marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichuZ44 82 pace, niegrywalna karta juz na starcie
0
@tristan87
prosz
4
No kiedy trzeba podyskutować, a nie walić nauczonymi na blachę tekstami z filmów to Memcen słabiutki fest. xD
2
@Pedri16Future To jeszcze polityka, czy już kabaret?
0
Finale mają jeden zasadniczy minut, trzeba czekać na wersje pecetowa. ;c
16
@FutbolFan niespełna rozumu to ty jesteś razem z tymi dziecinnymi teoriami spiskowymi xd
8
Mniej więcej tak widzę ostatnią aktywność Memcena na Twitterze. xD
0
Patch do Cyberka wjeżdża 21 września, idealnie żeby przetestować jak gra dziala przed dodatkiem.
1
@tomek8756 Dawać więcej, ceny w sklepach wytrzymają. :|
1
Chyba właśnie widzimy śmierć silnika Unity.
Nie muszę mówić, że właścicielem silnika jest były szef EA? ^^
0
@Messibestplayerintheworld Mój licznik może być lekko niemiarodajny, bo często wczytuje gierkę żeby sprawdzić konsekwencje innych dialogów etc
2
@macio_944 Nie mam czasu na Starfielda, trzeba Baldursy skończyć przed wyjściem dodatku do Cyberka. :D
0
Czuje się dziwnie widząc, że pierwszy poważny bug w BG3 spotkał mnie po ponad 110h gry, to tak się da? :D
5
Czyli teraz, patrząc na cykl naszej reprezentacji przyjdzie selekcjoner z Polski - absolutnie nic on nie zmieni, wyleci po kilku meczach.
Przyjdzie trener zza granicy i zrobi dokładnie to samo co ten z Polski i również wyleci.
Powtarzamy cykl i dalej nic się nie zmienia. :D
Niech dają samych Polaków, chociaż trochę pzpn zaoszczędzi
0
@stone80 Tylko na rękach mogą mieć.
0
@stone80 Tatuaże kończą się praktycznie idealnie na granicy dłoni. Wewnętrzna a nawet zewnętrzna część jest nienaruszona przez tusz.
0
@MesQueUnClub96 Lewy 300 minut więcej ale jak widzę to taki mały, nieistotny detal przy podawaniu bramek xd
0
@stone80 w jaki sposób nie spełnia tych wymagań?
4
@Jakchcesz "wolność nie polega na tym, że wszędzie wolno wszystko. Polega na tym, że nikt nikogo nie zmusza do podejmowania zajęć, które niosą z sobą ograniczenia. A zajęcie takie jak praca w policji powinno z sobą nieść ograniczenia dotyczące http://m.in. wyglądu. Z oczywistego powodu: ci ludzie reprezentują państwo."
Warzecha w ten sposób to tłumaczy
Tylko stanowisko policji w tej sprawie jest jasne:
"policjanci mogą posiadać tatuaże, jednak nie w najbardziej widocznych miejscach takich jak twarz, szyja, czy dłonie.
– Nie mogą one godzić w powagę munduru i nie mogą wyrażać haseł ani treści, które po prostu nie przystają policjantowi"
Są określone zasady w policji odnośnie tatuaży to wjedzie taki Warzecha na białym koniu który domaga się wręcz większych restrykcji z czapy xD
7
@Hosh i jeszcze ładnie podziękować trzeba
13
Czyli tatuaże w służbach mundurowych fuj bo to szrama na wizerunku (już pomijam ten stereotyp wyjęty żywcem z lat 90 o podejrzanej dzielnicy)
ale taki policjant co wygląda jak miniaturowa beczka, co przez testy sprawnościowe przeleciał chyba za pomocą łapówki nie godzi w wizerunek, miniaturowa armia policjantów pod domem szeregowego posła nie godzi w wizerunek. Czemu dalej ktoś skupia się na tak bezsensownych bzdetach? xD
2
@Jakchcesz 350 złotych + kilka tysięcy za najnowszą kartę która udźwignie Starfielda chociaż w tych 60 klatkach na full hd xd
2
@Hosh Szczególnie, że Goticzek jak na rok wydania wcale nie odstawał jakoś bardzo od topowych produkcji z tamtych lat imo
2
@Androchem
4
@Medium nie bierzcie mefedronu bo was zmiecie z planszy
6
@macio_944 Jak ja sobie pomyślę, że RDR2 to gra pamiętająca PS4 i ma tak śliczne twarze, animacje etc i popatrzę co Bethesda wydała w 2023 to mam wrażenie, ze ta branża - pomijając pojedyncze wyjątki zmierza w bardzo złym kierunku.
2
@ShawnC Widzę, że preferujesz skakanie z skrajności w skrajność. Jak ktoś nie bije dzieciaka to oznacza, że pozwala mu na wszystko. :|
Poza tym bicie dzieciaka to nie rozwiązanie, dzieciak może i przestanie rozrabiać jak będzie regularnie bite przy nieposłuszeństwie ale nie dlatego, że skuma dlaczego nie powinien tego robić ale dzięki temu, że będzie się bał skórzanego pasa starego xD
11
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1701711980799615286
Przerażająca część naszego społeczeństwa :|
7
@ObiwanKenobi A więc konsekwentnie uważasz, że Polak pracujący leganie w Anglii powinien tyrać na zachcianki anglika, samemu mając niewiele lub w ogóle zero profitów oprócz swojej wypłaty, prawda?
1
a co z podatkami ogromnej grupy Ukraińców, którzy leganie pracują i odprowadzają podatki? Też mają iść tylko i wyłącznie na zachcianki Polaków? :D