0

@Encore Tak to jest jak się zaczyna gonić za pewnymi kanonami piękna w imię pitosu i sławy

5

@VegetaPolska kto poważny gra w gierki na telefonie, wtf

3

0


Oskarek jak zawsze króciutko z tematem

0

@Hellrider Piękna zmiana

0

@TR3YWAY Nie uwierzyli w światową pandemię, nabrali się na kuca "przebranego" na żyda. xD

1

@krol211 Mam nadzieje, że mnie nie odklei w ten sposób na starość. :|

0

@Kengo Mocno się zdziwię jeżeli tak nie będzie. Rockstar zawsze dowozi minimum świetną grę i nie ma powodów żeby sądzić, że przy GTA6 zmniejszą poziom zamiast wywindować go jeszcze wyżej

0



oficjalnie, gracze przenosza sie na pomarańczowego jutuba

3

Antwerp prawdopodobnie zaliczy pierwszą wygraną w tym sezonie jeżeli chodzi o ligę mistrzów, oczywiście zaszczyt oddania 3 punktów przypadnie naszej kochanej Barcelonie. :D

13

Pierwsze godziny niemieckich rządów i już gazem w Żydów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14

@Bobo25 w sumie można go porównać do aktywistów, którzy w swoim wielkim proteście demolują jakieś dzieła sztuki.
Ten sam poziom odklejenia od rzeczywistości

0

@Barcasub ale te polskie kuce są fanatyczne, zero złego słowa na swojego nie powiedzą xD

0

@norbi77 Spokojnie, "prawica" zbojkotuje zbiórkę.

Oh wait, to nie zbiera jakaś dziewczyna z domu dziecka a ich człowiek. xDD

1

@BulaKG No, Braun mega śmieszny xD
a na końcu jak zwykle ryk bo wyborcy odchodzą.

Btw, z tego co wiem ta dziewczyna nawet próg zbiórki przekroczyła, na ilu stanęła to nie wiem i nawet nie o to rozchodzi się w tej dyskusji

3

@Aragorn33 A prawicowe konta na TT dostały zwarcia, bo już nie wypada szkalować jakieś dziewczyny która zrobiła zbiórkę. xD

7



I tak to się kręci xDD

3

@norbi77 Polecić tego przeciętniaka jakim jest Callisto Protocol a pominąć remake Dead Space to grzech. :D

0

@kuz https://x.com/FntasticHQ/status/1734422905042391160

Ponoć normalnie zwroty są ogarniane, nawet jak ktoś przekroczył te 2h na steam wyznaczające limit.

19

https://x.com/Krengiel69/status/1734256498362958196

Ciekawe ile jeszcze tam siedział próbując założyć te spodnie na łeb xD

5

@Barcasub To mało siedziesz w giereczkowie, swego czasu było głośno o tym scamie.

3



XD szybko poszło.

1

@Sulimo koty są w tej samej kategorii co psy, zobacz sobie po "najmniej dokarmione"

3

@cris27 Wiadomo, ze nastolatki czesto wyolbrzymiaja, sam nieraz w czasach szkolnych rzucalem zartami, ze psycha siada kiedy pala z majcy wleciala na dzienniczek.
Aczkolwiek nie mozna przez ten pryzmat bagatelizowac choroby.
@barcelonaLM A ja mysle, ze w "silniejszych czasach" depresja tak samo siekała społeczeństwo, po prostu była dużo mniejsza świadomość o tej chorobie.

6



typowy psychiatra na nfz xd

0

@FcPortoFan1999 Ta główka to tak z przymrużeniem oka xD

18

@parpe Lewy gra kaszane ale wy już też chyba zapominacie powoli jak Suarez sprawował się pod koniec epizodu w Barcelonie. xD

1

@TheNekro94 No właśnie ja mam wewnętrzne obawy, że już bardziej ponurego GTA możemy nie dostać (Pomijając fakt, że mogę nie dożyć 7 czy 8 części xD)
a wszystko przez tryb online, który musi być trochę fikuśny żeby dobrze się sprzedał

3

https://x.com/kyetweets/status/1733289551659946350

Wciąż mam nadzieję, że Rockstar kiedyś zrobi tak brudne, ponure i klimatyczne GTA jak legendarna 4

0

@AlexDark00 Żaden z tych klubów nie stoi jeżeli chodzi o markę obok Realu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?