0

@GeneralXavi Tutaj trzeba sobie zadać jedno zasadnicze pytanie, w jak fatqlbym stanie jest polityka w Polsce, skoro normalny człowiek stał się w tym środowisku wzorem. :|

2

@maroon logika rodem od memcena z tym jak łoił browara w barze i mówił, że na terenie baru jest legalne a na chodniku nielegalne. xD

2

@IronSanHybrid Prawdopodobnie mamy do czynienia z starszym zboczuszkiem, który przez rok napastliwie gapił się na dziewczynę a tutaj większość samców skupia się bardziej na krytyce dziewczyny która o tym mówi. xDD


6



Masakra jak to sie rozwija. :D

1

@TheNekro94 Pewnie jak to nasz myśliwy, nawalił się jak meserszmit i się zgubił

A tak serio to w pobliżu poligonu ponoć odbywał się odstrzał dzików. :|

2



Myśliwi w formie, niedawno zabili rolnika - teraz żołnierza. :|

3

@Kgorecki2500 Ja to z jednej strony rozumiem bo dlaczego takie GTA 6, które pewnie popcha branże do przodu ma kosztować tyle co coroczny tasiemiec od Activision, EA czy Ubi

Z drugiej strony proporcje się komuś pomieszały i to ostro. :D

0



Znowu branża będzie płakać, że Lariany podnoszą standardy w giereczkowie. :D


Btw, BG3 kosztuje na steam "ledwie" 250 złotych, ciekawie to kontrastuje z wypowiedzia szefa Take Two o tym, ze gracze dalej mało płacą za gry. :|
Pomijając już totalnie fakt, że proporcjonalnie do wzrostu cen wzrasta fatalny stan techniczny gier. xD

0

@TR3YWAY Kilka razy dostałem, ale nie przynosiło to zamierzonego efektu - po dostaniu w tyłek jeszcze bardziej się buntowałem. xD

2

@koksik2700 O cholera, szkoda ze tak pozno

1

@Essos absolutny klasyk, trza nadrobić

10

@ludnek Pewnie, pozbyli się zgnitego jabłka więc kiedy u nich siedział wywyższali go pod niebiosa i nie chcieli nawet euro spuścić z ceny. xDD

Serio, korzystajcie chociaż z logiki pisząc te wysrywy

15

@AdiKingu96 Ale jak to ludzie mogą się interesować kluczowymi sprawami państwa w którym żyją, nudziarze fest xd

10

Patologia jak media rozdmuchały ta sytuacje, zaraz jeszcze pytania o to do Tebasa czy Laporty beda xD

0

@Szklaner O ile ta gra wyjdzie to bedzie kalka z Day Z raczej

No i tak to wyglada w branzy, ze jak ktos wymysli cos oryginalnego to potem inni sie tego trzymaja az do zarzniecia formuly

3

@AlexDark00 Ja pisałem o golach, które przyczyniły się do punktów zdobytych przez Barce, @JimMorrisonFCB ewidentnie pisze o "najwyzszych poziomach rozgrywkowych"

22

@AlexDark00 Ten co sobie tylko ligę uwzględnił żeby pasowało do narracji xDD

44

Czyli emerytowany napastnik, pod forma - który opuścił X meczów przez kontuzje dał nam w tym sezonie 10 punktów i dostaje hejt jak mało kto a resztę kolegów z ofensywy, którzy mają problem żeby podać w pole karne przemilczamy

To ma sens.

8

@TheCule Kwestia wychowania i podejścia do zwierzaka. Osobiście uważam, że wyraz "zdechł" ma zbyt negatywny wydźwięk żeby go używać w stosunku do mniejszego towarzysza, który spędził z nami X czasu.

A Ty opie się trzymaj, śmierć zwierzaka to paskudna sprawa

1

@Essos Zależy od okoliczności. :D

3

@TR3YWAY Gdyby nie odpowiedział na pytanie dziennikarza to tym bardziej nazwałbyś go bucem xD

2

@Emhyr Kazal mu pewnie uważniej patrzeć bo może przypadkiem z kimś piątki nie zbic

1

@Arys Zobaczymy w jakim miejscu będzie Kane w wieku Lewusa

29

@AlexDark00 Drugi post o Lewym w ciągu dwóch dni, Alex ewidentnie odstawił leki i obsesja wróciła.

8

@BorzyKrzys Już mieliśmy nazistów nie wiadomo skąd to teraz jeszcze dla kompletu mamy Habsburgów. xD

0

@maroon I znajac zycie angil tez po kilku miesiacach kopalby sie po czole xD

6

@AlexDark00 No jako kibic Barcelony czekam z nutka wiary zeby nasza 9 się odblokowała

Ty za to jako kibic Barcy cieszysz się gdy Lewy kopie sie po czole xD

3



Uwielbiam te filmiki z treningów, pewnie cały tydzień siedzieli żeby zrobić 30 sekundową sklejkę. xD

5

@AlexDark00 Dawno nie było, dziękuje że nie zawalasz nas swoimi mądrościami z taką częstotliwością jak kiedyś, chociaż między jednym postem a drugim musisz wyglądać tak
https://i.imgflip.com/ymfx2.jpg?a472104

1



Jeszcze większa mapa, jeszcze więcej pytajników i generycznych questów. :D
Ciężko być fanem assassyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?