marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Najlepsze jest to, ze Borek ma w internecie taka reputacje ze nikogo nie dziwi co Stano o nim mowi. xD
0
ale ten Gaben kusi :D
1
@michal26 Jeszcze lepiej byłoby gdyby jutub promował wartościowe treści, bo w morzu tego co jest trendy do szukania czegoś ciekawego nieraz trzeba mocno się "wkopać" w wyszukiwarkę. xD
7
W kwestii burgerów i tak nigdzie nie znajdziecie lepszego niż ten z budki przy dworcu - nostalgia, smak dzieciństwa wlewa się wręcz do mordy.
3
"Nowa" Twierdza za 6 dyszek na Steamie :D
Za takie pieniądze warto sobie przypomnieć grę dzieciństwa. :D
6
@macio_944
Incredible ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@AlwaysBlaugrana Klimacik jak z "4" i będę zadowolony.
7
@Oskar00 Bale w prime wciaga noskiem obie ofensywy xD
10
Oddać jeden celny strzał na bramkę mocno przeciętnego Szachtara to wstyd jak jasny wuj
1
https://x.com/Rozglosnia3/status/1721932028713533622
Ale teorie spiskowe wjechały xD
1
@Ojciec5tkidzieci Jeszcze jak szpanuja przed kamera. :D
1
W kontrze dla beznadziejnej fify, po raz pierwszy w życiu zdecydowałem się na FM'a. :D Mam nadzieje, ze takie zarządzanie druzynka bardziej siądzie bo w fifie menadżer nudził mi się po sezonie, dwóch. xD
1
@ViscaelBarca2007 Trza było jeszcze urywki z ery Pepa wyciągnąć xD
1
@Mario96w Jestes chyba jedyna osoba ktora przy tym porownaniu przypomina roznice wieku jaka dzieli Lewusa i Kane. xD
Winszuje
0
@tristan87 Dobry świr. :D
0
@tristan87 Przeciez PZPN od dawna informuje o poczynaniach reprezentantow
3
@VegetaPolska Nope, ale imo skupiasz swoja krytyke na tego, co jest najmniej winny kultowi Lewandowskiego w Polsce.
1
Ruskie jak zwykle w swoim świecie. xD
1
@VegetaPolska Wiec zamiast krytykowac tych, co go ubostwiaja cieszysz sie, ze Kane moze pobic jego rekord.
Dyskusja na poziomie "Piłkarz X ukradł złotą piłkę" kiedy to tona wiary głosuje kto wygra ZP."
3
@Deviler @FcPortoFan1999
Rabini jak zwykle podzieleni xD
1
@Kgorecki2500 ac valhalla obadany? :D
9
@Kgorecki2500 Warszawa stolica galaktyki.
5
@hayek Imo niech sobie traci. Czas spędzony z bliskimi czy rozwijanie pasji jest ważniejsze dla mnie jako jednostki niż tyranie 12h(a nieraz więcej) pięć dni w tygodniu żeby potem tak czy siak brać kredyt na mieszkanie. :D
3
Szok i niedowierzenie xDD
2
@tristan87 Niejako potwierdzenie tezy, że piłka nożna to gra momentów
imo bardziej kontrowersyjna jest "niska" pozycja naszego bramkarza
0
@Jakchcesz Jeszcze jakieś jedzonko to może, może bo nieraz ktoś dojeżdża X kilometrów na cmentarz ale jakieś zabawki czy inne pierdoły to już komercja na pełnej i kapkę się dziwie, ze ludzie którzy tak hejtuja Halloween (które nawet nie wyklucza WŚ) praktycznie nie odzywają się w kwestii zwykłego skomercjalizowania święta
@BorzyKrzys Mysle, ze skoro takie sytuacje dzieją się już w większych miastach to kwestią czasu jest przejście tego do mniejszych miejscowości
3
@Barcasub Jak zamierzasz dyskutować używając argumentów typu "święto diabła" i omijać cały sens mojego posta to lepiej nie dyskutuj
1
https://x.com/JO_1916/status/1719818642454380671
Dużo wiary ględzi o Hallowen przy Wszystkich Świętych(kiedy to dwie różne rzeczy, odbywające się w innych dniach) a zupełnie nie widzą, ze powoli ludzie z Wszystkich Świętych zaczynają robić totalna tandetę i komerche. xD
Ale jak mniemam to nie jest taki problem, jak te dzieciaki które dzień przed świętem przebierają się i zbierają cuksy
1
@partymaker Widmo Wolności, Alan Wake
jak masz plejaka to Spiderman 2
14
@hayek Typ jak jeszcze popatrzył czy wszystko wzięli, gardze fest xD