2

@Kgorecki2500 Obecnie ogrywam jedynkę, ganiam się z głównym antagonista po jakieś rezydencji, Seba sobie biega truchcikiem a gnój się teleportuje i ściąga mnie na strzała. :D
Nie ukrywam, psycha siada.

3

@DragonxNF Jeszcze potem gadaja, ze konsole hamuja rozwój branży kiedy takie potworki ma niewielki procent graczy pecetowych a spora część ludzi siedzi jeszcze na 1080p z kartami pokroju 1650 xD

6

https://x.com/LechuCzechu/status/1717579089060499697

Kiedy Twoj PC z 4090 i i I7 za ponad 10k(?) ma lepsza graficzkę niż konsola za jakieś 2,3 k xD

0

https://cdaction.pl/newsy/spotify-nadciagaja-zmiany-w-kwestii-tantiem-dla-artystow

Nie ma to jak wspieranie mniejszych zasięgowo artystów. Duże marki dostaną jakieś drobne, których nawet nie zauważą a mniejsi stracą dochód który mógłby w jakiś stopniu pozwolić im się rozwijać. xD

0

@Pedri16Future Przecież ten ziomek wygląda jak 90% nastolatków. :|

2

Od premiery oceny CS2 na Steam wzrosły o około 20%
Gracze chyba serio lubią jak twórcy na nich plują. xD

3

@Tasde Najlepsze jest to, że już chyba nikogo nie dziwi kolejna gra w tym roku, która ma spieprzona optymalizacje?

4

@macio_944 Szkoda, że takie kwiatki odpala po wyborach.
Moze konfa spadłaby pod próg. xDD

0

@Barcasub A jak Pedri wróci to na odwrót
Ta wadzą sinusoida jest zadziwiająca. :D

31

Przewalona sprawa być takim Yamalem w Barcelonie, jedyne co można zrobić to totalnie się wyłączyć jeżeli chodzi o media społecznościowe z tematyką piłkarska żeby nie słuchać pitolenia na swój temat. xD

Wam też się trochę w dupach poprzewracało skoro masowo zaczynacie marudzić na grę 16 latka.

1

@abram3k co mnie podkusiło żeby tutaj wchodzić podczas meczu to ja nie wiem xd

3



I cyk, kto zarobił na aferze to zarobił, lecimy dalej xD

2

@Criss18Barca a rodzice dalej beda mieli wywalone co oglądają w internecie ich pociechy

0

@esem91 Artykuł pewnie gotowy od miesiąca i czekali tylko żeby go wrzucić. xD

0

@Gaz Akurat Pedri praktycznie od razu po powrocie wchodzi na minimum przyzwoity poziom na boisku

aczkolwiek teraz to imo po ptakach, nie ma co ryzykować

3

Cities Skylines 2 debiutuje na rynku i zgarnia oszałamiające... 29% pozytywnych recenzji na Steam. :D

Dobrze, że twórcy nauczyli mnie żeby nie ulegać chęci zagrania na premierę bo teraz musiałbym się bawić w zwroty. :D

1



Wandalizm obowiązkiem księdza?^^

0

@Rust_Cohle ja wiem jak to działa
po prostu lubię narzekać :|
@Janas11224 Klasyka jeżeli chodzi o oferty związane z telefonami czy netem xDD

12



W punkt, nikt nie dba żeby zachować starych klientów. Siedzisz tu już 5 lat? To kij Ci w oko, bo i tak jest wysokie prawdopodobieństwo że zostaniesz. xD

0

@Kgorecki2500 Zawsze mnie ten wątek irytował, jeszcze w starszych częściach jeszcze go tolerowałem ale po zakończeniu historii Desmonda stał się taki nijaki, że to masakra.

0

@gumaz Biznes to biznes. ^^

0

@PaPo za obecną promocje na sztimie warto się postrzelać

0

@Kitek1640 Zero umiaru xD

1



kolor skóry całkowicie przypadkowy

1

21 października a tutaj o 20 godzinie spokojnie można wyjść w krótkim podkoszulki i gatkach, dziwna pogoda xD

1

@Deviler ale sie patologicznie w tej branzy zrobilo, masakra

1

@michal26 w Bielsku tez okolice 20 stopni xD

7



Masakra.

1

@Kazragore w Baldursach jestem zakochany ale widac, ze nie zdążyli zoptymalizować miasta na premierę bo klatki tam momentami skakaly jak szalone.

pojedyncze wyjatki sie zdarzaja ale nieoptymalizowanie gier na premiere robi sie trendem

2

@Deviler DLSS mógł popchać branże chociaż trochę pod względem technologicznym do przodu to leniwi twórcy zastąpili nim optymalizację xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?