3

@macio_944 Ja nie wiem jak ślepym trzeba być żeby uważać, że ten trailer wygląda jak zmodowana 5 xD

4

@Deviler remastery trylogii 3d :p

4

@Nazio_87 szybki wniosek o grafice xd

1

@cules100pro ale co ty się do mnie rzucasz? xD

0



Tomasz dzielnie walczy z transportem brudnych materacy. xD

5

@Luciano99 Kobieta na bramce to najmniejszy problem przy Jowicie, nie wiem jak się ma sprawa z tym, że zasłoniłaby cała bramkę

2

https://x.com/lncmpltemission/status/1731471305898393899

wzorowa postawa obywatelska, powinszować xD

0

O, nasi żołnierze zabili kolejne dwa żubry.
Chłopaki zaczynają stanowić ewidentne zagrożenie dla polskiej przyrody

2

@hayek Myślę, że takie cebulactwo znajdzie się w absolutnie każdym kraju. :D

1

6



Przefajny pomysł, który w Polsce również się sprawdził ale musze wbić szpilkę w rodaków bo się uduszę. :|

2

@macio_944 a tu cyk, Rockstar robi trololo i zapowiada jakąś mobilke xD

1

@Pawel13sz Ale z czapy porównanie xDD

0

https://x.com/akcabz_/status/1731596032700830078

Kolejne dobre przeniesienie gierki na ekran?

5

3

@Destroyer_of_Worlds Xavi z Laporta? Zapomniałeś już jaka piłkę grała Barcelona Valverde? A miał nieporównywalnie lepszy sklad.

1

@Emhyr Kowal wytrzeźwiał, że pisze coś z rozumem i godnością człowieka?

8



Powoli tak to zaczyna wyglądać xD

5



ale to trzeba być gnojem żeby wpierdzielić się z swoimi bazgrołami na piękny mural xD

3

@Cotutajsiedzieje Każda okazja do nachlania się jest dobra

2

@parpe


Wina taktyki czy braku umiejętności potrzebnych do dryblingu?

2

Max Payne 3 od Rockstara to cholernie dobra gierka, nawet się nie zestarzała jakoś bardzo. Nie mam pojęcia jak doszło do tego, że przez tyle lat nawet nie zagrałem w nią xD

9



Widzę rywalizacja p.t "kto jest lepszym piłkarzem" po odejściu Messiego i CR7 przerodziła się w dyskusje "kto jest większym chamem na boisku" xDD

2

@tristan87 Wykorzystywanie swoich zasięgów do promowania różnych zbiórek to rigcz w najczystszej postaci

1

@ObiwanKenobi Udostępniał zdjęcia jakiś dziewczyn xD

13



Ciekawe, ze hakerzy zazwyczaj atakują w piątki i weekendy.
Ewidentnie pseudonim hakera to 0,7. :|

0

@Transu96 Teraz chyba każdy "poważniejszy fifacz" ma wysoko oceniony skład, bo po prostu tak bzdurnie jest skonstruowana ta gra. xD

0

@NeroTFP1 Kibole to patusy, nienadające się do życia w cywilizowanym społeczeństwie? Nowe, nie znałem. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?