marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BordowyPtak bardzo dotkliwa kara patrzac na to jaki zawsze jest syf po wyborach
3
@tadzik447 https://i.pinimg.com/736x/f8/de/ef/f8deef878867dee11b7a15a0a55765b4.jpg
Sprytnie. :D
35
Cisza wyborcza to nie powinien być tylko czas na zakaz agitacji politycznej ale też czas na posprzątanie miast z tych paskudnych plakatów, gdzie nieraz na 2 metrach kwadratowych trzeba oglądać z trzy plakaty tego samego typa. xD
Jak jakiś polityk nie zdąży posprzątać to elo, wywalany jest z wyborów
3
Cisza wyborcza = cisza przed burzą :D
ale tutaj się będzie działo
0
@Emhyr Myślę, że jak ktoś idzie do maczka to ostatnie co będzie robił to będzie liczył kalorie xd
0
@Janas11224 przecież remaster to z definicji lekkie podbicie teksturek, rozdziałki i przystosowanie starej gierki do nowych urządzeń.
0
@Nicko Prędzej czy później wyjdzie
28
Po wielu przemyśleniach chyba skuszę się i oddam głos na Trzecia Drogę
Na plus na pewno brak skrajności w porównaniu z taką konfederacją czy lewicą i to, że pół internetu nie huczy po kolejnych wypowiedziach bardziej radykalnych jednostek z partii. Chyba obecnie najbardziej wyważona opcja polityczna w Polsce.
0
@BorzyKrzys Monika z rozumem i godnoscia czlowieka, nie to co te oszołomy
6
ale KS dostał rykoszetem xDD
0
@VegetaPolska kim ty jesteś żeby twierdzić kto na co może marudzić. xD
Takiemu piłkarzowi wypadałoby w zależności od sławy zrobić pewnie od kilkudziesięciu do nawet kilkuset zdjęć tygodniowo żeby żaden kibic nie poczuł się urażony, czasami odmówi bo jest tylko człowiekiem a nie waszym prywatnym pupilem, dostępnym na każde zawołanie.
7
Po sytuacji z Warga ludzie będą wyrzucać każdy bezbek który pojawił się na KS.
I słusznie.
25
@Dankho94isback To nic tylko współczuć kobietom w twoim otoczeniu
28
@Dankho94isback Ciekawe czy powiedziałbyś to samo, gdyby bliska Ci osoba musiala urodzić dziecko z gwaltu pomimo, że nie chce.
1
@takisobiektos Dobrze, ze moim idolem z dzieciństwa byli Tivolt i Rojo, który jedyna drame jaka miał to, że nasikał kiedyś do śmietnika po pijaku. xD
0
O cie panie, folder konopa na tych wszystkich glabow ma ponad 100gb xD
1
@MesQueUnClub96 a jakby w United odpalił to byś pitolił, że beznadziejny zarząd sprzedał młodego, utalentowanego skrzydłowego.
Tyle to wasze gadanie, które dopasowujecie do obecnie istniejącej sytuacji jest warte.
15
@MesQueUnClub96
To tylko pokazuje jaki tam jest burdel xD
Memcen po kilku browarkach nie ogarnia już co się dzieje wokół jego partii
0
@AlexDark00 no nie mnie oceniać jakie zachowania są normalne a które nie, od tego są lekarze, którzy w tych dziedzinach siedzą nieraz całe życie xD Jeżeli nikt nikomu nie robi krzywdy to lata mi to koło wacława
0
@AlexDark00 To chyba lekarze z odpowiednimi kwalifikacjami decydują kto ląduje w pokoju bez klamek a nie jakiś jasiek z la bamby
4
Coraz grubsze plotki w tym naszym patologicznym świecie
0
@Czawi Czawi pijany bo nie moze wydac 100 baniek na pomocnika
3
https://x.com/burdelu/status/1710682773197815843
nic dodać, nic ująć.
0
@michal26 Problem w ignorowaniu Korwina polega na tym, że wy go zignorujecie ale pół internetu będzie trąbić o jego wypowiedziach. :D I konfederacja zostaje w takiej "kropce" bo ani nie potępia wypowiedzi Korwina ani nie popiera a wtedy imo bardzo łatwo można założyć, że skoro jedna z głównych twarzy partii tak mówi to tak zwyczajnie to wygląda.
0
@michal26 Właśnie ja osobiście mam wrażenie, że ludzie z środowiska Korwina (nie wszyscy oczywiście, ale spora część) już zaakceptowali tego obleśnego dziada i po kolejnej jego skandalicznej wypowiedzi mają podejście jak Jeremy Clarkson z Top Gear. Zamiast bojkotować szkodliwa społecznie postać Korwina to wpuszczają wszystko jednym uchem, a wypuszczają drugim a potem naśmiewają się jak ktoś z lewicy palnie głupotę
Mi to osobiście na rękę bo Korwin to taki wewnętrzny sabotażysta - jeden z wielu zresztą - który utrudnia życie w Konfederacji
0
@TR3YWAY Mi już nawet nie chodzi o wybory ale o jakiś bojkot z środowiska kuców w stosunku do Korwina a Ci już chyba zaakceptowali (albo nawet sie z nim zgadzaja, pieron wie) ze jeden z liderów partii na która głosują jest jaki jest. xD
4
Jak to jest, że kuce przymykają oczy na takie wypowiedzi swojego odklejonego guru i nic się nie dzieje, a dwójkę chłopaków idących za rękę przez miasto uważają za największych zboczeńców świata których trzeba piętnować na każdym kroku?
0
@kynio302 w naszym kraju wciąż jest taka kultura chlania, że to nawet nie jest promocja - to standard.
5
jeszcze z 3 takie spotkania i Memcen zamiast wywracać stolik będzie na nim kimał xD
0
@Emhyr ESPN tak podaje
zresztą nawet jak to były przyśpiewki ot tak, w stronę kibiców to też mocno nie na miejscu xD