marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
https://x.com/kosa64/status/1697195595247616492
Ale to jest imbecyl. xD
5
@Ojciec5tkidzieci Czy to jedne z tych osób, gdzie mogę się cieszyć że pierwszy raz o nich słysze? ;p
1
@Kgorecki2500 "coś nie działa? A uj z tym, moderzy ogarną" xD
0
@Esteban_ czy największy to się dopiero okaże:p
1
@Messibestplayerintheworld
Tępić, jest 2023 a duże studio z gigantycznym budżetem olewa takie rzeczy
2
O, kolejny główny bohater z gier jest niemy. Brawo Bethesda xD
0
@Medium czyli pasuje do współczesnych trendów
2
Płyta Taconafide w pełni zrobiona przez AI - w ciekawych czasach żyjemy.
0
@MOLESTA Łatwiutka grupa, spokojne wyjście i lekka regeneracja finansów.
Tak to znowu dostaniemy w łeb i będzie rozczarowanie. xD
7
@Litman Wielki mit o brutalnej PL wiecznie żywy xD
0
@bartekvisca Przeciętne imo ale jeżeli lubisz otwarte świsty, eksploracje i budowanie swojej postaci to może Ci siadzie
0
Czyli odszedł Dembele, odejdzie Fati
Transfer Felixa na ostatniej prostej wywali się na ryj i cyk, Xavi ma usprawiedliwienie, że kadra słaba. :D
1
@hayek olejki też masakrycznie podrożały, jak wchodził ten szał na e fajki to w żabce miałeś olejki za 10 złotych xD
3
@MesQueUnClub96 no masz racje, ale jak człowiek już w to gowno wejdzie to ciężko wyjść xd
0
Matko boska, czas chyba pomyśleć o swoim zwierzątku w płucach i w portfelu, 16 ziko za rame fajek to stanowczo za dużo
1
@tomek8756 W teorii brzmi zacnie, praktyka znając życie szybko to zweryfikuje. :|
1
@JohnB Felix to nie jest jakaś super gwiazda, która gwarantuje że wykorzysta te 3 setki. xD
7
@partymaker złomek mu się nie przegrzewa jak jest niższa temperatura xd
7
Tak w Polsce powinno wyglądać głosowanie xD
25
@Niente typowy patus, szkoda komentować nawet
1
@4drian0 No nic, chyba pozostaje tylko złudna nadzieja że EA i DICE nie spieprza nowego BF'a
1
@4drian0 Grywam ale jednak pikselowa grafika trochę gryzie w oczy. :|
Myślałem nad Squadem ale to chyba nie jest gierka w która można usiąść na godzinkę w weekend i się postrzelać
0
Pany, jakiś dobry FPS pod multi w stylu BF'4? Coś dla nooba ale żeby był klimacik typowo militarny, bez żadnych śmiesznych skinów na serwerach. :|
3
@tbas Księża to nie pedofile, przecież jest udowodnione że to dzieci ich kuszą. :|
2
@Barcasub Wielki sympatyk zjadaczy psów. :|
6
twitter.com/KorolukM/status/1696498548768907481
Coś mi to zaczyna przypominać
0
@MarFan Ktoś to w końcu potwierdził? Bo ciągle mi się przewija info o tym a żadne poważne źródło tego nie potwierdziło xd
0
@LaLigaPD No nie ma
3
Fajnie, że ta aktualizacja wyjdzie przed DLC bo z tego co widzę podbija wymagania gierki. :|
1
@TheNekro94 zerknij na cala nitke pod twittem