marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tak to jest jak się zaczyna gonić za pewnymi kanonami piękna w imię pitosu i sławy
5
@VegetaPolska kto poważny gra w gierki na telefonie, wtf
3
@culeson wniosek z tej dyskusji może być tylko jeden
https://i.pinimg.com/564x/68/b4/21/68b421dbae0bf0bbd16feb63f777ef11.jpg
0
Oskarek jak zawsze króciutko z tematem
0
@Hellrider Piękna zmiana
0
@TR3YWAY Nie uwierzyli w światową pandemię, nabrali się na kuca "przebranego" na żyda. xD
1
@krol211 Mam nadzieje, że mnie nie odklei w ten sposób na starość. :|
0
@Kengo Mocno się zdziwię jeżeli tak nie będzie. Rockstar zawsze dowozi minimum świetną grę i nie ma powodów żeby sądzić, że przy GTA6 zmniejszą poziom zamiast wywindować go jeszcze wyżej
0
oficjalnie, gracze przenosza sie na pomarańczowego jutuba
3
Antwerp prawdopodobnie zaliczy pierwszą wygraną w tym sezonie jeżeli chodzi o ligę mistrzów, oczywiście zaszczyt oddania 3 punktów przypadnie naszej kochanej Barcelonie. :D
13
Pierwsze godziny niemieckich rządów i już gazem w Żydów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@Bobo25 w sumie można go porównać do aktywistów, którzy w swoim wielkim proteście demolują jakieś dzieła sztuki.
Ten sam poziom odklejenia od rzeczywistości
0
@Barcasub ale te polskie kuce są fanatyczne, zero złego słowa na swojego nie powiedzą xD
0
@norbi77 Spokojnie, "prawica" zbojkotuje zbiórkę.
Oh wait, to nie zbiera jakaś dziewczyna z domu dziecka a ich człowiek. xDD
1
@BulaKG No, Braun mega śmieszny xD
a na końcu jak zwykle ryk bo wyborcy odchodzą.
Btw, z tego co wiem ta dziewczyna nawet próg zbiórki przekroczyła, na ilu stanęła to nie wiem i nawet nie o to rozchodzi się w tej dyskusji
3
@Aragorn33 A prawicowe konta na TT dostały zwarcia, bo już nie wypada szkalować jakieś dziewczyny która zrobiła zbiórkę. xD
7
I tak to się kręci xDD
3
@norbi77 Polecić tego przeciętniaka jakim jest Callisto Protocol a pominąć remake Dead Space to grzech. :D
0
@kuz https://x.com/FntasticHQ/status/1734422905042391160
Ponoć normalnie zwroty są ogarniane, nawet jak ktoś przekroczył te 2h na steam wyznaczające limit.
19
https://x.com/Krengiel69/status/1734256498362958196
Ciekawe ile jeszcze tam siedział próbując założyć te spodnie na łeb xD
5
@Barcasub To mało siedziesz w giereczkowie, swego czasu było głośno o tym scamie.
3
XD szybko poszło.
1
@Sulimo koty są w tej samej kategorii co psy, zobacz sobie po "najmniej dokarmione"
3
@cris27 Wiadomo, ze nastolatki czesto wyolbrzymiaja, sam nieraz w czasach szkolnych rzucalem zartami, ze psycha siada kiedy pala z majcy wleciala na dzienniczek.
Aczkolwiek nie mozna przez ten pryzmat bagatelizowac choroby.
@barcelonaLM A ja mysle, ze w "silniejszych czasach" depresja tak samo siekała społeczeństwo, po prostu była dużo mniejsza świadomość o tej chorobie.
6
typowy psychiatra na nfz xd
0
@FcPortoFan1999 Ta główka to tak z przymrużeniem oka xD
18
@parpe Lewy gra kaszane ale wy już też chyba zapominacie powoli jak Suarez sprawował się pod koniec epizodu w Barcelonie. xD
1
@TheNekro94 No właśnie ja mam wewnętrzne obawy, że już bardziej ponurego GTA możemy nie dostać (Pomijając fakt, że mogę nie dożyć 7 czy 8 części xD)
a wszystko przez tryb online, który musi być trochę fikuśny żeby dobrze się sprzedał
3
https://x.com/kyetweets/status/1733289551659946350
Wciąż mam nadzieję, że Rockstar kiedyś zrobi tak brudne, ponure i klimatyczne GTA jak legendarna 4
0
@AlexDark00 Żaden z tych klubów nie stoi jeżeli chodzi o markę obok Realu xD