo oni są fest niekonsekwentni w swoich działaniach albo ja nie rozumiem o co chodzi. :|

0

@lntrowertyk Z cyklu: "spotkały się dwa buraki na drodze" :|

1

@mientusek1407 Bo to tylko transfermarkt. :|

0

@tristan87 Żukowska vs Korwin to jak starcie dwóch gigantów, szkoda tylko że jedyne co prezentują to wielkie odklejenie. xD

11



Zacny trolling. xD

2



Ciekawe spostrzeżenia Arkadikussa odnośnie branży giereczkowej i SweetBabyGate, niestety skrajna poprawność polityczna dotarła również do gierek i zaczyna powoli działać niczym rak

1

@mekston za 3 złote odszkodowania nie warto szlajać się po sądach

0

@NeroTFP1 "...zakaz uczestniczenia w jakichkolwiek uroczystościach publicznych,kościelnych i świeckich..."

To jedyna kara jaką poniósł?

10



I elegancko, pijanych kierowców walić prądem

1

@Michael24 Chłop jest chyba rolnikiem bo pięknie zaorał. :D

0

@Encore W sumie to po części jego, nikt mu nie kazał siedzieć tyle w Totkach

0

@koksik2700 Wniosek z tego jeden, promujemy jak sie da mlode talenty i je sprzedajemy za grube siano

5

https://x.com/WZabiegala/status/1766366242565140975

Od razu mi sie Mentzen przypomina z jego filimiek gdzie walił browara na terenie baru i mówił, że jest legalne a jak wyszedł z nim na chodnik to już nielegalne. xD
Czasami mocno zastanawia mnie logika jaka kieruje niektórymi ludźmi.

0

@Szklaner Typ zamiast wyciągnąć wnioski z tej sytuacji to marudzi na ludzi którzy go krytykują. Zero pokory - no ale wiadomo, góral to musi mieć ego tam z gwiazdami.

2

@Lionel_Messi10 Wiadomo, gdyby pochodził z Argentyny to byłby super kozakiem i przyszłością Barcy

ale, że jest z Brazylii to mamy co mamy.

1

@sliwa92 przyszedł pan maruda

3

@TR3YWAY



Jedna karynka tak nieudolnie wylała farbę, że bardziej oblała koleżankę niż Syrenkę. :|

1

@MesQueUnClub_87 Nie pytaj tylko ciesz się świadomością, że nie kojarzysz Oskarka. Typ ma 23 lata a śliski jest jak doświadczony polityk

15



Żukowska wyjątkowo w punkt xDD

1

@Danny Gaucho Myślę, że takie zachowanie jak u pana z twitta to ogromna mniejszość. Mało kto poświęcałby życie żeby ratować swoje zwierzaki.

Aczkolwiek wielkich cojones nie można mu odmówić

9



Ale chłop musiał być przywiązany do tych kotów. :o

0

@Hartge pecha albo otaczali go kijowi ludzie od zdrowia. Osobiście mnie nie zdziwi jak Pedri odejdzie i będzie okazem zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?