0

Działa wam Origin? Próbuje się zalogować na swoje konto i wyskakuje komunikat, że wystąpił problem z moim kontem. :|

5

@4drian0 Toż to chyba nawet ten sam silnik co Skyrim, tylko po lekkim ulepszeniu. xD

no ale to Bethesda, kolejna ich gra którą moderzy będą ratować - standard. :|

0

@Ojciec5tkidzieci Ostatnia wola zmarłego musi być w takich sytuacjach respektowana?

5

@AllBundy Myślę, że jakby wyszło że Pedri ma z tym problem to mogłaby być lekka afera.

Aczkolwiek masz racje, molestowanie czy gwałty na mężczyznach są często bagatelizowane wśród społeczeństwa.
tylko imo problem z tym jest taki, że chłopy po części same doprowadziły do takiej sytuacji bo wiecie hehe, gwałcik to seks niespodzianka.


0

Nieźle się tam bawią w Hiszpanii xD

0

@abram3k a ile kosztuje utrzymanie Polaków?

3

@tristan87 Oj, to tutaj zapewne jakiś srogi fejk poszedł, dzięki za linka

3

@TheNekro94 To tylko kolejny raz pokazuje priorytety jakimi kieruje się władza. 800 plus, miliardy na reżimówkę a ty matko kombinuj na lekarstwa.

42



Widze polityka "urodziłaś to wypierdala*" idzie pelna geba.

1

@MesQueUnClub96 a widziales kiedys, zeby zmieniali wynik meczu po nieprawidłowym zastosowaniu varu?
ja jednak powaznie musze sie zastanowic nad glosem w ankiecie Kohela, moze Enkor faktycznie jest wiekszym ekspertem. :|

2

@SteuerFreiMoney hymn konfederacji? xD

1

@Donnie_Darko oni tam maja swój świat i swoje kredki ale po cholere tam wchodzić i czytać te wysrywy to nie mam pojęcia xd

1

No to Lewus dzisiaj pokaże tym śmiesznym rozgrywającym jak się to powinno robić

2

@mekston kiepsko to mało powiedziane. xD

41



te jego podania sa powalone, jak on go tam wypatrzył. :o

2

@cris27 Teraz jak patrzę na przebieg karier Ronaldo i Messiego od razu przypomina mi się jakiś wylew tutaj, że Ronaldo dużo lepiej poprowadził swoją karierę. xD

1

@macio_944 U mnie to już 3 burza ale w dzień to była tylko namiastka. Teraz co sekundę praktycznie nawalają grzmoty. :D

8

Burza w nocy to przepiękne zjawisko

2

@TheNekro94 Widać, że generał inspiruje się ścisłym topem trenerskim

0

@Ojciec5tkidzieci Od sytuacji na Nowym Świecie podchodzę z dystansem do informacji o narodowości potencjalnych napastników.
I jak widać słusznie

0

@Transu96 o, moje ulubione

0

@vangoor przy burzy która się wozi od 11 to ciężko coś wykminic xd

0

Uwielbiam życie na wiosce, trochę gorsza pogoda i już internet działa jak gunwno największe xD

4

@Crystal37 ciekawe czemu ofiary gwałtu często się nie bronią, co nie?

10

@DonAndrzejos Uwielbiam te wasze sinusoidy w opiniach xD dzieciak w kilka miesięcy zdążył być jednym z najlepszych talentów żeby w kilka miesięcy zaliczyć zjazd do placka.

2

@Kgorecki2500 jak sobie czlowiek przypomni kto byl doradca tuska to punch taki slaby

0

@Striker dla księdza to 14 lat maks

10

Co jakiś ksiądz spiął się do Ewy Swobody, ze ma tatuaże. xD

Ogólnie rozumiem, że tatuaże mogą się komuś nie podobać ale po kiego wyciągać takie opinie publicznie? Jakby nikogo nie obchodzą czyjeś preferencje co do wyglądu kobiet. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@draxidox Bruh, prawie jak w gimnazjum. Jeden typ to gwiazdor na tiktoku, kolejni docinają sobie na twitterze jak dzieciaki w szkołach, jeszcze inni żyją w swojej odklejonej bańce, masakra - zaraz wybory a im bliżej tym bardziej nie wiem na kogo głosować bo to jest zwykle siedlisko mądrych inaczej ludzi. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?