1

@Rastafarnianin nie tyka sie legendy

3

@Ojciec5tkidzieci po prostu ludzie czasami potrzebuja prymitywnej, prostej rozrywki.
Tyle i az tyle :P

1

@macio_944 miałem poczekać z kupnem dodatku no ale się nie da. :|

3



Paris z rigczem, obecnie jest to jedyny tryb do gry online w fifie ktory moze sprawic frajde z samej gry

0

@Medium wiadomo, wywiesić i elo, sprzątanie tego nas nie obchodzi

0

@AllBundy tylko w aspektach zdrowotnych, chociaż u Dembele lepiej pod tym względem chyba, może u Pedriego tez się ogarnie


10



najgorszy okres przed wyborami, wszedzie trzeba ogladac mordy tych politykow. :c

3

@mekston Auba miałby już 5 bramek

5

Alex z rozdartym sercem, niby ratuje punkty ale to wciąż Lewus

0

@Ojciec5tkidzieci Jesien, jeżeli pogoda dopisze to najpiękniejsza pora roku.

0

@Zdobywca "Jest różnica między pobieraniem należnego hajsu ze zwykłej pracy od zwykłego pracodawcy którego nie darzymy zbytnim uczuciem a między pobieraniem pieniędzy od kogoś kogo się kocha "

Dla mnie to trochę fikołek logiczny xD

I nie, nie pobierałbym pieniędzy od rodziców - ale od Barcelony, gdzie w grze jest kontrakt na wiele milionów? Jeszcze jak.


2

@Zdobywca Porównanie sytuacji finansowej przeciętnego Janusza do Messiego jest fuj, ale miłość do klubu już można zrównać z miłością do rodziców czy partnera? Ciekawe, ciekawe xD

11

@Zdobywca Trzeba mieć chyba mentalnie z 13 lat, żeby w imię platonicznej miłości do klubu zrezygnować z pieniędzy, które komuś się należą.

0

@Nazio_87 tam gameplay się będzie zmieniał co aktualizacje, nie przyzwyczajaj się zD

6

@SenseiFCB Alex, przeloguj się

0

@Kgorecki2500 Miałem ograć, ale spore powiązania twórców z ruskimi wybiło mi ten pomysł z głowy. :|

1

Grał ktoś już w Cyberka po aktualizacji? Jak wrażenia?

9

Wy się śmiejecie a Lewy mierzy się z piłkarskim kryzysem wieku średniego

0

@jacobFCB Komentarz nie na miejscu skoro ewidentnie widać tendencje wzrostowa jeżeli chodzi o forme Lewusa

40

Kiedyś były hejty, że naszym brakuje tej pazerności na gole i wiecznie szukają podania a teraz obrywa się dzieciakowi, że przy wysokim prowadzeniu chciał strzelić gola. La Bamba jak zawsze niezawodna. :D

5

@fenix1983 zdrowa, obywatelska postawa. Szanuje! :D

18

Ah, czuć nadchodzace wybory. Na odległości jakiś 10 metrów 3 plakaty wyborcze od tego samego typa. xD

7

@Jakchcesz szkalowanie konfederacji to nie tylko przyjemność, ale i obowiązek

3



Tak widzę tych dwóch kuców xDD

1

@dAvi_2 I tutaj wjeżdża Alex na białym koniu, który zawsze ma tą sama opinie o Lewym xD

0

@Mow_mi_Douglas Połasili się na pieniądze niestety

0

@Walker taktyk na jutro

0

@SkilledHydra16 PSG najwięcej a w ogóle tego nie widać w jakości kadry xD

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?