0

Jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe douszne/dokanałowe do ok. 300zł?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Działa wam radioport w Cyberpunku? U mnie totalna cisza. :D
@Jakchcesz @macio_944

0

@AlexDark00 Ty serio jesteś kibicem Barcy? :D Z naszej perspektywy liga powinna być jak najbardziej atrakcyjna dla widza

5

2



Ja w szoku. :o Żukowska mogłaby od niej lekcje wziąć

0

@AlexDark00 Tak jest, Barcelona potrzebuje żeby La Liga stała się jeszcze mniej atrakcyjna w porównaniu z innymi ligami

0

@Kibic1998 z tego co wiem stosunkowo niewiele krajów wprowadziło całkowity zakaz wykorzystwyania zwierząt w cyrkach

8



misiek giga chad, imo cyrki gdzie wykorzystuję się zwierzęta powinny być z miejsca zlikwidowane

0

@Muszynianka kurtka za taka cene to powinna byc na praktycznie cale zycie a nie tylko 5 sezonów xD

6

@draxidox hur dur, chca dzielic społeczeństwo na zaszczepione i niezaszczepione

tymczasem społeczeństwo:
o wy zaszczepione barany

1

@Kengo Disco Elysium, Baldursy 3, Cyberpunk i Red Dead 2

7



I moje ulubione po the game awards, soczysty ból dupy jakieś społeczności. :D

2

The Day Before widzę, że wleciało z przytupem na Steam, oszałamiające 15% pozytywnych recenzji xDD

1

@Jakchcesz Ja za to mam odwrotnie, Baldursy totalnie mnie kupiły.
Od premiery spędziłem z swoja Tavka już ponad 170h. xD

0

@cris27 nie ma to jak generalizowanie całych pokoleń na przykładzie kilku głąbów xD

0

@MesQueUnClub_87 Ja pierwszy raz również ogrywałem na PS4 i strasznie odrzuciło mnie sterowanie, otwieranie zamków na padzie w początkowej fazie to była istna katorga. xD Dopiero na pececie w pełni cieszyłem się z gierki

2



Zamiast wersji na switcha mogliby powiedzieć w końcu coś o drugiej części.

8


Notki od ludzi na TT to złoto w najczystszej postaci xD

25

https://x.com/HollowM82972715/status/1731676649844810133

Nie ma to jak szczęśliwa rodzinka. :|

9

https://www.ppe.pl/news/331666/gta-6-powinno-byc-zbanowane-niektorym-graczom-nie-podoba-sie-seksualizacja-dzieci.html

Najlepsze przy kolejnym GTA jest to, ze tona idiotów wychodzi z jaskiń xDD

2

@bartekvisca Wyjdzie ale później

jak każda gra Rockstara

1

Widziałem trailer nowego Mad Maxa i wali po oczach tandetnym CGI, cały budżet ewidentnie na aktorów poszedł. :D Dodatkowo złe zabawy światłem, skąd wrażenie że aktorzy są wklejeni na green screena, strasznie plastikowo to wygląda. :c

I co najważniejsze, co to za Mad Max bez Maxa?

10

@macio_944 wykopki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xd

8



Cyberpunk w końcu taki jaki miał być. :D Na steam aktualizacja ponad 40gb

- a tutaj totalnie przerobiona walka z Smasherem, dobrze że za to też się Redzi wzięli bo w starszych wersjach chłop nie był żadnym wyzwaniem

7

@Rl9k1nG proporcje się trochę pomieszały ale ogólnie to się zgadzam, GTA 6 to prawdopodobnie kolejna gierka Rockstara która popcha trochę branże do przodu i cenowo miałaby stać jak każdy tasiemiec od Ubi czy EA? :D

10

@Lionel_Messi10 nie złapiesz nutki sarkazmu nawet jak uderzy Cię w twarz, co? :|

50

@macio_944 silne samce alfa nie byndo grać jakąś kobietą w gierce komputerowej uga buga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?