18

https://x.com/bandyci_drogowi/status/1694272782341722461

Ewidentna wina ukrytego przechodnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@MesQueUnClub_87 "Według policji 18-latek przyszedł z imprezy i był mocno nietrzeźwy, prawdopodobnie położył się na jednej z ławek na peronie, aby się przespać."

Patrząc na ten komentarz to chłopak pewnie ledwo na nogach stał

0

@Firestone Też właśnie rozważam jakiegoś RX'a ale do końca też mnie nie przekonują. :|

1

@Jakchcesz dramat jak gracze pecetowi są dymani z każdej strony xd

Dobrze, że do Goticzka nie trzeba mocnej karty

1

Korzystając z faktu, że karta graficzna mi zdechla, zrobiłem ogólnie mały upgrade peceta i masakra co się dzieje na tym śmiesznym rynku, nowa karta graficzna (pomimo iż z "niższej półki") rtx 4060 ti ma 8gb vramu. XD
Jak to zaraz do full hd przestanie wystarczyć, a NVidia daje tyle w karcie za około 2000 złotych. xD

2

@MessiForeverTheBest
Wszyndzie ta zla tęcza, wszyndzie!!!

12

@DaPidejpi Chłop poszedł do szejków żeby być maskotką a napina się jak niewiadomo co, niesamowite xD

2

12

https://x.com/oocNastolatki/status/1694013122216878237

Sytuacja na rynku świń dalej dramatyczna

3

@Comentateiro to są te legendarne chrześcijańskie wartości?

3

@against_modern_football
Koledzy wyżej jeszcze wierzą w poziom polskiej policji xd

0



Taktyczna przyczaja zza winkla xD

0

Dla fanów klimatycznych fpsow, na steam pojawiła się promocja na wszystkie części Metro w pakiecie, łącznie trzeba zapłacić niecałe 40 ziko

8

@HavertzKai Ostatnie czego potrzenuje nasz PR to sprowadzenie Greenwooda xD

0

@partymaker Zaraz będziemy czytać narzekania na mróz i stwierdzenia, że nikt na nie odporności nie ma. Naturalny cykl marudzenia w przyrodzie :p

2

@hayek Ćwiąkala pisał na Twitterze, że publiczne oświadczenie piłkarki mówi, że nic się nie stało i wszystko w porządku

A na live jej się wymsknelo, że jej się to nie spodobało

0

@Sawik_10 kiedy benzema był uważany za przeciętniaka to Lewus bil rekordy.

0

@Firestone Xavi go posadzi teraz na ławce, mental spadnie i znowu będzie się kopał po czole xD

5

@BorzyKrzys Nie wiem, Elon stwierdził że bardzo dobrym pomysłem jest wyświetlenie mi jego posta na tablicy więc wam też zatrułem poranek. :|

7



Silni mężczyźni, nie okazujący uczuć odpowiadają za większość samobójstw w Polsce - ciekawy zbieg okoliczności, co nie?

4

@Recha_0684 "póki co we wrześniu upałów nie widać"Jesteś jasnowidzem??

istnieje coś takiego jak prognoza pogody

1

@Herato W sumie to mnie to nie dziwi zjazd Hiszpanii, trafiła im się genialna generacja piłkarzy, takie coś nie zdarza się co rok.

4

@Firestone Szybko poszło. :D

15

@VegetaPolska Kolega Ci usiadł na kolanach? :|

11

@DonMatteo901 Ronaldo już nie gra w Realu, to nikt go nie zmusi do usunięcia bo po co? :D

4

@talizmo Matko boska, jeszcze z dwie kolejki i Jude będzie lepszy od Messiego w prime. xD

4

@Foton I się wybił Oskarek, a potem nagle się nawrócił i stwierdził, że nagonka publiczna nie jest zbyt fajna? :D

0



Ogólnie nie popieram nagonki publicznej jeżeli przestępstwo nie jest udowodnione - chociaż ksiądz w tym przypadku znalazł sobię bardzo słabą wymówkę (podniecił go widok fal???)
To Oskarek, otwierający paszczę w kwestii zaszczucia innego człowieka to inny stan umysłu. Synkowi otworzyły się drzwi do robienia kariery politycznej po tym jak przyczynił się do zaszczucia tego syna posłanki PO, a teraz będzie zgrywał świętoszka.

2

@Transu96 dodi w depresji xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?