0

@LM10GOAT Ah, no tak. Pewnie jeszcze kilka miesięcy temu nazywałeś go jednym z najlepszych obrońców na świecie znając życie, co? :D

Ma gigantyczny spadek formy (zresztą kto u nas takiego spadku nie zaliczył?) ale to nie powód żeby go oddawać za frajer

1

@LM10GOAT za 30 milionow to teraz bierzesz jakiegoś placka a ty na tyle sobie wyceniłeś perspektywicznego SO z papierami na topowe granie xD

1

@Tarins Z tego co wiem kupiliśmy tylko jednego z wymienionych przez Ciebie piłkarzy. :p
@norbi77 To tylko gdybanie, nie wiem jak rzeczywiście wyglądają nasze finanse ale wątpię żeby było nas stać na odprawienie Xaviego i jego ziomeczków + zatrudnienie trenera i nowego sztabu z światowej półki

0

@FCKubanczyk89 Spoiler: nic nie zmieni. :|

3

Zmiana trenera ale na kogo? Patrząc na nasze śmieszne finanse to i tak nikogo z TOPu nie zgarniemy.

0

@tomek8756 stare baby wiadomo czym

7

https://x.com/jager_majster/status/1746470459749576865

ale to trza miec rozjechana psychike zeby z powodu monsterka robic sobie powazne problemy xD Coraz bardziej popieram ten zakaz

2

Ponad 600k ludzi ogląda Budde, powalone chłop zasięgi robi

0

@Danny Gaucho https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13988405#comment-13988405

Od rana było chyba z 10 dyskusji czy te statystyki odnośnie opuszczonych meczów są prawdziwe xd

1

@Danny Gaucho

Niech w końcu @Danny Gaucho zweryfikuje te opuszczone mecze przez Dembele bo od rana czytamy 10 taka sama dyskusje xd

3

@Kgorecki2500 Rozwiązywanie problemów klimatycznych jest dla Ciebie robaczku, nie dla pana z milionami na koncie

4

@draxidox Widzę typo z twitta dosyć odważną tezę postawił XD

15



Błachowicz wie co dobre :D

2

@Kgorecki2500 szkaluja:(

0

@Chada Wszystko jest zrozumiałe, zwykły zabieg który ma naciąć na cenę zabieganych, niedowidzących i starszych ludzi

2

@maroon lepiej późno niż wcale xd

11



Najwyższa pora

0

@Wittgenstein Nic tylko się cieszyć xD

1

@sevs Po trzech dniach dał się pogłaskać, przychodzi już jakiś tydzień - może półtorej.

Ja nie jestem typem, który traktuje zwierzęta jako zabawki. Jak się dziadyga w 100% przełamie do mojej osoby to spróbuje go wziąć na chatę bo maluch kozak jest. :D

3



Nigdy nie zrozumiem płacenia za zdjęcia e-szona kiedy tyle tego za friko lata. Jak już ktoś jest na tyle zdesperowany, że przeznacza na takie coś pieniądze to lepiej pójść na realnego szona. :|

0

@barcadreed Codziennie dostaje smaczki. :D

@Saviola88 Właśnie widać, że miał jakąś relacje z człowiekiem (tak przynajmniej myślę) bo dosyć szybko dał się pogłaskać ale każdy gwałtowniejszy ruch powoduje, że kot ucieka

0

Jaka jest szansa na oswojenie dzikiego kota? Przychodzi mi taki gnojek na chatę, miauczy mi na podwórku - po jakiś 3 dniach oswajania się z obecnością człowieka daje się pogłaskać ale dalej strasznie płochliwy

0

@negreanu no co innego jak kobieta nie chce a co innego jak facet nie chce bo uraz psychiczny czy ma ważniejsze rzeczy do roboty (xd)

0

@A4ron niestety ale raczej się rozczarujesz xd

1



Obecność chłopa na porodzie może spowodować uraz psychiczny. Prawdziwe piekło mężczyzn. xD

5

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1746117569952522574

Ogólnie całe środowisko pisiorów pokazały jak nie powinno się przegrywać. Zero godności i klasy.

1

@Janas11224 a co jej po jpg z google grafika ;v

11

@Rl9k1nG Dożyliśmy czasów kiedy gratulujemy ludziom za to, że robią z siebie debila?

3

@ViscaelBarca2007 Więcej nie znaczy lepiej, myślę że zawodnicy na tym poziomie mają odpowiednio zbalansowaną dietę.

Chociaż to Barca, nigdy nie wiadomo.

1

@Amidamaru jak ja słyszę o kolejnych talentach z Bundesligi to automatycznie zapala mi się czerwona lampka w głowie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?