132

@VegetaPolska w twoja gierkę? xD

7

@zodiak_10 widać, że Pan nie na bieżąco

1

@Gaz a potem następuje rzeczywistość i większość tych rzekomych talentów kopie się po czole. :p

2

@Luciano99 przecież to jest robione pod dzbanow co masowo kupują te fifa pointsy

4

@cules100pro Z drugiej strony ludzie chwalą się ile to nie wychlali i gdzie to nie zgonowali, dwie różne strony - tak samo atencyjne. :|


8



Gdybym ja wtedy wiedział, że email zostanie ze mną na resztę życia. :|

1

@PatrykBarca Przecież nikt wam picia nie zabrania, wtf. xD

19

@Tollusiek Tylko Lewy lądował bramkę za bramka kiedy my narzekaliśmy, że Suarez potyka się o własne nogi.
Lewy dłużej utrzymał się na tym topowym poziomie

1

@Rust_Cohle ledwo wrócił i już poddymia

1

https://www.gry-online.pl/newsroom/tworca-starfielda-odpiera-krytyke-gry-nie-oszukuj-sie-ze-wiesz-dl/zf27a4a

Ale ta Bethesda się ora ostatnio xD

Kupujcie spalony chleb, bo nie wiecie jak on powstawał. :|

9



fajnie, że PIS zadbał o samotnych emerytów i zorganizował im wigilie

1

@Barcasub aż takiej prywaty nie będę wyciągał. :p

1

@Stinger_ no właśnie narzekam, mogliby w końcu zaskoczyć czymś innym xD

9

Uwielbiam święta w rodzinnym domu. Co roku ten sam cykl, dzielenie się opłatkiem z serdecznymi życzeniami, następnie alkohol i cyk, dymy do rana. Wesołych świąt. :P

4

@AdiKingu96 Im starsi jesteśmy tym gorzej z tą magią świąt. :P

Dziadziejemy

3

@pt9 lepiej nie wrzucać tinderowych memów kiedy Vegeciak grasuje xD

0

Z ciekawości muszę w końcu rozwiać swoje wątpliwości. :D
Dlaczego kościół wciąż uwaza, że ryba "nie jest mięsem" i dopuszcza je w post. Rozumiem, że kiedyś kiedy posty były dłuższe a ludzie biedniejsi miało to jakiś sens bo zwyczajnie zaczęliby głodować ale teraz?

1

@clyde gierka wbiła się z buta do mojej topki gier, pomimo że nic na to nie wskazywało bo praktycznie cale życie omijałem izometryczne rpgi. :p

4

@Mario96w Jak dla mnie to już wykracza poza granice dobrego smaku i przeradza się w zwykle pitolenie dla pitolenia. Oceniajmy to co jest teraz a nie gdybajmy co może być za rok czy dwa. :p

29

Widzę teraz szybciutka zmiana narracji z "manipulują tak samo jak za PIS" na "poczekajcie, kiedyś na pewno będą manipulować jak za PIS" xDD

1

@koksik2700 No ja preferuje oceniać na podstawię tego co widzę obecnie a nie tego co może zobaczę w przyszłości, ale jak kto woli

11

@macio_944 Niby fajnie, ale stracić tak potężną kopalnie memów i śmieszków to już nie fajnie

1

@LS A takich też kilku znajdziesz. :D

Dla mnie każda partia ma normalnych zwolenników i beton, zamknięty na jakąkolwiek krytykę swojego gniazda, nie dotyczy to tylko obecnej władzy

3

@LS Nie wiem, osobiście głosowałem na Trzecia Droge i krytykuje chociażby pomysł z przyznaniem 3 miliardów na tvp.

2

@John_Doe Prawda, chociaż bolesna to nie obraza.

0

@Criss18Barca a Ty na kogo głosowałeś?

2



Duda czasami jednak do czegoś się przyda. xD
Aczkolwiek śmiesznie to brzmi patrząc na rządy pisu

Btw, Duda albo jego doradca który to pisał ewidentnie nie wie na czym polega tzw. "nitka" :|

1

@ranger3120 Widzę mamy podobne osiągnięcia.
Oby przyszły rok był dla nas równie owocny :D

2

@TR3YWAY abstynencja cały rok, nie ma wyjątków. :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?