27

@Lionel_Messi10 Bo może, pozdrawiam

4

@LeoFan10 Mnie nawet nie dziwi kolejna wpadka w wykonaniu konfereracji, panowie wyglądają jak amatorzy którzy poszli grać w pierwszej lidze (i to ekstraklasie, bo poziom reszty również taki meh) xD

26



ale pisiory wyją :D Miód na serduszko

0

@Danny Gaucho On nigdy nawet nie próbował filtrować informacji, leci z kopiowaniem jak leci

0

@Barcasub Gratuluję osiągnięcia, możesz sobie dopisać do CV

6



Swietne informacje. :D

1

@RomanHoffer no ale zwykły, lekko humorystyczny komentarz o pudelku to nie jest żadne odpalenie się xD

8

https://x.com/FCBarcelona_es/status/1728717394565087384

Oni tam wstydu nie mają, jeszcze to na twittera wrzucili xDD

2

@RomanHoffer chyba bardzo osobiście odebrałeś mój komentarz, skoro zarzucasz mi pospinanie. xD

Pełen luz, reaguje tylko na głupoty rodem z portali plotkowych. :D

10

@RomanHoffer Idz pan lepiej na odwyk od pudelka

2

@macio_944 Klasyka gatunku. xD

0

@MesQueUnClub_87 Myślę, że zmiana formuły w "głównej serii" była konieczna patrząc na uwielbienie Capcomu do rimejków. Mógłby być delikatny przesyt materiału gdyby jeszcze nowe Residenty były robione w takim stylu. :D

4

@YeastMoss Matko boska, trzeba jak najszybciej uzupełnić kolekcję książek dopóki ich nikt nie zepsuł. :|

0

@VegetaPolska 2 miesiąc gry a Ci już wyzyskują z graczy xD
Wyjątkowo szybko poszło przy tej edycji

1

@MesQueUnClub96



reszta bez podjazdu

2

@sensej wypisanie sie z walki o majstra w listopadzie xD
Niektore opinie ktore tutaj widze sa rownie beznadziejne co nasza obecna gra

27



Jakim cudem tam nie było karnego to ja nie wiem. xD
a potem wyjdzie taki madryciok z jaskini muniaka i będzie coś pieprzył o lidze Negreiry

0

@kamilop Nope, ale gdyby nie oni prawdopodobnie mielibyśmy dzisiaj komplet puntów.

0

@Heros11 tam jest ciężki uraz na psychice, najlepiej nie wchodzić w dyskusje i zostawić go w spokoju

2

@MesQueUnClub96 I cyk, kolejne pęknięcie tylnej części ciała u Dodiego wywołane przez sympatycznego Norwega.

4



Oni tak na poważnie? Nieźle musi im się pod tyłkami palić. xD

3

@Criss18Barca "zasługują na nasze wsparcie" xDD
Pol dobry żartowniś

2



Błąd techniczny. XD

2



Wiedzieliście, ze książki stały się popularne przez Rodzinę Monet? I to całkiem niedawno zyskały na popularności. :|

3

@Rewolucja123 Policjanci chyba w szoku byli xD

1

@Tasde Czyli bez twardych dowodów i tak dostał jakiś wyrok (zakładając, że faktycznie jedynymi dowodami w tej sprawie są zeznania świadków)

Czy w takiej sytuacji nie powinien zostać całkowicie uniewinniony?

0

@ObiwanKenobi z tego samego powodu przez który ja, jako osoba która gardzi kościołem (lekko mowiac) w jakimś stopniu go sponsoruje.

Więc skoro ja płacę na coś totalnie sprzecznego z moimi poglądami to z jakiej racji was to ma ominąć?

Też bym chciał żeby każdy mógł sobie wybrać jakie instytucje czy inicjatywy mają być sponsorowane z moich pieniędzy ale to niestety tak nie działa xD

0

https://wiadomosci.onet.pl/wroclaw/ginekolog-z-wroclawia-dal-zastrzyk-i-rozpial-rozporek/x52v47l
Prawdopodobnie wielokrotne molestowanie, gwalt i tylko 2 lata w zawiasach? Jakim cudem?

4

https://x.com/Ewa0909Ewa/status/1727447781281775691

Pomijając fakt, że to osobiste zdanie Dudy to jakie znaczenie ma zdanie kościoła w tej kwestii? Przecież nikt na siłę nie będzie zapładniał wierzących. ^^

3

@Deviler z cyklu glupi i głupszy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?