marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi Tutaj trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, w jak fatqlbym stanie jest polityka w Polsce, skoro normalny człowiek stał się w tym środowisku wzorem. :|
2
@maroon logika rodem od memcena z tym jak łoił browara w barze i mówił, że na terenie baru jest legalne a na chodniku nielegalne. xD
2
@IronSanHybrid Prawdopodobnie mamy do czynienia z starszym zboczuszkiem, który przez rok napastliwie gapił się na dziewczynę a tutaj większość samców skupia się bardziej na krytyce dziewczyny która o tym mówi. xDD
6
Masakra jak to sie rozwija. :D
1
@TheNekro94 Pewnie jak to nasz myśliwy, nawalił się jak meserszmit i się zgubił
A tak serio to w pobliżu poligonu ponoć odbywał się odstrzał dzików. :|
2
Myśliwi w formie, niedawno zabili rolnika - teraz żołnierza. :|
3
@Kgorecki2500 Ja to z jednej strony rozumiem bo dlaczego takie GTA 6, które pewnie popcha branże do przodu ma kosztować tyle co coroczny tasiemiec od Activision, EA czy Ubi
Z drugiej strony proporcje się komuś pomieszały i to ostro. :D
0
Znowu branża będzie płakać, że Lariany podnoszą standardy w giereczkowie. :D
Btw, BG3 kosztuje na steam "ledwie" 250 złotych, ciekawie to kontrastuje z wypowiedzia szefa Take Two o tym, ze gracze dalej mało płacą za gry. :|
Pomijając już totalnie fakt, że proporcjonalnie do wzrostu cen wzrasta fatalny stan techniczny gier. xD
0
@TR3YWAY Kilka razy dostałem, ale nie przynosiło to zamierzonego efektu - po dostaniu w tyłek jeszcze bardziej się buntowałem. xD
2
@koksik2700 O cholera, szkoda ze tak pozno
1
@Essos absolutny klasyk, trza nadrobić
10
@ludnek Pewnie, pozbyli się zgnitego jabłka więc kiedy u nich siedział wywyższali go pod niebiosa i nie chcieli nawet euro spuścić z ceny. xDD
Serio, korzystajcie chociaż z logiki pisząc te wysrywy
15
@AdiKingu96 Ale jak to ludzie mogą się interesować kluczowymi sprawami państwa w którym żyją, nudziarze fest xd
10
Patologia jak media rozdmuchały ta sytuacje, zaraz jeszcze pytania o to do Tebasa czy Laporty beda xD
0
@Szklaner O ile ta gra wyjdzie to bedzie kalka z Day Z raczej
No i tak to wyglada w branzy, ze jak ktos wymysli cos oryginalnego to potem inni sie tego trzymaja az do zarzniecia formuly
3
@AlexDark00 Ja pisałem o golach, które przyczyniły się do punktów zdobytych przez Barce, @JimMorrisonFCB ewidentnie pisze o "najwyzszych poziomach rozgrywkowych"
22
@AlexDark00 Ten co sobie tylko ligę uwzględnił żeby pasowało do narracji xDD
44
Czyli emerytowany napastnik, pod forma - który opuścił X meczów przez kontuzje dał nam w tym sezonie 10 punktów i dostaje hejt jak mało kto a resztę kolegów z ofensywy, którzy mają problem żeby podać w pole karne przemilczamy
To ma sens.
8
@TheCule Kwestia wychowania i podejścia do zwierzaka. Osobiście uważam, że wyraz "zdechł" ma zbyt negatywny wydźwięk żeby go używać w stosunku do mniejszego towarzysza, który spędził z nami X czasu.
A Ty opie się trzymaj, śmierć zwierzaka to paskudna sprawa
1
@Essos Zależy od okoliczności. :D
3
@TR3YWAY Gdyby nie odpowiedział na pytanie dziennikarza to tym bardziej nazwałbyś go bucem xD
2
@Emhyr Kazal mu pewnie uważniej patrzeć bo może przypadkiem z kimś piątki nie zbic
1
@Arys Zobaczymy w jakim miejscu będzie Kane w wieku Lewusa
29
@AlexDark00 Drugi post o Lewym w ciągu dwóch dni, Alex ewidentnie odstawił leki i obsesja wróciła.
8
@BorzyKrzys Już mieliśmy nazistów nie wiadomo skąd to teraz jeszcze dla kompletu mamy Habsburgów. xD
0
@maroon I znajac zycie angil tez po kilku miesiacach kopalby sie po czole xD
6
@AlexDark00 No jako kibic Barcelony czekam z nutka wiary zeby nasza 9 się odblokowała
Ty za to jako kibic Barcy cieszysz się gdy Lewy kopie sie po czole xD
3
Uwielbiam te filmiki z treningów, pewnie cały tydzień siedzieli żeby zrobić 30 sekundową sklejkę. xD
5
@AlexDark00 Dawno nie było, dziękuje że nie zawalasz nas swoimi mądrościami z taką częstotliwością jak kiedyś, chociaż między jednym postem a drugim musisz wyglądać tak
https://i.imgflip.com/ymfx2.jpg?a472104
1
Jeszcze większa mapa, jeszcze więcej pytajników i generycznych questów. :D
Ciężko być fanem assassyna