3



warto przypomnieć

2

@_barti Budzisz moje sensory hazardzisty, o co zakładzik? :D

6

Wiecie co jest najlepsze jeżeli chodzi o te afery z naszymi celebrytami? Za miesiąc, góra dwa internauci dostaną sklerozy i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji.

12

@gumaz po 95% tych wielkich internetowych gwiazdeczek powinna przyjechać śmieciarka

1

Ale mi się podobają kontrakty w Widmie Wolności, mam wrażenie że są dużo lepiej napisane niż w podstawowej wersji gry + bardzo często kończą się walką z mini-bossem.

1

@macio_944 Kładzie na łopatki i z tego co pograłem w RDR2 na pececie nawet nie trzeba wciskać jakiś DLSSów żeby to działało. :D

1

@Aragorn33 Memcen wleciał na narracje anty-ukraina. Ogolnie nie popiera 800+ ale trzeba jeszcze podkreślić, że dla Ukraińców tez tego nie chca xD

10

@Peciak Dobra, od dzisiaj akceptuje to co wyprawia PIS skoro zostali wybrani w demokratycznych wyborach.
Niech se sypna jeszcze kilka baniek na TVP, a co. :|

1

@kubix05 Już kilku takich co na pewno miało u nas zrobić wielką karierę było, lepiej wstrzymaj konia bo upadek może zaboleć. xD

1

@Medium ten to bardziej odklejony od kaliego jest. xD

2

@MesQueUnClub_87 Obadaj sobie Dooma, szczególnie tego z 2016 jeżeli jakimś cudem Ci umknął, kawał mięsistego fps'a

1



ten co z kilometr twarza po asfalcie przejechal xD

0

@MesQueUnClub96 kiedyś uważałem, że ja mam całkiem dużo komentarzy w zestawieniu z dniami na stronie ale kilku spamerów skutecznie wybiło mi taką myśl z głowy :|

2

@hayek typowy hamerykański gracz coda

2

@Kinginiesta jak łatwo wysoki kontrakt może zmienić pogląd na dana sprawe. ;p

1

1

Ale widać główną zmianę w Cyberku 2.0, po 20h gierka mi się "wypłaszczyła" już z 2 razy więcej niż przy pierwszym podejściu na 100h. :D

6

@macio_944



la bamba analizujaca ile osob faktycznie bylo na marszu

0

@4drian0 Nope, jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia żeby na serwerach w codzie były jakieś fikuśne skiny.
Nie miałbym z tym problemu gdyby te skiny dało się wyłączyć jak w darmowym world of warships które żyje tylko z skinów, ale jak widać pazerność twórców w grze AAA za jakieś 300 złotych jest zbyt duża. :v

5

Kolejny marsz i znowu to samo, jedna strona zawyża wyniki, druga zmniejsza a tłum ciężko debatuje. :D

0

@draxidox Tendencja do zwiększania ilości ludzi na tych wszystkich marszach to chyba cecha wszystkich tych matołów. :D

0

@RobiS Jeden z moich ulubionych eksow jeszcze za czasów ps4, szkoda że prawdopodobnie nie będzie 2 części

1

@tristan87 i cyk, do gabloty

1


>bądź laikiem fpsow
>nabierz sie na "realny" klimat ktory byl w trailerach i pierwszych miesiacach gry
>wroc do gry po kilku miesiacach i zobacz dioboły na serwerach

nie wiem kto bardziej pijani, activision z blizzardem czy gracze ktorzy to lykaja. ;v


16

@Jakchcesz grafika grafiką ale widać, że SI policji jeszcze trochę kuleje

1

@bartekvisca Szok i niedowierzenie, ze ziomek którego widzisz tylko zza monitora nie okazał się delikatnym płatkiem śniegu i ma swoje za uszami. :|

4

@tristan87 to jest ta słynna teczka @Transu96 na elementa?

3

@QQL5 ja to po kawie bez problemu mógłbym sobie drzemkę strzelić. xD

1

@Crystal37 My sie sami przekręciliśmy jak graliśmy z Live, co ty za kocopoły gadasz? xD

0

@PawkoFCB



Jak to w końcu jest? 10-15 czy DO 8 lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?