17



Pomyśleć, że możesz mieć w swoim otoczeniu sąsiada mende, który donosi na dzieci za sprzedaż czereśni jest lekko niepokojący. :|

0

@PatrychoO A kto nie ma takich fanów? :D

1

https://x.com/Matolisso/status/1700209515470246178

Ma ziomek potencjał. :D Oby tylko zdrowie dopisywało

0

@Lucerfi Ja totalnie nie kupuje ten narracji, że Ukraina walczy żebyśmy my nie musieli ale fajnie nie mieć za dużej granicy z ruskimi.

Aczkolwiek totalnie nie o to mi chodzi, Memcen jakoś za dużo się nie wypowiadał o Ukraińcach, a teraz w bardzo krótkim czasie przewija mi się kolejna jego wypowiedź o tym narodzie i jego obywatelach u nas - zastanawiam się po prostu co nagle wytoczył działa w tę stronę :|

@marian_konopka To już swoja droga, te wypowiedzi o socjalu dla Ukraińców totalnie przestrzelone. xD

1



A ten co tak ostatnio nawala w Ukraińców? Przy "wywracaniu stolika" spadły zasięgi?

1

@Rust_Cohle enkor palpitacji serca dostanie jak to zobaczy xD

4

@Rust_Cohle Mimo wszystko z jakimkolwiek linczem publicznym poczekałbym na oficjalny wyrok. :|

1

@hayek Gracze i tak kupią to po co studia mają tracić czas i pieniądze na optymalizacje? :|

4

https://ithardware.pl/testyirecenzje/starfield_test_kart_graficznych-29119-2.html

RTX 4080 żeby utrzymać niepewne 60 klatek w 1080p na ultra, nieźle pan Howard zoptymalizował, nie ma co xD

2

@lntrowertyk Nieironicznie są ludzie którzy uważają, że to kandydant do gry roku. :|

2



Baldursy gdzie nie zawitają to zamiatają :D Jak ta gierka nie zdobędzie minimum kilku nagród GOTY to ja się naprawdę zdziwię.

2



są smsy, świadkowie i obdukcja - Adamczyk nawet przyznał się do części zarzutów.
Ba, nawet sąd potwierdził jego winę. Jak to nazywa Pereira? Pomówieniami. XD

4

@hayek Typowy uliczny wojownik. Szczeka, szczeka a jak przychodzi co do czego to kisiel w gaciach. :D

5

@Deviler Jeżeli Howard mówi, że optymalizowali to oznacza tylko, że optymalizacje totalnie olali. :|

10



Jedynie kogo w takiej sytuacji wysłałbym na Ukraine to... agresorów. :|

0

@Transu96 Tak, jak wszyscy to wszyscy. :|

3

Ale tu spam o tych awatarach, masakra jak taka pierdola może się stać głównym tematem. xD

1

@tomek8756 Irytują mnie te promocje dla nowych użytkowników, gdzie jakas zachęta dla kogoś kto już posiada subskrybcje? :|

5

@tristan87 Patrząc na to co wyprawiają dziennikarze to brak szacunku powinien być obowiązkiem. :|

0

@AdiKingu96 Podziękować za dymanie naszego narodu możesz jedynie innym Polakom. :)

0

@Janas11224 Panie, gra roku jest znana od sierpnia. Larian z Baldursami wleciał i pozamiatał. :D

1

@Explode Dla mnie to już przesada, rozumiem jakby to była gra od jakiegoś mniejszego studia które ma ograniczony budżet ale to jest gra aaa za ponad 300 złotych od studia które ma jakieś 30 lat doświadczenia. :D

0



Oj coś czuję, że Starfield to będzie kolejna gra gdzie ocena pomiędzy zwykłymi graczami a profesjonalnymi redaktorami będzie rozjechana pieron wie co xD

0

@Barcasub A jak działa? Jeżeli mam prywatna firmę, to mogę odmówić wykonania tortu dla homoseksualisty i to jest w porządku, wolny rynek

Ale jeżeli np. mam swój portal to banowanie ludzi za łamanie regulaminu nie jest wolnym rynkiem. xD
Zresztą idąc tym tokiem rozumowania, skoro to jest moja prywatna firma to regulamin regulaminem, ale mógłbym sobie banować ludzi za pisanie innych poglądów niż te które ja wyznaje, prawda? Czy wolny rynek działa tylko wtedy, jak kucom jest wygodnie?

0

@Ojciec5tkidzieci Ja tam nie oceniam czy ban zasłużony, od tego jest instagram i algorytmy które się tym zajmują. :|

Btw, jaki jest powód? Bo konfederacja się nie chwali za co ten ban jest? xD

9



where problem, dostali bana od prywatnej firmy w końcu. Chyba tak działa wolny rynek, co nie? xD

https://pbs.twimg.com/media/F5NnstNWMAAUc-E?format=png&name=small w punkt xd

7



Teraz wyobraźcie sobie jak szybka byłaby reakcja banku gdyby chłop dostał przez pomyłkę 2 bańki. xD

2

@Emhyr Jak tutaj gruby ma więcej asyst niż na transfermarkt, który wywalczone karne zalicza sobie do statystyk.
Coś tu jest mocno nie halo xd

0

Niech mi ktoś wytłumaczy jakim cudem Starfield ma aż 88 punktów na Metacritic? xD

13



To jest jeden z tych elementów przez które pokochałem grę Leo, bardzo rzadko (o ile w ogóle) symuluje a nawet jak coś było stricte na faul to ten od razu wstaje, zero turlania się i pajacowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?