marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Tymczasem Gavi po dotknięciu rywala w pierwszych 10 minutach meczu:
Żółta kartka. :|
1
Kiedy myślałem, że w Polsce nie da się bardziej zeszmacic "dyskusji politycznej" na scenę wbił Skiba. :|
0
a przypadkiem stary tego typa nie jest byłym policjantem, a wujek szefem łódzkiej drogówki? xD
Jeszcze jak zablokowali możliwość komentowania. XD
7
@LM10GOAT Piękna kariera, wątpię żebym za swojego życia zobaczył drugiego Polaka, który tak wejdzie z buta w europejska piłkę
0
A taka fajna ta Sevilla się wydawała, dzień dobry na klatce zawsze mówiła
0
Redzi strasznie lubią sobie robić pod górkę. xD
5
@Danny Gaucho dokładnie tak :v
9
@AlexDark00 Trochę hipokryzja, patrząc na to co sądzisz o napastniku który strzela bramki dla klubu któremu kibicujesz xd
20
@MarcepanowyKsiaze Jadę szybko ale bezpiecznie
https://i.pinimg.com/736x/0c/5f/f6/0c5ff60d5d8498db4dd281254bc03449.jpg
10
@Hosh Oczywiście, że tak ale jak widać mamy bardzo fikuśne prawo odnośnie "wypadków"
11
Czyli czysto teoretycznie jeżeli zaplanuje morderstwo i zabije swoją ofiarę poprzez wypadek na drodze, wszyscy w to uwierzą to dostanę maksymalny wyrok kary 8 lat? :D
1
@Criss18Barca Fifa idealna? fifacze niczym fani bethesdy, zero wymagań. xD
11
Nielegalna imigracja fuj chyba że, kupisz nasza wizę za X pieniędzy. :D
3
@DLFCB No nie wpasowują się chłopaki w tradycyjny model rodziny rodem z polskiej prawicy, gdzie każdy każdego wali po rogach (patrz. ordo luris.) :D
7
https://pbs.twimg.com/media/F7Hh3OIXkAAxDvQ?format=jpg&name=large
Ciężkie życie wyborcy konfederacji. xDD
0
@koksik2700 Wiadomo, to tylko moje subiektywne spojrzenie na takie związki.
Chociaż często nie wygląda to tak kolorowo w takich relacjach bo dzieciak najczęściej jest zwyczajnie manipulowany przez starszego faceta. Wiadomo, że nie zawsze ale mam wrażenie, że sporo tych relacji tak wygląda
0
Macie ponad X lat, ogarniacie prace, mieszkanie inne jakieś obowiązki a wasza druga połówka siedzi sobie w szkółce.
Ciężko mi to sobie wyobrazić. xD
1
@macio_944 No po aktualizacji 2.0 pierwszy raz w życiu wypłaszczył mi się Cyberpunk, mam nadzieję że to było jednorazowe. :D
Ogólnie dziwna sytuacja, fpsy spadły gdzieś do 40-50 w jednej lokacji, gierka się wyłączyła - włączam grę i wchodzę do tej samej lokacji gdzie poprzednio cyberpunk się wywalił i co? Trzyma 60 klatek bez mrugnięcia. xD
0
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30230445,planuje-ochrzcic-dziecko-bez-zgody-meza-to-ja-jako-matka.htmlTYw90rKho
Te wszystkie portale o kobietach z tymi pięknymi nagłówkami to złoto. :D
Imo, jedyne słuszne rozwiązane to przesunięcie wszystkich eventow kościelnych w czasie i zrobienie chrztu gdzieś od 16 roku życia, kiedy dziecko mogłoby samo stwierdzić czy chce należeć do wspólnoty kościoła.
0
@MesQueUnClub96 poprawa takich rzeczy jak strzelanie, movement i skyboxy nie są poważnymi zmianami w strzelance esportowej?
Dodi jak zwykle, nie znam się ale się wypowiem bo się uduszę
3
@Danny Gaucho Wiadomo, ze wyszła z gargamela mega hipokryzja aczkolwiek post karolka wygląda, jakby chłop poczuł się nagle usprawiedliwiony. xD
4
@macio_944 Tak to będzie wyglądać dopóki Bethesda nie zmieni tego silnika który pamięta jeszcze dinozaury
Coś czuje, że gdyby to Redzi wypuścili Starfielda w internecie byłoby taka sama rzeźnia co przy Cyberpunku. Niesamowicie niskie mają oczekiwania i wymagania fani Bethesdy. :|
16
W punkt, rzeczowe filmy gargamela nie straciły na wartości, po prostu sam dołączył do grona które cisnął. xD
1
@Rust_Cohle palcami jak na cywilizowanego czlowieka przystalo
0
@Rewolucja123 Ale w bf4 jeszcze grają ludzie :p
4
Ale się stęskniłem za Night City - Cyberek ma swoje wady ale Redzi stworzyli najlepsze miasto jakie widziałem w grach komputerowych.
21
@draxidox chyba juz wole pracować w januszexie niz robić karierę jako pato celebryta. :|
0
@ObiwanKenobi Szok i niedowierzenie, że w wielkiej grupie trafiają się czarne owce. :|
1
@MesQueUnClub96 no nie ma co ukrywać, liga mistrzów to nie była mocna strona grubego
0
@clyde Głównie gry Bethesdy z naciskiem na Skyrima, drętwe dialogi, nudna fabuła i miałkie charaktery npctów strasznie mnie odrzucaja w ich grach. Dodatkowo żeby komfortowo grać w ich gry na pececie trzeba na start wrzucić moda zmieniającego menusy. xD