marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci Ja tam nie oceniam czy ban zasłużony, od tego jest instagram i algorytmy które się tym zajmują. :|
Btw, jaki jest powód? Bo konfederacja się nie chwali za co ten ban jest? xD
9
where problem, dostali bana od prywatnej firmy w końcu. Chyba tak działa wolny rynek, co nie? xD
https://pbs.twimg.com/media/F5NnstNWMAAUc-E?format=png&name=small w punkt xd
7
Teraz wyobraźcie sobie jak szybka byłaby reakcja banku gdyby chłop dostał przez pomyłkę 2 bańki. xD
2
@Emhyr Jak tutaj gruby ma więcej asyst niż na transfermarkt, który wywalczone karne zalicza sobie do statystyk.
Coś tu jest mocno nie halo xd
0
Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem Starfield ma aż 88 punktów na Metacritic? xD
13
To jest jeden z tych elementów przez które pokochałem grę Leo, bardzo rzadko (o ile w ogóle) symuluje a nawet jak coś było stricte na faul to ten od razu wstaje, zero turlania się i pajacowania.
10
Nawet niedźwiedzie stamtąd uciekaja xD
0
Jakby ktoś się zastanawiał nad zakupem Starfielda to polecam obejrzeć.
Nawet ciekawe spojrzenie na gierkę z perspektywy "fana" gier Bethesdy
7
@Barca1922 Kroos z rigczem. Ciężko chłopa nie lubić
0
@Marcelinho99 jakie wy tutaj wnioski potraficie wyciągać po kilku meczach to ja nie wiem xd
2
@Barca1922 ale wiesz, że w związku na dłuższą metę liczą się kapkę inne cechy niż wygląd?
0
Cholera, nawet ladne to TLOU na pececie.
0
@kamilos1214 My mieliśmy gorzej, to inni też mają mieć gorzej. xD
0
@Cotutajsiedzieje Komuś tu się chyba przygody zachciało. :|
1
@Nazio_87
klasykiem to moze byc rip a nie jakiś cywil
0
@draxidox ty to umiesz dyskusje o dzieciakach rozkręcić xd
0
@AlwaysBlaugrana Oczywiście zwróciłeś opiekunowi uwagę? xD
0
@Janas11224 Strzelanie w grach, gdzie jest ograniczone ammo na padzie bez wspomagania brzmi jak istna katorga. Nie wiem czy teraz potrafiłbym się z gryzonia przestawić. xD
1
@Comfortable_ no jak przez 24h przechodzisz przez jezdnie to faktycznie, moze cie kark bolec od zerkniecia w lewo czy prawo. :|
2
@escarabajo Imo tutaj nie powinna w grę wchodzić żadna nauka nawet, a po prostu... mózg. :|
2
Ewidentna wina kierowcy bo debil się na czerwonym wpierdzielił ale przeraża mnie ta bezmyślność pieszych czasami. Tyle się mówi o zasadzie ograniczonego zaufania a taki pieszy dalej idzie z klapkami na oczach przed siebie, nie patrząc co się wokół dzieje. :|
7
https://x.com/kosa64/status/1697195595247616492
Ale to jest imbecyl. xD
5
@Ojciec5tkidzieci Czy to jedne z tych osób, gdzie mogę się cieszyć że pierwszy raz o nich słysze? ;p
1
@Kgorecki2500 "coś nie działa? A uj z tym, moderzy ogarną" xD
0
@Esteban_ czy największy to się dopiero okaże:p
1
@Messibestplayerintheworld
Tępić, jest 2023 a duże studio z gigantycznym budżetem olewa takie rzeczy
2
O, kolejny główny bohater z gier jest niemy. Brawo Bethesda xD
0
@Medium czyli pasuje do współczesnych trendów
2
Płyta Taconafide w pełni zrobiona przez AI - w ciekawych czasach żyjemy.
0
@MOLESTA Łatwiutka grupa, spokojne wyjście i lekka regeneracja finansów.
Tak to znowu dostaniemy w łeb i będzie rozczarowanie. xD