marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@T^L To ja byłem minimum raz w tygodniu na niemieckim upokarzany, bo nie byłem usposobiony do tego języka i ledwo zdawałem. :|
@Forsyth O, te informacje mnie ominęły. Dzięki za linka!
7
i ta cyrylica na screenie. xD
2
@Forsyth Wszystko co zrobil PIS trzeba anulowac tylko przez to, ze wywodzi sie od PISu czy co? ;p
0
Fajnie, ze cos robia w tym kierunku bo obecnie wiekszosc WFu wyglada tak, ze nauczyciel rzuca pilke i dzieciaki sobie graja. ;p
0
@Barcasub Zawsze tak wszystko dosłownie bierzesz?
1
@Barcasub No świat poszedł do przodu byczku, nauczyciele już nie mogą bezkarnie lac uczniów linijka po lapach. :|
@NeroTFP1 I takich nauczycieli potrzebujemy. :D
2
@Barcasub a jak tylko trochę to nic się nie stało, wszystko w porządku.
A tak poważnie skoro używasz regulaminu szkoły jako argumentu to stosuj go obusiecznie bo nauczyciel nie ma prawa dotknąć ucznia.
2
@Barcasub Co innego kara czyt. Uwaga czy wezwanie rodzica do szkoły a co innego obcięcie wlosow, narażając dziecko na upokorzenie. xD
4
Naprawdę albo oni są fest niekonsekwentni w swoich działaniach albo ja nie rozumiem o co chodzi. :|
0
@lntrowertyk Z cyklu: "spotkały się dwa buraki na drodze" :|
1
@mientusek1407 Bo to tylko transfermarkt. :|
0
@tristan87 Żukowska vs Korwin to jak starcie dwóch gigantów, szkoda tylko że jedyne co prezentują to wielkie odklejenie. xD
11
Zacny trolling. xD
2
Ciekawe spostrzeżenia Arkadikussa odnośnie branży giereczkowej i SweetBabyGate, niestety skrajna poprawność polityczna dotarła również do gierek i zaczyna powoli działać niczym rak
1
@mekston za 3 złote odszkodowania nie warto szlajać się po sądach
0
@NeroTFP1 "...zakaz uczestniczenia w jakichkolwiek uroczystościach publicznych,kościelnych i świeckich..."
To jedyna kara jaką poniósł?
10
I elegancko, pijanych kierowców walić prądem
1
@Michael24 Chłop jest chyba rolnikiem bo pięknie zaorał. :D
0
@Encore W sumie to po części jego, nikt mu nie kazał siedzieć tyle w Totkach
0
@koksik2700 Wniosek z tego jeden, promujemy jak sie da mlode talenty i je sprzedajemy za grube siano
5
https://x.com/WZabiegala/status/1766366242565140975
Od razu mi sie Mentzen przypomina z jego filimiek gdzie walił browara na terenie baru i mówił, że jest legalne a jak wyszedł z nim na chodnik to już nielegalne. xD
Czasami mocno zastanawia mnie logika jaka kieruje niektórymi ludźmi.
0
@Szklaner Typ zamiast wyciągnąć wnioski z tej sytuacji to marudzi na ludzi którzy go krytykują. Zero pokory - no ale wiadomo, góral to musi mieć ego tam z gwiazdami.
2
@Lionel_Messi10 Wiadomo, gdyby pochodził z Argentyny to byłby super kozakiem i przyszłością Barcy
ale, że jest z Brazylii to mamy co mamy.
1
@sliwa92 przyszedł pan maruda
3
@TR3YWAY
Jedna karynka tak nieudolnie wylała farbę, że bardziej oblała koleżankę niż Syrenkę. :|
1
@MesQueUnClub_87 Nie pytaj tylko ciesz się świadomością, że nie kojarzysz Oskarka. Typ ma 23 lata a śliski jest jak doświadczony polityk
15
Żukowska wyjątkowo w punkt xDD
1
@Danny Gaucho Myślę, że takie zachowanie jak u pana z twitta to ogromna mniejszość. Mało kto poświęcałby życie żeby ratować swoje zwierzaki.
Aczkolwiek wielkich cojones nie można mu odmówić
9
Ale chłop musiał być przywiązany do tych kotów. :o
0
@Hartge pecha albo otaczali go kijowi ludzie od zdrowia. Osobiście mnie nie zdziwi jak Pedri odejdzie i będzie okazem zdrowia