marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://x.com/PolkownikKS/status/1731936530652930273
Tymczasem GTA San Andreas:
https://i.ytimg.com/vi/yFnDF3MKozo/maxresdefault.jpg
3
@macio_944 Ja nie wiem jak ślepym trzeba być żeby uważać, że ten trailer wygląda jak zmodowana 5 xD
30
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408275538_1405912046703430_7140280446100097100_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p180x540&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=1kGoIfblIjAAX_0VGnq&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=00_AfAkEverbU7EwUpwYY8wmGFfu0Y4HLYWDxWbydRLOJVruw&oe=65740385
Ale tam będą detale, o panie. :D
4
@Deviler remastery trylogii 3d :p
4
@Nazio_87 szybki wniosek o grafice xd
1
@cules100pro ale co ty się do mnie rzucasz? xD
0
Tomasz dzielnie walczy z transportem brudnych materacy. xD
5
@Luciano99 Kobieta na bramce to najmniejszy problem przy Jowicie, nie wiem jak się ma sprawa z tym, że zasłoniłaby cała bramkę
2
https://x.com/lncmpltemission/status/1731471305898393899
wzorowa postawa obywatelska, powinszować xD
0
O, nasi żołnierze zabili kolejne dwa żubry.
Chłopaki zaczynają stanowić ewidentne zagrożenie dla polskiej przyrody
2
@hayek Myślę, że takie cebulactwo znajdzie się w absolutnie każdym kraju. :D
1
@stone80 http://wymianaciepla.pl/
chociażby tu
6
Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|
2
@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD
1
@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD
0
https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078
Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?
5
https://x.com/crazyclips_/status/1731402929091891235
Kolejne wycieki z nowego GTA.
3
@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.
1
@Emhyr Kowal wytrzeźwiał, że pisze coś z rozumem i godnością człowieka?
8
Powoli tak to zaczyna wyglądać xD
5
ale to trzeba być gnojem żeby wpierdzielić się z swoimi bazgrołami na piękny mural xD
3
@Cotutajsiedzieje Każda okazja do nachlania się jest dobra
2
@parpe
Wina taktyki czy braku umiejętności potrzebnych do dryblingu?
2
Max Payne 3 od Rockstara to cholernie dobra gierka, nawet się nie zestarzała jakoś bardzo. Nie mam pojęcia jak doszło do tego, że przez tyle lat nawet nie zagrałem w nią xD
9
Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD
2
@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci
1
@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD
13
Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|
0
@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD
0
@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|