marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Lionel_Messi10 Bo może, pozdrawiam
4
@LeoFan10 Mnie nawet nie dziwi kolejna wpadka w wykonaniu konfereracji, panowie wyglądają jak amatorzy którzy poszli grać w pierwszej lidze (i to ekstraklasie, bo poziom reszty również taki meh) xD
26
ale pisiory wyją :D Miód na serduszko
0
@Danny Gaucho On nigdy nawet nie próbował filtrować informacji, leci z kopiowaniem jak leci
0
@Barcasub Gratuluję osiągnięcia, możesz sobie dopisać do CV
6
Swietne informacje. :D
1
@RomanHoffer no ale zwykły, lekko humorystyczny komentarz o pudelku to nie jest żadne odpalenie się xD
8
https://x.com/FCBarcelona_es/status/1728717394565087384
Oni tam wstydu nie mają, jeszcze to na twittera wrzucili xDD
2
@RomanHoffer chyba bardzo osobiście odebrałeś mój komentarz, skoro zarzucasz mi pospinanie. xD
Pełen luz, reaguje tylko na głupoty rodem z portali plotkowych. :D
10
@RomanHoffer Idz pan lepiej na odwyk od pudelka
2
@macio_944 Klasyka gatunku. xD
0
@MesQueUnClub_87 Myślę, że zmiana formuły w "głównej serii" była konieczna patrząc na uwielbienie Capcomu do rimejków. Mógłby być delikatny przesyt materiału gdyby jeszcze nowe Residenty były robione w takim stylu. :D
4
@YeastMoss Matko boska, trzeba jak najszybciej uzupełnić kolekcję książek dopóki ich nikt nie zepsuł. :|
0
@VegetaPolska 2 miesiąc gry a Ci już wyzyskują z graczy xD
Wyjątkowo szybko poszło przy tej edycji
1
@MesQueUnClub96
reszta bez podjazdu
2
@sensej wypisanie sie z walki o majstra w listopadzie xD
Niektore opinie ktore tutaj widze sa rownie beznadziejne co nasza obecna gra
27
Jakim cudem tam nie było karnego to ja nie wiem. xD
a potem wyjdzie taki madryciok z jaskini muniaka i będzie coś pieprzył o lidze Negreiry
0
@kamilop Nope, ale gdyby nie oni prawdopodobnie mielibyśmy dzisiaj komplet puntów.
0
@Heros11 tam jest ciężki uraz na psychice, najlepiej nie wchodzić w dyskusje i zostawić go w spokoju
2
@MesQueUnClub96 I cyk, kolejne pęknięcie tylnej części ciała u Dodiego wywołane przez sympatycznego Norwega.
4
Oni tak na poważnie? Nieźle musi im się pod tyłkami palić. xD
3
@Criss18Barca "zasługują na nasze wsparcie" xDD
Pol dobry żartowniś
2
Błąd techniczny. XD
2
Wiedzieliście, ze książki stały się popularne przez Rodzinę Monet? I to całkiem niedawno zyskały na popularności. :|
3
@Rewolucja123 Policjanci chyba w szoku byli xD
1
@Tasde Czyli bez twardych dowodów i tak dostał jakiś wyrok (zakładając, że faktycznie jedynymi dowodami w tej sprawie są zeznania świadków)
Czy w takiej sytuacji nie powinien zostać całkowicie uniewinniony?
0
@ObiwanKenobi z tego samego powodu przez który ja, jako osoba która gardzi kościołem (lekko mowiac) w jakimś stopniu go sponsoruje.
Więc skoro ja płacę na coś totalnie sprzecznego z moimi poglądami to z jakiej racji was to ma ominąć?
Też bym chciał żeby każdy mógł sobie wybrać jakie instytucje czy inicjatywy mają być sponsorowane z moich pieniędzy ale to niestety tak nie działa xD
0
https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ginekolog-z-wroclawia-dal-zastrzyk-i-rozpial-rozporek/x52v47l
Prawdopodobnie wielokrotne molestowanie, gwalt i tylko 2 lata w zawiasach? Jakim cudem?
4
https://x.com/Ewa0909Ewa/status/1727447781281775691
Pomijając fakt, że to osobiste zdanie Dudy to jakie znaczenie ma zdanie kościoła w tej kwestii? Przecież nikt na siłę nie będzie zapładniał wierzących. ^^
3
@Deviler z cyklu glupi i głupszy?