marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
warto przypomnieć
2
@_barti Budzisz moje sensory hazardzisty, o co zakładzik? :D
6
Wiecie co jest najlepsze jeżeli chodzi o te afery z naszymi celebrytami? Za miesiąc, góra dwa internauci dostaną sklerozy i nikt nie poniesie żadnych konsekwencji.
12
@gumaz po 95% tych wielkich internetowych gwiazdeczek powinna przyjechać śmieciarka
1
Ale mi się podobają kontrakty w Widmie Wolności, mam wrażenie że są dużo lepiej napisane niż w podstawowej wersji gry + bardzo często kończą się walką z mini-bossem.
1
@macio_944 Kładzie na łopatki i z tego co pograłem w RDR2 na pececie nawet nie trzeba wciskać jakiś DLSSów żeby to działało. :D
1
@Aragorn33 Memcen wleciał na narracje anty-ukraina. Ogolnie nie popiera 800+ ale trzeba jeszcze podkreślić, że dla Ukraińców tez tego nie chca xD
10
@Peciak Dobra, od dzisiaj akceptuje to co wyprawia PIS skoro zostali wybrani w demokratycznych wyborach.
Niech se sypna jeszcze kilka baniek na TVP, a co. :|
1
@kubix05 Już kilku takich co na pewno miało u nas zrobić wielką karierę było, lepiej wstrzymaj konia bo upadek może zaboleć. xD
1
@Medium ten to bardziej odklejony od kaliego jest. xD
2
@MesQueUnClub_87 Obadaj sobie Dooma, szczególnie tego z 2016 jeżeli jakimś cudem Ci umknął, kawał mięsistego fps'a
1
ten co z kilometr twarza po asfalcie przejechal xD
0
@MesQueUnClub96 kiedyś uważałem, że ja mam całkiem dużo komentarzy w zestawieniu z dniami na stronie ale kilku spamerów skutecznie wybiło mi taką myśl z głowy :|
2
@hayek typowy hamerykański gracz coda
2
@Kinginiesta jak łatwo wysoki kontrakt może zmienić pogląd na dana sprawe. ;p
1
@MesQueUnClub_87 Wyłącza się z tym legendarnym komunikatem "cyberpunk 2077 wypłaszczył się"
https://forum.pclab.pl/uploads/monthly_2020_12/1110713591_Bldcyberpunk2077.JPG.3cf02636a14de62221462192199f9cad.JPG
1
Ale widać główną zmianę w Cyberku 2.0, po 20h gierka mi się "wypłaszczyła" już z 2 razy więcej niż przy pierwszym podejściu na 100h. :D
6
@macio_944
la bamba analizujaca ile osob faktycznie bylo na marszu
0
@4drian0 Nope, jeszcze kilka lat temu byłoby nie do pomyślenia żeby na serwerach w codzie były jakieś fikuśne skiny.
Nie miałbym z tym problemu gdyby te skiny dało się wyłączyć jak w darmowym world of warships które żyje tylko z skinów, ale jak widać pazerność twórców w grze AAA za jakieś 300 złotych jest zbyt duża. :v
5
Kolejny marsz i znowu to samo, jedna strona zawyża wyniki, druga zmniejsza a tłum ciężko debatuje. :D
0
@draxidox Tendencja do zwiększania ilości ludzi na tych wszystkich marszach to chyba cecha wszystkich tych matołów. :D
0
@RobiS Jeden z moich ulubionych eksow jeszcze za czasów ps4, szkoda że prawdopodobnie nie będzie 2 części
1
@tristan87 i cyk, do gabloty
1
>bądź laikiem fpsow
>nabierz sie na "realny" klimat ktory byl w trailerach i pierwszych miesiacach gry
>wroc do gry po kilku miesiacach i zobacz dioboły na serwerach
nie wiem kto bardziej pijani, activision z blizzardem czy gracze ktorzy to lykaja. ;v
16
@Jakchcesz grafika grafiką ale widać, że SI policji jeszcze trochę kuleje
1
@bartekvisca Szok i niedowierzenie, ze ziomek którego widzisz tylko zza monitora nie okazał się delikatnym płatkiem śniegu i ma swoje za uszami. :|
4
@tristan87 to jest ta słynna teczka @Transu96 na elementa?
3
@QQL5 ja to po kawie bez problemu mógłbym sobie drzemkę strzelić. xD
1
@Crystal37 My sie sami przekręciliśmy jak graliśmy z Live, co ty za kocopoły gadasz? xD
0
@PawkoFCB
Jak to w końcu jest? 10-15 czy DO 8 lat?