marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rastafarnianin nie tyka sie legendy
3
@Ojciec5tkidzieci po prostu ludzie czasami potrzebuja prymitywnej, prostej rozrywki.
Tyle i az tyle :P
1
@macio_944 miałem poczekać z kupnem dodatku no ale się nie da. :|
3
Paris z rigczem, obecnie jest to jedyny tryb do gry online w fifie ktory moze sprawic frajde z samej gry
0
@Medium wiadomo, wywiesić i elo, sprzątanie tego nas nie obchodzi
0
@AllBundy tylko w aspektach zdrowotnych, chociaż u Dembele lepiej pod tym względem chyba, może u Pedriego tez się ogarnie
10
najgorszy okres przed wyborami, wszedzie trzeba ogladac mordy tych politykow. :c
3
@mekston Auba miałby już 5 bramek
5
Alex z rozdartym sercem, niby ratuje punkty ale to wciąż Lewus
2
@Rl9k1nG https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/380438507_645280847734565_976912881085907709_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=YDt2GP4iUVUAX8w_MsA&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=00_AfAKZCrnxNOwGTsOL9E60ewS0-BarEI-R532tDB4TB7KOg&oe=65143846
plkd 3 przed premiera tej wersji ultimate trafil na taki sklad, piekna to bedzie fifa. xD
0
@Ojciec5tkidzieci Jesien, jeżeli pogoda dopisze to najpiękniejsza pora roku.
0
@Zdobywca "Jest różnica między pobieraniem należnego hajsu ze zwykłej pracy od zwykłego pracodawcy którego nie darzymy zbytnim uczuciem a między pobieraniem pieniędzy od kogoś kogo się kocha "
Dla mnie to trochę fikołek logiczny xD
I nie, nie pobierałbym pieniędzy od rodziców - ale od Barcelony, gdzie w grze jest kontrakt na wiele milionów? Jeszcze jak.
2
@Zdobywca Porównanie sytuacji finansowej przeciętnego Janusza do Messiego jest fuj, ale miłość do klubu już można zrównać z miłością do rodziców czy partnera? Ciekawe, ciekawe xD
11
@Zdobywca Trzeba mieć chyba mentalnie z 13 lat, żeby w imię platonicznej miłości do klubu zrezygnować z pieniędzy, które komuś się należą.
0
@Nazio_87 tam gameplay się będzie zmieniał co aktualizacje, nie przyzwyczajaj się zD
6
@SenseiFCB Alex, przeloguj się
0
@Kgorecki2500 Miałem ograć, ale spore powiązania twórców z ruskimi wybiło mi ten pomysł z głowy. :|
1
Grał ktoś już w Cyberka po aktualizacji? Jak wrażenia?
9
Wy się śmiejecie a Lewy mierzy się z piłkarskim kryzysem wieku średniego
0
@jacobFCB Komentarz nie na miejscu skoro ewidentnie widać tendencje wzrostowa jeżeli chodzi o forme Lewusa
40
Kiedyś były hejty, że naszym brakuje tej pazerności na gole i wiecznie szukają podania a teraz obrywa się dzieciakowi, że przy wysokim prowadzeniu chciał strzelić gola. La Bamba jak zawsze niezawodna. :D
5
@fenix1983 zdrowa, obywatelska postawa. Szanuje! :D
18
Ah, czuć nadchodzace wybory. Na odległości jakiś 10 metrów 3 plakaty wyborcze od tego samego typa. xD
7
@Jakchcesz szkalowanie konfederacji to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek
3
Tak widzę tych dwóch kuców xDD
1
@dAvi_2 I tutaj wjeżdża Alex na białym koniu, który zawsze ma tą sama opinie o Lewym xD
0
@Mow_mi_Douglas Połasili się na pieniądze niestety
0
@Walker taktyk na jutro
0
@SkilledHydra16 PSG najwięcej a w ogóle tego nie widać w jakości kadry xD
4
@macio_944 panie to takie żarciki, czarny humor hehe
https://m.media-amazon.com/images/I/51NLpWkDL3L._AC_UF894,1000_QL80_.jpg