marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartas97 I pewnie cena w tym roku zakręci się w okolicach 30 ziko, podziękuje :D
7
@Cule1234 tier 1 według tego kopiuj wklej xD
0
@maroon Czyli już nie można oceniać wyborów innych, bo sami nie mamy upoważnienia do głosowania? xD
0
@Jarek92Barca Historyjka historyjka ale teza jaka on stawia jest mocno niepokojaca
6
https://x.com/brunet_dr/status/1719583655394476043
https://x.com/brunet_dr/status/1719585096691519749
Nie ma to jak zapobiegawcze mordowanie dzieci.
2
@Rastafarnianin Ale wiesz, ze halloween był wczoraj?
8
Nie ma to jak przeżyć ponad 90 lat i zginąć w taki sposób. xDD
1
@Deviler i tak o jakieś 300 złotych za drogo
0
@4drian0 Najlepsze jest to, ze graficznie zapewne nie bedzie takiego kopa który uzasadniłby obecność FSR czy DLSS w wymaganiach xD
14
"Nie konkuruje z nim - to po prostu zawodnik, który gra w tym samym czasie co ja. Obaj po pięć razy zostaliśmy wybrani piłkarzem roku na świecie. Czy nasza rywalizacja jest zakończona? Nie - ona się dopiero zaczyna"
Ciekawe czy CR7 w momencie wypowiedzenia tych słów chociaż w małym procencie spodziewał się, ze Leo mu tak odskoczy w złotych piłkach. xDD
1
Już za trzy dni Robocop wlatuje! Oby tylko nie spieprzyli bo po zacnym Terminatorze (btw, polecam bo nawet kawal dobrej gry im wyszedł, a jak ktoś jest jeszcze fanem marki to w ogóle powinien być zadowolony) Teyon powolutku wbija się do świadomości graczy i kto wie, może w przyszłości będą stać obok Redow. :D
1
@Popitek12 Zaliczyć szona na imprezie (ta osoba, która jest w związku) to nie sztuka
10
@Culers Gavi zaatakował głową rękę męczennika z Brazylii, ewidentne zawieszenie na 5 meczów
44
@Emhyr Umniejszać muszę, bo się uduszę
1
@MichuZ44 potezny uliczny wojownik xdd
1
@karolup Mimo niepowodzeń nie rezygnowałbym z korzystania pomocy od psychologa/psychiatry
2
@Prorokk Hehe, randomy z sieci wydaja pieniadze w bloto, beka fest
0
@Dawidfcb1998 zejdź na ziemie xd
0
Jude osobiscie swoja gra mnie nie zachwyca ale trzeba przyznac, ze ma niesamowity ciag na bramke.
0
@Natenczas Za miesiąc, dwa znowu będziemy czytać że potrafi tylko faulować. :D
1
@hayek Otóż to, przeciętny Janusz który idzie na zakupy z rodzina nie weźmie ze sobą pistoletu xD
A prawdopodobieństwo, ze jakis debil z złymi zamiarami juz go wezmie jednak kapke sie zwieksza poprzez zwiekszony dostep do broni
1
Jak to szło? Legitny dostęp do broni ograniczy takie sytuacje, bo ktoś zdąży napastnika odstrzelić?
3
Branza giereczkowa 2023.
0
@XxArab_ek Jesteś pewny, że to wina płytki?
8
Typowy zwolennik wolnego rynku kiedy wolny rynek.. działa. :D
1
Patusy, klauny - teraz dzieci. Kto następny będzie walczył na tych galach?
10
@TR3YWAY Wiadomo, w polskich szkołach mają uczyć że lgbt to totalny margines społeczny i można rysować siusiaki im na szafkach a nie równe tobie ziomeczki. xD
Imo jeżeli tęczowe piątki zachowają pewne normy może wyjść fajna inicjatywa, nawet potrzebna polskiemu społeczeństwu
0
@Pressinho Ja DLSS nigdy nie będę uważał za coś, co powinno się uwzględniać w takich kwestiach, interesuje mnie tylko czysta moc kart bez żadnych sztuczek.
Szczególnie teraz kiedy twórcy wychodzą z założenia, że DLSS=optymalizacja
2
@hayek No ja się trochę obawiam o ten remake, ale też czekam z wypiekami na twarzy :D
6
Ale nostalgia. :D Człowiek trochę tęskni za czasami płytek i instrukcji, które się czytało na kibelku.
A sam Wiedźmin pierwszy top, imo najlepszy klimat jeżeli chodzi o Wieśmaki.