6



Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|

2

@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD

1

@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD

0

https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078

Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?

5

3

@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.

1

@Emhyr Kowal wytrzeźwiał, że pisze coś z rozumem i godnością człowieka?

8



Powoli tak to zaczyna wyglądać xD

5



ale to trzeba być gnojem żeby wpierdzielić się z swoimi bazgrołami na piękny mural xD

3

@Cotutajsiedzieje Każda okazja do nachlania się jest dobra

2

@parpe


Wina taktyki czy braku umiejętności potrzebnych do dryblingu?

2

Max Payne 3 od Rockstara to cholernie dobra gierka, nawet się nie zestarzała jakoś bardzo. Nie mam pojęcia jak doszło do tego, że przez tyle lat nawet nie zagrałem w nią xD

9



Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD

2

@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci

1

@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD

13



Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|

0

@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD

0

@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|

1

@barcanawieki Chcieli go sprowadzić do Polski ale ponoć już fatalny stan zdrowia Wojtka na to nie pozwolił
@wojopancer
Przenosił amunicje artyleryjska

19



Mis Wojtek to jedna z najlepszych "ciekawostek" 2 ws

2

@PatrychoO Jak kupować gry od Ubisoftu to tylko na jakieś promocji 80%

0

@TR3YWAY ja tylko przypomnę koledze, że dopiero zaczął się grudzień xD

4

@Sysia11Widze Sysia nie pierdzieli sie w tancu i od razu oznacza reszte ambasady

0

@A4ron A jakie były opady śniegu w czwartek, a jakie teraz?

13

Zima to piękna pora roku, jeżeli jest biało na zewnątrz

Szkoda tylko, ze jak co roku na święta zrobi się z tego gnój i błoto. :(

1

@macio_944 Fajnie, że Redzi dalej rozwijają Cyberka. Osobiście myślałem, że po aktualizacji 2.0 już tylko drobne hotflixy będą robić

1

@hayek Kupowanie fify co kilka edycji do kanapowego grania z ziomkami to najlepsze co można zrobić xD

3

Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD

Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki

2

O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6


1

@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?