marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@draxidox Bruh, prawie jak w gimnazjum. Jeden typ to gwiazdor na tiktoku, kolejni docinają sobie na twitterze jak dzieciaki w szkołach, jeszcze inni żyją w swojej odklejonej bańce, masakra - zaraz wybory a im bliżej tym bardziej nie wiem na kogo głosować bo to jest zwykle siedlisko mądrych inaczej ludzi. :|
13
@Firestone Zły feminizm, nie pozwala mi molestować kobiet chlip chlip
0
@DaPidejpi a 80 letnim korwinie, ktory wygaduje bzdety na twitterze to juz problemu nie widzi? xD
7
@KrychaFCB Nie wiem co musiałoby mi się w łeb stać, żeby chociaż złotówkę przelać jakiejkolwiek partii. :D
0
@FCBMati10 A może chce połączyć duże zarobki z mieszkaniem w Europie? Obecny kontrakt w Barcelonie mu to umożliwia. xD
0
@Culer_1906 z starym na treningu
0
@Ukasz no jak nie będziesz czytał co kupujesz to na pewno nie będziesz wiedział
https://robakizpaki.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_988/Maka-ze-swierszczy-500-g---sproszkowane-swierszcze.webp
1
@Ojciec5tkidzieci Nie zdziwiłoby mnie to, ale tak jak mówisz - wciąż pozostaje to w strefie gdybania
1
Ostatnio jest afera z konfederacja i stwierdzeniem jednego z członków, że mięso to mięso (z czym osobiście się zgadzam, ale psa czy kota osobiście bym nie zjadł bo jednak zostałem wychowany, ze psiur to członek rodziny aczkolwiek rozumiem inne kultury gdzie pies normalnie wjeżdża w niedziele z ziemniaczkami na obiad)
i myślę, że warto przypomnieć stanowisko konfederacji co do wprowadzenia robaków przez UE na polski rynek
https://pbs.twimg.com/media/FpFWYlfX0AEd4rF?format=png&name=small
Pomijam już fakt, że konfederacja w tym przypadku zwyczajnie kłamała, bo nikt PRZYMUSU stosowania takiej mąki nie zastosował, ma to być tylko alternatywa dla zwyczajnej mąki.
2
@betonito Psa bym nie zjadł, pomimo iż uważam, że mięso to mięso - ale przy tej aferze przypomniało mi się jak konfederacja wojowała z prawem UE, które chciało wprowadzić mąkę z świerszczy (nie zamiast zwykłej mąki, a dodatkowo) między innymi na polski rynek.
Podwójne standardy?
0
@WisniaKala Bruh, już lepiej grać w czystego Gothica po raz 10 niż w te gothicopodobne twory
1
@LaLigaPD Klimacik zony pięknie zachowany, aż będzie trzeba kiedyś Stalkery odświeżyć
0
@macio_944 Człowiek już pograłby w Cyberka, ale te zmiany w mechanikach skutecznie mnie od tego odtrącają. Może zdążę akurat do premiery BG3 przejść
0
@MesQueUnClub96 jak widać nie dla wszystkich
0
Wielu z was zrzuca winę za kontuzje na sztab od przygotowania.
Wtedy nasuwa mi się myśl, czemu to praktycznie zawsze są Ci sami piłkarze? Może to nie sztab jest problemem, a niektórzy zawodnicy mają szczególną podatność na kontuzje
7
uwazajcie na jezyk w miejsach publicznych xD
0
@Zoker no patrząc na GOT ostatnich dwóch sezonów też mogłoby nie być xD
0
@MesQueUnClub_87 Właśnie o to mi chodzi, gdyby zgrabnie zakończyli historię w TWD gdzieś na 6-7 sezonie maks to byłby to topowy serial imo - a tak dostał (słusznie) łatkę nudnego tasiemca.
1
Odświeżyłem sobie The Walking Dead i wciąż pierwsze sezony to ścisła topka jeżeli chodzi o seriale z zombiakami.
ale co potem się tam działo to ja wciąż nie rozumiem, twórcy ewidentnie nie wiedzieli kiedy zakończyć swojego tasiemca i chcieli z niego wydoić tyle ile się da. Szkoda bo dało się to dużo lepiej poprowadzić
1
@AdiKingu96 ale wiesz, ze możesz tego nie czytać, co nie? A nawet jak Ci się jakaś plotka przewinie w sieci to można ją olać? xD
7
Ale piłeczka. :o
0
@Deviler Taki piłkarz? A co on pokazal, oprócz braku ambicji że nazywasz go "takim piłkarzem"? :p
10
Taki mlody i już nie ma ambicji piłkarskiej.
0
@ricardo0705 w dzisiejszych czasach sporo dopłacasz za potencjał piłkarza
1
@Rust_Cohle
8k życie na luziku
Tymczasem większość Polaków:
https://en.meming.world/images/en/thumb/2/2c/Surprised_Pikachu_HD.jpg/300px-Surprised_Pikachu_HD.jpg
0
@abram3k Kowal wytrzeźwiał, że napisal coś z rigczem?
2
@Xpert77 Oczywiście, że nie jest. Ludzie u tego ziomka pisali, że za każdym razem jak mieli wygrać coś wartościowego to dziwnym trafem animacja przeskakiwała. xD
@LS Czyli lepiej nie nagłaśniać, że duża firma z elektronika stosuje scam bo to oczywiste? Pomimo oczywistości, że te losowania to ściema to warto to nagłaśniać imo, zawsze to delikatny pr'owy strzał w policzek
6
https://x.com/notmiszel/status/1694339217281737029
Widać, że robią biznesy z morawieckim xD
2
@Medium sytuacja po prawej nie sprawiła, że mu pół kraju zaczęło płonąć xD