0

@Katalończyk 99 Tymczasem Gavi po dotknięciu rywala w pierwszych 10 minutach meczu:
Żółta kartka. :|

1



Kiedy myślałem, że w Polsce nie da się bardziej zeszmacic "dyskusji politycznej" na scenę wbił Skiba. :|

0



a przypadkiem stary tego typa nie jest byłym policjantem, a wujek szefem łódzkiej drogówki? xD

Jeszcze jak zablokowali możliwość komentowania. XD

7

@LM10GOAT Piękna kariera, wątpię żebym za swojego życia zobaczył drugiego Polaka, który tak wejdzie z buta w europejska piłkę

0

A taka fajna ta Sevilla się wydawała, dzień dobry na klatce zawsze mówiła

0



Redzi strasznie lubią sobie robić pod górkę. xD

5

@Danny Gaucho dokładnie tak :v

9

@AlexDark00 Trochę hipokryzja, patrząc na to co sądzisz o napastniku który strzela bramki dla klubu któremu kibicujesz xd

10

@Hosh Oczywiście, że tak ale jak widać mamy bardzo fikuśne prawo odnośnie "wypadków"

11



Czyli czysto teoretycznie jeżeli zaplanuje morderstwo i zabije swoją ofiarę poprzez wypadek na drodze, wszyscy w to uwierzą to dostanę maksymalny wyrok kary 8 lat? :D

1

@Criss18Barca Fifa idealna? fifacze niczym fani bethesdy, zero wymagań. xD

11



Nielegalna imigracja fuj chyba że, kupisz nasza wizę za X pieniędzy. :D

3

@DLFCB No nie wpasowują się chłopaki w tradycyjny model rodziny rodem z polskiej prawicy, gdzie każdy każdego wali po rogach (patrz. ordo luris.) :D

7

https://pbs.twimg.com/media/F7Hh3OIXkAAxDvQ?format=jpg&name=large

Ciężkie życie wyborcy konfederacji. xDD

0

@koksik2700 Wiadomo, to tylko moje subiektywne spojrzenie na takie związki.
Chociaż często nie wygląda to tak kolorowo w takich relacjach bo dzieciak najczęściej jest zwyczajnie manipulowany przez starszego faceta. Wiadomo, że nie zawsze ale mam wrażenie, że sporo tych relacji tak wygląda

0



Macie ponad X lat, ogarniacie prace, mieszkanie inne jakieś obowiązki a wasza druga połówka siedzi sobie w szkółce.
Ciężko mi to sobie wyobrazić. xD

1

@macio_944 No po aktualizacji 2.0 pierwszy raz w życiu wypłaszczył mi się Cyberpunk, mam nadzieję że to było jednorazowe. :D

Ogólnie dziwna sytuacja, fpsy spadły gdzieś do 40-50 w jednej lokacji, gierka się wyłączyła - włączam grę i wchodzę do tej samej lokacji gdzie poprzednio cyberpunk się wywalił i co? Trzyma 60 klatek bez mrugnięcia. xD

0

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30230445,planuje-ochrzcic-dziecko-bez-zgody-meza-to-ja-jako-matka.htmlTYw90rKho

Te wszystkie portale o kobietach z tymi pięknymi nagłówkami to złoto. :D

Imo, jedyne słuszne rozwiązane to przesunięcie wszystkich eventow kościelnych w czasie i zrobienie chrztu gdzieś od 16 roku życia, kiedy dziecko mogłoby samo stwierdzić czy chce należeć do wspólnoty kościoła.

0

@MesQueUnClub96 poprawa takich rzeczy jak strzelanie, movement i skyboxy nie są poważnymi zmianami w strzelance esportowej?

Dodi jak zwykle, nie znam się ale się wypowiem bo się uduszę


3

@Danny Gaucho Wiadomo, ze wyszła z gargamela mega hipokryzja aczkolwiek post karolka wygląda, jakby chłop poczuł się nagle usprawiedliwiony. xD

4

@macio_944 Tak to będzie wyglądać dopóki Bethesda nie zmieni tego silnika który pamięta jeszcze dinozaury

Coś czuje, że gdyby to Redzi wypuścili Starfielda w internecie byłoby taka sama rzeźnia co przy Cyberpunku. Niesamowicie niskie mają oczekiwania i wymagania fani Bethesdy. :|

16



W punkt, rzeczowe filmy gargamela nie straciły na wartości, po prostu sam dołączył do grona które cisnął. xD

1

@Rust_Cohle palcami jak na cywilizowanego czlowieka przystalo

0

@Rewolucja123 Ale w bf4 jeszcze grają ludzie :p

4

Ale się stęskniłem za Night City - Cyberek ma swoje wady ale Redzi stworzyli najlepsze miasto jakie widziałem w grach komputerowych.

21

@draxidox chyba juz wole pracować w januszexie niz robić karierę jako pato celebryta. :|

0

@ObiwanKenobi Szok i niedowierzenie, że w wielkiej grupie trafiają się czarne owce. :|

1

@MesQueUnClub96 no nie ma co ukrywać, liga mistrzów to nie była mocna strona grubego

0

@clyde Głównie gry Bethesdy z naciskiem na Skyrima, drętwe dialogi, nudna fabuła i miałkie charaktery npctów strasznie mnie odrzucaja w ich grach. Dodatkowo żeby komfortowo grać w ich gry na pececie trzeba na start wrzucić moda zmieniającego menusy. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?