1

@barcelonaLM ale to bardziej globalny problem, nie tylko u nas :p

3



Też mnie to zawsze zastanawiało, czemu te dzieciaki żadnych bluz nie dostają?

2

@michal26 Szanuje za nazwę. :D

2

Masakra jaka jest przepaść w służbie zdrowia w kwestii podejścia do pacjenta, jeżeli idziesz do państwówki a prywatnie. Gdybym tylko spał na pieniądzach to w tym pierwszym w życiu nie zobaczyliby mojej osoby. xD

1

@Essos jakbym miał pracować tylko na nocki to sztos
Ale w systemie 3 zmianowym nocna zmiana to mordęga

7



Kto sie miał dorobił na dzieciakach to się dorobił to można blokować. ^^

1

@Piernik widzę wleciała generator randomowych ludzi xd

0

@Culers Wiadomo, ze tak jest xD nawet jak między piłkarzami jest jakieś spięcie to najczęściej powstaje i kończy się ono na boisku
No a kibice to kibice, tygodniami potrafią przeżywać jakieś bzdety

3



Madryciok jaką klasę pokazał. :D

2

@DragonxNF Nikt nie prosił, nikt nie potrzebował a i tak kupi to w uj ludzi xd

5

I teraz znając życie powtorzy się historia Fatiego, ciężkie jest życie kibica.

0

@Cochise Dziwne, ziomek również skusił się na wersje ps5 i na większe błędy nie trafił przy podejściu na 150h xD

1



Nie ma to jak konsekwentne podejście do tematu xD

0

Może naszych chłopaków trza wysłać do dziewczyn na lekcje gry w piłkę?

1

@Odcinkowy Obecny rekordzista to 3540 metrów więc rekord ładnie wyśrubowany
@barteq Chyba na każdej misji czy wojnie takie rzeczy są sprawdzane xD

4

@michal26 Jakis maly patus, zaslynal z tego, ze psikal na ludzi gazem. Ogólnie już są dwie głośne sytuacje z nim - na jednej uchlali i upokorzyli jakąś nastolatkę, chcąc ja nawet wywalić bez ubrań na pole
A przy drugiej sytuacji jego pachołek rozwalił twarz kolejnej dziewczynie szklana butelka, dodatkowo smieszkujac z tego

Na Twitterze bardziej szczegółowo o tym pisza jak coś


4

Właśnie zobaczyłem co odwalił kawiaq z jakimś typem i autentycznie jestem w szoku, wszyscy ci pato celebryci to zakały społeczeństwa, nadające się do utylizacji.

Tak samo jak ludzie którzy to ogladaja, niech przyjeżdża śmieciarka i elo, przynajmniej tlenu nie będą marnować

3



Konfederacja nie lubi tego xD

0

@IronSanHybrid Zweryfikować opis tej dziewczyny będzie ciężko, aczkolwiek każdy na zbiórkach wpłaca pieniądze w zgodzie z własnym sumieniem i nikomu nic do tego. :D

Ja im nie zarobiłem tych pieniędzy, więc dlaczego mam oceniać na co je przeznaczają?

0

@IronSanHybrid Nope, po prostu ludzie wycieraja sobie mordę stwierdzeniem, że mają depresje i ciężka choroba psychiczna jest sprowadzana wręcz do złego samopoczucia

1

@IronSanHybrid Uwielbiam jak pojedyncze jednostki krytykują ta zbiórkę jednocześnie robiąc jej ogromną reklamę. xD

1

@Szreko @Kgorecki2500

Ten remake idzie im jak krew z nosa, obawiam się że nawet jak dowiozą produkt finalny to możemy się srogo rozczarować

2

@Messibestplayerintheworld @hayek
Myślę, że wersja pecetowa to kwestia czasu ale oficjalnie nic nie ogłosili w tej kwestii

0



Rimejki, remastery a coś nowego od Naughty Dog zobaczymy chyba na... PS6.

1



Mam nadzieję, że coś w tej kwestii się zmieni, niby każde życie jest cenne a dzieciaki z bidula to każdy w dupie ma

0

@Mns21 prawdziwi obrońcy europejskich wartości

1

@AlphaNumeric Wiadomo, Vini gra tylko przeciwko TOP5 reprezentacji na świecie.

0

@GeneralXavi Tutaj trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, w jak fatqlbym stanie jest polityka w Polsce, skoro normalny człowiek stał się w tym środowisku wzorem. :|

2

@maroon logika rodem od memcena z tym jak łoił browara w barze i mówił, że na terenie baru jest legalne a na chodniku nielegalne. xD

2

@IronSanHybrid Prawdopodobnie mamy do czynienia z starszym zboczuszkiem, który przez rok napastliwie gapił się na dziewczynę a tutaj większość samców skupia się bardziej na krytyce dziewczyny która o tym mówi. xDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?