1

@bartas97 I pewnie cena w tym roku zakręci się w okolicach 30 ziko, podziękuje :D

7

@Cule1234 tier 1 według tego kopiuj wklej xD

0

@maroon Czyli już nie można oceniać wyborów innych, bo sami nie mamy upoważnienia do głosowania? xD

0

@Jarek92Barca Historyjka historyjka ale teza jaka on stawia jest mocno niepokojaca

6

2

@Rastafarnianin Ale wiesz, ze halloween był wczoraj?

8



Nie ma to jak przeżyć ponad 90 lat i zginąć w taki sposób. xDD

1

@Deviler i tak o jakieś 300 złotych za drogo

0

@4drian0 Najlepsze jest to, ze graficznie zapewne nie bedzie takiego kopa który uzasadniłby obecność FSR czy DLSS w wymaganiach xD

14

"Nie konkuruje z nim - to po prostu zawodnik, który gra w tym samym czasie co ja. Obaj po pięć razy zostaliśmy wybrani piłkarzem roku na świecie. Czy nasza rywalizacja jest zakończona? Nie - ona się dopiero zaczyna"

Ciekawe czy CR7 w momencie wypowiedzenia tych słów chociaż w małym procencie spodziewał się, ze Leo mu tak odskoczy w złotych piłkach. xDD

1



Już za trzy dni Robocop wlatuje! Oby tylko nie spieprzyli bo po zacnym Terminatorze (btw, polecam bo nawet kawal dobrej gry im wyszedł, a jak ktoś jest jeszcze fanem marki to w ogóle powinien być zadowolony) Teyon powolutku wbija się do świadomości graczy i kto wie, może w przyszłości będą stać obok Redow. :D

1

@Popitek12 Zaliczyć szona na imprezie (ta osoba, która jest w związku) to nie sztuka

10

@Culers Gavi zaatakował głową rękę męczennika z Brazylii, ewidentne zawieszenie na 5 meczów

44

@Emhyr Umniejszać muszę, bo się uduszę

1

@MichuZ44 potezny uliczny wojownik xdd

1

@karolup Mimo niepowodzeń nie rezygnowałbym z korzystania pomocy od psychologa/psychiatry

2

@Prorokk Hehe, randomy z sieci wydaja pieniadze w bloto, beka fest

0

@Dawidfcb1998 zejdź na ziemie xd

0

Jude osobiscie swoja gra mnie nie zachwyca ale trzeba przyznac, ze ma niesamowity ciag na bramke.

0

@Natenczas Za miesiąc, dwa znowu będziemy czytać że potrafi tylko faulować. :D

1

@hayek Otóż to, przeciętny Janusz który idzie na zakupy z rodzina nie weźmie ze sobą pistoletu xD
A prawdopodobieństwo, ze jakis debil z złymi zamiarami juz go wezmie jednak kapke sie zwieksza poprzez zwiekszony dostep do broni

1



Jak to szło? Legitny dostęp do broni ograniczy takie sytuacje, bo ktoś zdąży napastnika odstrzelić?

3



Branza giereczkowa 2023.

0

@XxArab_ek Jesteś pewny, że to wina płytki?

8



Typowy zwolennik wolnego rynku kiedy wolny rynek.. działa. :D

1



Patusy, klauny - teraz dzieci. Kto następny będzie walczył na tych galach?

10

@TR3YWAY Wiadomo, w polskich szkołach mają uczyć że lgbt to totalny margines społeczny i można rysować siusiaki im na szafkach a nie równe tobie ziomeczki. xD


Imo jeżeli tęczowe piątki zachowają pewne normy może wyjść fajna inicjatywa, nawet potrzebna polskiemu społeczeństwu

0

@Pressinho Ja DLSS nigdy nie będę uważał za coś, co powinno się uwzględniać w takich kwestiach, interesuje mnie tylko czysta moc kart bez żadnych sztuczek.
Szczególnie teraz kiedy twórcy wychodzą z założenia, że DLSS=optymalizacja

2

@hayek No ja się trochę obawiam o ten remake, ale też czekam z wypiekami na twarzy :D

6



Ale nostalgia. :D Człowiek trochę tęskni za czasami płytek i instrukcji, które się czytało na kibelku.

A sam Wiedźmin pierwszy top, imo najlepszy klimat jeżeli chodzi o Wieśmaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?