marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 Uważaj bo ludzie którzy nie wiedzą, że można krytykować ludzi na których się głosowało zaraz się na Ciebie rzucą. :P
5
@MarioVeB! Nikt nie musi mieć jakiś kompleksów w stosunku do Trzaskowskiego żeby ludzi bawiła ta denna kampania xD
0
Uniwersum patowalk zaczyna mnie przerażać
4
Teraz wyobraźcie sobie reakcje gdyby to 40 letni chłop "poderwał" 14 letnią dziewczynę. :|
3
Jak ktoś lubi izometryczne gierki to polecam obadać. Długo nie dostaniemy gry, która rozgrywa się w Warszawie. :D
0
@Firestone ja to bym zaczął od transferu sztabu medycznego i szkoleniowego :|
4
Świetna decyzja, każdy sympatyk ruskich powinien brać przykład. :p
4
Ale zwyrolskie świry, prawo ewidentnie zbyt łagodnie traktuje młodocianych przestępców - szczególnie że to nie jakieś pojedynczy występek a praktycznie zorganizowane przestępstwo.
0
Każdego innego klubu byłoby mi szkoda w takiej sytuacji, ale na całe szczęście trafiło na Real. :D Karma to wspaniała sprawa
28
Nie ukrywam, sprawia mi satysfakcję że taki osobnik jak Vini spłakał się publicznie na sędziego. XD
0
@VegetaPolska Jestes chyba jedyna osoba, ktora nie skumala ze chodzi o wedliny z drugiego screena
0
@norbi77 Ale czy skłamał?
4
RDR2 wywindowało skalę jeżeli chodzi o detale w kosmiczny poziom.
Patrząc na takie arcydzieła na miejscu szefa Ubi po wypowiedzeniu słów, ze
Skull and Bones to gra "AAAA' nie mógłbym spojrzeć w lustro. xD
4
@Forsyth Wycieranie sobie mordy czyjąś tragedią, żeby komuś dopiec jest mocno nie na miejscu. Czasami warto zamknąć buzię, tak o. :|
2
a wam wewnętrzne głosy natury nakazują gwałcić ludzi?
4
@Jakchcesz
Autentycznie mi niedobrze jak widzę taki kwiatki pod takimi informacjami.
0
@AduŚ07 Nie wiem jak to się przekłada na Twoje zarobki, ale osobiście wychodzę z założenia że dziecko nie powinno tracić materialnie na rozwodzie rodziców i jeżeli strona płacąca fest zarabia ponad stan a opiekun już gorzej z tym stoi to alimenty powinny być odpowiednio wysokie.
Wiadomo, że pojawia się ryzyko pazernej matki która pieniądze z alimentów przeznaczy na kosmetyczkę, fryzjerkę i torebkę zamiast na utrzymanie i kształcenie dziecka ale nie mam pojęcia jak przeskoczyć problem takiej mamusi z obecnym systemem. :|
@Commando Patrząc na statystyki płci wśród alimenciarzy to masz rację, rola faceta często ogranicza się do zapłodnienia i dania dyla gdzieś daleko, migając się od obowiązków. :|
3
Pomijając fakt, że alimenty nie służą do zapewnienia dziecku minimum do przetrwania to zabawnie dosyć brzmi ten "problem" kiedy dług alimentacyjny w Polsce wynosi już jakieś 15 miliardów złotych i dalej rośnie.
1
@Encore trzeba podziękować coraz bardziej głupiemu społeczeństwu, że przestępcy sami na siebie dowody dostarczają. Super sprawa
0
@vangoor a na co to komu, skoro można dalej orać popularne marki i ciągnąć na milionach wyciągniętych z ea fc. :|
2
Ja nie wiem kto odpowiada za analizy rynku w EA, ale powątpiewam w jego kompetencje. xD
2
@Kgorecki2500 Czas by mi się dawno skończył, a ja dalej zastanawiałbym się jak to ugryźć żeby nie uwalić wszystkiego. Najgorszy typ burgera
1
Gdyby poprawili warunki pracy u siebie to dużo bardziej zyskaliby jeżeli chodzi o PR niż tocząc śmieszną wojnę z lidlem na ceny.
1
@D10SLEO ta nutka nostalgii do przemocy domowej
4
Marsz rolników pokazuje, że nawet najbardziej szlachetny protest może stracić w oczach obywateli kiedy fatalne ugrupowania się pod niego podepną.
0
@tadzik447 Elegancko bo obecna generacja to trochę żenada. xD Remaster pogania remaster a nowych gier, nie mówiąc już o nowych IP tyle co kot napłakał
7
@parpe Znalazł jeden prosty sposób, żeby uszczęśliwić konfederate [ZOBACZ JAK]
2
@macio_944 Ludzie sie nie naucza, ze kazda taka plotke trzeba traktowac z przymruzeniem oka. Od lat jestesmy karmieni roznymi farmazonami z strony mediow i dalej byle ploteczka potrafi wywolac poruszenie
3
@Kratos1990 tak trzeba żyć
17
Normalna sprawa, że wasza kobieta może sobie wyjść na scenę i poocierać o jakiegoś typa. XD Kobiety coraz bardziej zostają wypaczone przez instagramy, onlyfansy i patologiczne celebrytki pokroju Fagaty, nie ma nadziei panowie