4

@Firestone Szybko poszło. :D

15

@VegetaPolska Kolega Ci usiadł na kolanach? :|

11

@DonMatteo901 Ronaldo już nie gra w Realu, to nikt go nie zmusi do usunięcia bo po co? :D

4

@talizmo Matko boska, jeszcze z dwie kolejki i Jude będzie lepszy od Messiego w prime. xD

4

@Foton I się wybił Oskarek, a potem nagle się nawrócił i stwierdził, że nagonka publiczna nie jest zbyt fajna? :D

0



Ogólnie nie popieram nagonki publicznej jeżeli przestępstwo nie jest udowodnione - chociaż ksiądz w tym przypadku znalazł sobię bardzo słabą wymówkę (podniecił go widok fal???)
To Oskarek, otwierający paszczę w kwestii zaszczucia innego człowieka to inny stan umysłu. Synkowi otworzyły się drzwi do robienia kariery politycznej po tym jak przyczynił się do zaszczucia tego syna posłanki PO, a teraz będzie zgrywał świętoszka.

2

@Transu96 dodi w depresji xd

2

@macio_944 Patrząc na sędziowanie w tej śmiesznej lidze, szczerze zdziwiłbym się gdyby sędzia odgwizdał rękę

5

https://x.com/Rusherflyyy/status/1692904391810965944

Widze, ze Alisson forma mutant xD

1

@tomek8756 psiur legenda, na zawsze bedzie zyl w memach

0

@Emhyr musza dbać o samopoczucie swojej gwiazdy xd

0

@tristan87 Moje poglądy maja guzik do tego, że ktoś w obrzydliwy sposób manifestuje światu swoje spojrzenie na aborcję xD


5



O ile jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że aborcja to temat do debaty publicznej tak za takie "banery" karałbym mandatami.
Prawica dwóch chłopaków trzymających się za rękę nie chcę oglądać publicznie ale już martwe płody na banerach promujących zakaz aborcji? jak najbardziej.

16

@Jakchcesz Pamięć kibica ogranicza się do ostatniego meczu? Nowe, nie znałem. xD

8



Potężni aktywiści chroniący zwierzeta.

7

@HighestInTheRoom To mi wyszło prowo, nie ma co. :D

@MesQueUnClub96 Najlepszy napastnik 21 wieku? Przecież dyskusja nie dotyczy Suareza

2

@HighestInTheRoom Quebo>Taco i tyle

3

@Compadre nie no, Korwin to akurat od lat ma opinie idioty xD

3

https://x.com/__CryptoAlex__/status/1691948157649719382

Ja chyba za glupi jestem, Rosja która nie toleruje lgbt nagle okazała się krajem lgbt, a Ukraina ostają białego człowieka.

Chyba, że to Ukraina wywołała wojnę i jest na odwrót. xD
Coraz ciekawsze to uniwersum Korwina

0

@tristan87 Ci przestępcy są serio coraz głupsi xD

1

@Kuba_1 kto by chcial ogladac mls kiedy potezny ronaldo robi siuuu u szejka

0

@Katalończyk 99 Dokładnie xD szok i niedowierzenie, politycy kłamia. :o

0



Czasy kiedy gracze skumają, że głosują portfelami a nie dyskusjami na Twitterze i łapkami w dół na jutubie będą pięknymi czasami dla gier xD

0

@Toretto Wciągnął jak cholera, dawno w takiego rpga nie nawalałem. :D

systemu walki również się obawiałem, przy BG3 miałem pierwsza powazna styczność z turowa walka i ostatecznie stwierdzam, że jest świetny, ilość możliwości jaki oferuje system turowy od Lariana jest przerażający, zabawa otoczeniem etc i dużo problemów można rozwiązać dialogami, nie wszystko musi się kończyć walka.

W poprzednie części również nie grałem, odrzuciły mnie swoja archaicznością

0

@norbi77 bandyta

1

@FioletoweOczy Burza to rzadkie zjawisko u mnie, moze gdzies miesiac temu pogrzmiało trochę i tyle. xD

3

Będzie pozew dla Lariana, po tygodniu ostrego nerdzenia w BG3 padła mi karta graficzna. RIP dla mojego kochanego GTX 1660S. :c

0

@talizmo patrząc na to ilu zawodników z w.w krajów czy wyznania się sprawdziło a ilu się nie sprawdziło stwowrdzam, że Twoja teza to bzdura

0

@DonMatteo901 Każdego przestępcę należy piętnować, szczególnie pedofila

I wszystko się zgadza

2

@VegetaPolska Nope, czas zagłosować portfelem. Poczekam na jakąś przecenę i to sroga

Oczywiście dopiero jak wyjdzie wersja na peceta xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?