marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM ale to bardziej globalny problem, nie tylko u nas :p
3
Też mnie to zawsze zastanawiało, czemu te dzieciaki żadnych bluz nie dostają?
2
@michal26 Szanuje za nazwę. :D
2
Masakra jaka jest przepaść w służbie zdrowia w kwestii podejścia do pacjenta, jeżeli idziesz do państwówki a prywatnie. Gdybym tylko spał na pieniądzach to w tym pierwszym w życiu nie zobaczyliby mojej osoby. xD
1
@Essos jakbym miał pracować tylko na nocki to sztos
Ale w systemie 3 zmianowym nocna zmiana to mordęga
7
Kto sie miał dorobił na dzieciakach to się dorobił to można blokować. ^^
1
@Piernik widzę wleciała generator randomowych ludzi xd
0
@Culers Wiadomo, ze tak jest xD nawet jak między piłkarzami jest jakieś spięcie to najczęściej powstaje i kończy się ono na boisku
No a kibice to kibice, tygodniami potrafią przeżywać jakieś bzdety
3
Madryciok jaką klasę pokazał. :D
2
@DragonxNF Nikt nie prosił, nikt nie potrzebował a i tak kupi to w uj ludzi xd
5
I teraz znając życie powtorzy się historia Fatiego, ciężkie jest życie kibica.
0
@Cochise Dziwne, ziomek również skusił się na wersje ps5 i na większe błędy nie trafił przy podejściu na 150h xD
1
Nie ma to jak konsekwentne podejście do tematu xD
0
Może naszych chłopaków trza wysłać do dziewczyn na lekcje gry w piłkę?
1
@Odcinkowy Obecny rekordzista to 3540 metrów więc rekord ładnie wyśrubowany
@barteq Chyba na każdej misji czy wojnie takie rzeczy są sprawdzane xD
4
@michal26 Jakis maly patus, zaslynal z tego, ze psikal na ludzi gazem. Ogólnie już są dwie głośne sytuacje z nim - na jednej uchlali i upokorzyli jakąś nastolatkę, chcąc ja nawet wywalić bez ubrań na pole
A przy drugiej sytuacji jego pachołek rozwalił twarz kolejnej dziewczynie szklana butelka, dodatkowo smieszkujac z tego
Na Twitterze bardziej szczegółowo o tym pisza jak coś
4
Właśnie zobaczyłem co odwalił kawiaq z jakimś typem i autentycznie jestem w szoku, wszyscy ci pato celebryci to zakały społeczeństwa, nadające się do utylizacji.
Tak samo jak ludzie którzy to ogladaja, niech przyjeżdża śmieciarka i elo, przynajmniej tlenu nie będą marnować
3
Konfederacja nie lubi tego xD
0
@IronSanHybrid Zweryfikować opis tej dziewczyny będzie ciężko, aczkolwiek każdy na zbiórkach wpłaca pieniądze w zgodzie z własnym sumieniem i nikomu nic do tego. :D
Ja im nie zarobiłem tych pieniędzy, więc dlaczego mam oceniać na co je przeznaczają?
0
@IronSanHybrid Nope, po prostu ludzie wycieraja sobie mordę stwierdzeniem, że mają depresje i ciężka choroba psychiczna jest sprowadzana wręcz do złego samopoczucia
1
@IronSanHybrid Uwielbiam jak pojedyncze jednostki krytykują ta zbiórkę jednocześnie robiąc jej ogromną reklamę. xD
1
@Szreko @Kgorecki2500
Ten remake idzie im jak krew z nosa, obawiam się że nawet jak dowiozą produkt finalny to możemy się srogo rozczarować
2
@Messibestplayerintheworld @hayek
Myślę, że wersja pecetowa to kwestia czasu ale oficjalnie nic nie ogłosili w tej kwestii
0
Rimejki, remastery a coś nowego od Naughty Dog zobaczymy chyba na... PS6.
1
Mam nadzieję, że coś w tej kwestii się zmieni, niby każde życie jest cenne a dzieciaki z bidula to każdy w dupie ma
0
@Mns21 prawdziwi obrońcy europejskich wartości
1
@AlphaNumeric Wiadomo, Vini gra tylko przeciwko TOP5 reprezentacji na świecie.
0
@GeneralXavi Tutaj trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, w jak fatqlbym stanie jest polityka w Polsce, skoro normalny człowiek stał się w tym środowisku wzorem. :|
2
@maroon logika rodem od memcena z tym jak łoił browara w barze i mówił, że na terenie baru jest legalne a na chodniku nielegalne. xD
2
@IronSanHybrid Prawdopodobnie mamy do czynienia z starszym zboczuszkiem, który przez rok napastliwie gapił się na dziewczynę a tutaj większość samców skupia się bardziej na krytyce dziewczyny która o tym mówi. xDD