marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś dobre słuchawki bezprzewodowe douszne/dokanałowe do ok. 300zł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Działa wam radioport w Cyberpunku? U mnie totalna cisza. :D
@Jakchcesz @macio_944
0
@AlexDark00 Ty serio jesteś kibicem Barcy? :D Z naszej perspektywy liga powinna być jak najbardziej atrakcyjna dla widza
5
https://x.com/TheBrutalNature/status/1733376173298884855
Przesrana sprawa. :|
2
Ja w szoku. :o Żukowska mogłaby od niej lekcje wziąć
0
@AlexDark00 Tak jest, Barcelona potrzebuje żeby La Liga stała się jeszcze mniej atrakcyjna w porównaniu z innymi ligami
0
@Kibic1998 z tego co wiem stosunkowo niewiele krajów wprowadziło całkowity zakaz wykorzystwyania zwierząt w cyrkach
8
misiek giga chad, imo cyrki gdzie wykorzystuję się zwierzęta powinny być z miejsca zlikwidowane
0
@Muszynianka kurtka za taka cene to powinna byc na praktycznie cale zycie a nie tylko 5 sezonów xD
6
@draxidox hur dur, chca dzielic społeczeństwo na zaszczepione i niezaszczepione
tymczasem społeczeństwo:
o wy zaszczepione barany
1
@Kengo Disco Elysium, Baldursy 3, Cyberpunk i Red Dead 2
7
I moje ulubione po the game awards, soczysty ból dupy jakieś społeczności. :D
2
The Day Before widzę, że wleciało z przytupem na Steam, oszałamiające 15% pozytywnych recenzji xDD
3
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/393145351_734059145263344_8607843725861696083_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=k-0gKk2yP28AX_mOQu_&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=03_AdSyDWr4IIt5cgJyobAbRHTfGHhbhOyfjp36etKoGCo1-Q&oe=659A8827
Tak wjeżdża szef po statuetkę GOTY
1
@Jakchcesz Ja za to mam odwrotnie, Baldursy totalnie mnie kupiły.
Od premiery spędziłem z swoja Tavka już ponad 170h. xD
0
@cris27 nie ma to jak generalizowanie całych pokoleń na przykładzie kilku głąbów xD
0
@MesQueUnClub_87 Ja pierwszy raz również ogrywałem na PS4 i strasznie odrzuciło mnie sterowanie, otwieranie zamków na padzie w początkowej fazie to była istna katorga. xD Dopiero na pececie w pełni cieszyłem się z gierki
2
Zamiast wersji na switcha mogliby powiedzieć w końcu coś o drugiej części.
8
Notki od ludzi na TT to złoto w najczystszej postaci xD
25
https://x.com/HollowM82972715/status/1731676649844810133
Nie ma to jak szczęśliwa rodzinka. :|
9
https://www.ppe.pl/news/331666/gta-6-powinno-byc-zbanowane-niektorym-graczom-nie-podoba-sie-seksualizacja-dzieci.html
Najlepsze przy kolejnym GTA jest to, ze tona idiotów wychodzi z jaskiń xDD
2
@bartekvisca Wyjdzie ale później
jak każda gra Rockstara
1
Widziałem trailer nowego Mad Maxa i wali po oczach tandetnym CGI, cały budżet ewidentnie na aktorów poszedł. :D Dodatkowo złe zabawy światłem, skąd wrażenie że aktorzy są wklejeni na green screena, strasznie plastikowo to wygląda. :c
I co najważniejsze, co to za Mad Max bez Maxa?
10
@macio_944 wykopki jak zwykle, swój świat i swoje kredki xd
8
Cyberpunk w końcu taki jaki miał być. :D Na steam aktualizacja ponad 40gb
7
@Rl9k1nG proporcje się trochę pomieszały ale ogólnie to się zgadzam, GTA 6 to prawdopodobnie kolejna gierka Rockstara która popcha trochę branże do przodu i cenowo miałaby stać jak każdy tasiemiec od Ubi czy EA? :D
10
@Lionel_Messi10 nie złapiesz nutki sarkazmu nawet jak uderzy Cię w twarz, co? :|
50
@macio_944 silne samce alfa nie byndo grać jakąś kobietą w gierce komputerowej uga buga
7
https://x.com/PolkownikKS/status/1731936530652930273
Tymczasem GTA San Andreas:
https://i.ytimg.com/vi/yFnDF3MKozo/maxresdefault.jpg