marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Ah, no tak. Pewnie jeszcze kilka miesięcy temu nazywałeś go jednym z najlepszych obrońców na świecie znając życie, co? :D
Ma gigantyczny spadek formy (zresztą kto u nas takiego spadku nie zaliczył?) ale to nie powód żeby go oddawać za frajer
1
@LM10GOAT za 30 milionow to teraz bierzesz jakiegoś placka a ty na tyle sobie wyceniłeś perspektywicznego SO z papierami na topowe granie xD
1
@Tarins Z tego co wiem kupiliśmy tylko jednego z wymienionych przez Ciebie piłkarzy. :p
@norbi77 To tylko gdybanie, nie wiem jak rzeczywiście wyglądają nasze finanse ale wątpię żeby było nas stać na odprawienie Xaviego i jego ziomeczków + zatrudnienie trenera i nowego sztabu z światowej półki
0
@FCKubanczyk89 Spoiler: nic nie zmieni. :|
3
Zmiana trenera ale na kogo? Patrząc na nasze śmieszne finanse to i tak nikogo z TOPu nie zgarniemy.
0
@tomek8756 stare baby wiadomo czym
7
https://x.com/jager_majster/status/1746470459749576865
ale to trza miec rozjechana psychike zeby z powodu monsterka robic sobie powazne problemy xD Coraz bardziej popieram ten zakaz
2
Ponad 600k ludzi ogląda Budde, powalone chłop zasięgi robi
0
@Danny Gaucho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13988405#comment-13988405
Od rana było chyba z 10 dyskusji czy te statystyki odnośnie opuszczonych meczów są prawdziwe xd
1
@Danny Gaucho
Niech w końcu @Danny Gaucho zweryfikuje te opuszczone mecze przez Dembele bo od rana czytamy 10 taka sama dyskusje xd
3
@Kgorecki2500 Rozwiązywanie problemów klimatycznych jest dla Ciebie robaczku, nie dla pana z milionami na koncie
4
@draxidox Widzę typo z twitta dosyć odważną tezę postawił XD
15
Błachowicz wie co dobre :D
2
@Kgorecki2500 szkaluja:(
0
@Chada Wszystko jest zrozumiałe, zwykły zabieg który ma naciąć na cenę zabieganych, niedowidzących i starszych ludzi
2
@maroon lepiej późno niż wcale xd
11
Najwyższa pora
0
@Wittgenstein Nic tylko się cieszyć xD
1
@sevs Po trzech dniach dał się pogłaskać, przychodzi już jakiś tydzień - może półtorej.
Ja nie jestem typem, który traktuje zwierzęta jako zabawki. Jak się dziadyga w 100% przełamie do mojej osoby to spróbuje go wziąć na chatę bo maluch kozak jest. :D
3
Nigdy nie zrozumiem płacenia za zdjęcia e-szona kiedy tyle tego za friko lata. Jak już ktoś jest na tyle zdesperowany, że przeznacza na takie coś pieniądze to lepiej pójść na realnego szona. :|
0
@barcadreed Codziennie dostaje smaczki. :D
@Saviola88 Właśnie widać, że miał jakąś relacje z człowiekiem (tak przynajmniej myślę) bo dosyć szybko dał się pogłaskać ale każdy gwałtowniejszy ruch powoduje, że kot ucieka
0
Jaka jest szansa na oswojenie dzikiego kota? Przychodzi mi taki gnojek na chatę, miauczy mi na podwórku - po jakiś 3 dniach oswajania się z obecnością człowieka daje się pogłaskać ale dalej strasznie płochliwy
0
@negreanu no co innego jak kobieta nie chce a co innego jak facet nie chce bo uraz psychiczny czy ma ważniejsze rzeczy do roboty (xd)
0
@A4ron niestety ale raczej się rozczarujesz xd
1
Obecność chłopa na porodzie może spowodować uraz psychiczny. Prawdziwe piekło mężczyzn. xD
5
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1746117569952522574
Ogólnie całe środowisko pisiorów pokazały jak nie powinno się przegrywać. Zero godności i klasy.
1
@Janas11224 a co jej po jpg z google grafika ;v
11
@Rl9k1nG Dożyliśmy czasów kiedy gratulujemy ludziom za to, że robią z siebie debila?
3
@ViscaelBarca2007 Więcej nie znaczy lepiej, myślę że zawodnicy na tym poziomie mają odpowiednio zbalansowaną dietę.
Chociaż to Barca, nigdy nie wiadomo.
1
@Amidamaru jak ja słyszę o kolejnych talentach z Bundesligi to automatycznie zapala mi się czerwona lampka w głowie xD