7

5

@Ojciec5tkidzieci Czy to jedne z tych osób, gdzie mogę się cieszyć że pierwszy raz o nich słysze? ;p

1

@Kgorecki2500 "coś nie działa? A uj z tym, moderzy ogarną" xD

0

@Esteban_ czy największy to się dopiero okaże:p

1

@Messibestplayerintheworld
Tępić, jest 2023 a duże studio z gigantycznym budżetem olewa takie rzeczy

2

O, kolejny główny bohater z gier jest niemy. Brawo Bethesda xD

0

@Medium czyli pasuje do współczesnych trendów

2



Płyta Taconafide w pełni zrobiona przez AI - w ciekawych czasach żyjemy.

0

@MOLESTA Łatwiutka grupa, spokojne wyjście i lekka regeneracja finansów.
Tak to znowu dostaniemy w łeb i będzie rozczarowanie. xD

7

@Litman Wielki mit o brutalnej PL wiecznie żywy xD

0

@bartekvisca Przeciętne imo ale jeżeli lubisz otwarte świsty, eksploracje i budowanie swojej postaci to może Ci siadzie

0

Czyli odszedł Dembele, odejdzie Fati
Transfer Felixa na ostatniej prostej wywali się na ryj i cyk, Xavi ma usprawiedliwienie, że kadra słaba. :D

1

@hayek olejki też masakrycznie podrożały, jak wchodził ten szał na e fajki to w żabce miałeś olejki za 10 złotych xD

3

@MesQueUnClub96 no masz racje, ale jak człowiek już w to gowno wejdzie to ciężko wyjść xd

0

Matko boska, czas chyba pomyśleć o swoim zwierzątku w płucach i w portfelu, 16 ziko za rame fajek to stanowczo za dużo

1

@tomek8756 W teorii brzmi zacnie, praktyka znając życie szybko to zweryfikuje. :|

1

@JohnB Felix to nie jest jakaś super gwiazda, która gwarantuje że wykorzysta te 3 setki. xD

7

@partymaker złomek mu się nie przegrzewa jak jest niższa temperatura xd

7



Tak w Polsce powinno wyglądać głosowanie xD

25

@Niente typowy patus, szkoda komentować nawet

1

@4drian0 No nic, chyba pozostaje tylko złudna nadzieja że EA i DICE nie spieprza nowego BF'a

1

@4drian0 Grywam ale jednak pikselowa grafika trochę gryzie w oczy. :|
Myślałem nad Squadem ale to chyba nie jest gierka w która można usiąść na godzinkę w weekend i się postrzelać

0

Pany, jakiś dobry FPS pod multi w stylu BF'4? Coś dla nooba ale żeby był klimacik typowo militarny, bez żadnych śmiesznych skinów na serwerach. :|

3

@tbas Księża to nie pedofile, przecież jest udowodnione że to dzieci ich kuszą. :|

2

@Barcasub Wielki sympatyk zjadaczy psów. :|

6

twitter.com/KorolukM/status/1696498548768907481

Coś mi to zaczyna przypominać

0

@MarFan Ktoś to w końcu potwierdził? Bo ciągle mi się przewija info o tym a żadne poważne źródło tego nie potwierdziło xd

0

@LaLigaPD No nie ma

3



Fajnie, że ta aktualizacja wyjdzie przed DLC bo z tego co widzę podbija wymagania gierki. :|

1

@TheNekro94 zerknij na cala nitke pod twittem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?