marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|
2
@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD
1
@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD
0
https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078
Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?
5
https://x.com/crazyclips_/status/1731402929091891235
Kolejne wycieki z nowego GTA.
3
@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.
1
@Emhyr Kowal wytrzeźwiał, że pisze coś z rozumem i godnością człowieka?
8
Powoli tak to zaczyna wyglądać xD
5
ale to trzeba być gnojem żeby wpierdzielić się z swoimi bazgrołami na piękny mural xD
3
@Cotutajsiedzieje Każda okazja do nachlania się jest dobra
2
@parpe
Wina taktyki czy braku umiejętności potrzebnych do dryblingu?
2
Max Payne 3 od Rockstara to cholernie dobra gierka, nawet się nie zestarzała jakoś bardzo. Nie mam pojęcia jak doszło do tego, że przez tyle lat nawet nie zagrałem w nią xD
9
Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD
2
@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci
1
@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD
13
Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|
0
@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD
0
@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|
1
@barcanawieki Chcieli go sprowadzić do Polski ale ponoć już fatalny stan zdrowia Wojtka na to nie pozwolił
@wojopancer
Przenosił amunicje artyleryjska
19
Mis Wojtek to jedna z najlepszych "ciekawostek" 2 ws
2
@PatrychoO Jak kupować gry od Ubisoftu to tylko na jakieś promocji 80%
0
@TR3YWAY ja tylko przypomnę koledze, że dopiero zaczął się grudzień xD
4
@Sysia11Widze Sysia nie pierdzieli sie w tancu i od razu oznacza reszte ambasady
0
@A4ron A jakie były opady śniegu w czwartek, a jakie teraz?
13
Zima to piękna pora roku, jeżeli jest biało na zewnątrz
Szkoda tylko, ze jak co roku na święta zrobi się z tego gnój i błoto. :(
1
@macio_944 Fajnie, że Redzi dalej rozwijają Cyberka. Osobiście myślałem, że po aktualizacji 2.0 już tylko drobne hotflixy będą robić
1
@hayek Kupowanie fify co kilka edycji do kanapowego grania z ziomkami to najlepsze co można zrobić xD
3
Z ciekawości sprawdzilem co tam w nowej Fifie i widze paczki za kilka tysięcy fifa pointsow w... grudniu. XDD
Ale ja się cieszę, że w końcu uwolniłem się od tej zrytej gierki
2
O kruca, nie sądziłem że dożyje czasów kiedy wyjdzie coś oficjalnego z GTA 6
1
@tbas policjanci byli zajęci nagrywaniem małej reklamy z zatrzymania patologicznego gówniarza kawiaqa, nie mogą się rozdwoić w końcu