4

@Barceloniarz0 Fifa i tak nie ma nic wspólnego z realizmem więc bez różnicy

6

@Safrani Ja mam cichą nadzieje, że oni mimo wszystko sobie żartują a nie na poważnie mają takie zdanie. :|

1

@ShawnC jakby Cie okolicznosci przycisnęły to pewnie sam byś go zjadł. :D

Ogólnie sam bym psa nie zjadł tak normalnie, bo jednak od małego jestem nauczony, że to członek rodziny aczkolwiek wciąż mięso to mięso i jedyne co nas "ogranicza" w tej kwestii to wychowanie, kultura etc.

6



W sumie co jest aż takiego dziwnego w jedzeniu psów? Wiadomo, że w naszej kulturze pies to zwierze domowe ale wciąż to mięso, niczym się nie różni od mięsa świni czy krowy.
(No może smakiem, tutaj nie wiem bo nigdy psiny nie jadłem)

0

@koksik2700 Gdyby ludzie traktowali sondaże jako ciekawostkę to nie byłoby żadnego problemu, ale w tym przykrym społeczeństwie od razu napinka leci. xD

Chociaż to dobry przedsmak tego co się będzie działo po wyborach

0

Howard przyznał, że Starfield pod względem rozgrywki ma przypominać... Red Dead Redemption.

Czarno to widzę. :|

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr bo nie szczyli 5 bramek jeszcze

0

@P33ck ma także dryg do robienia afer xD

4

https://fakty.tvn24.pl/zobacz-fakty/informacja-o-telefonie-zaufania-116-111-zniknie-ze-szkolnych-podrecznikow-mein-wyslalo-pisma-do-wydawcow-7298814

życie jest cenne, ale tylko do 9 miesiąca - potem chu* z nim
a tylko w pierwszej połowie 2023 roku pracownicy pomogli w 497 sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dziecka.

18

https://x.com/bandyci_drogowi/status/1694272782341722461

Ewidentna wina ukrytego przechodnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@MesQueUnClub_87 "Według policji 18-latek przyszedł z imprezy i był mocno nietrzeźwy, prawdopodobnie położył się na jednej z ławek na peronie, aby się przespać."

Patrząc na ten komentarz to chłopak pewnie ledwo na nogach stał

0

@Firestone Też właśnie rozważam jakiegoś RX'a ale do końca też mnie nie przekonują. :|

1

@Jakchcesz dramat jak gracze pecetowi są dymani z każdej strony xd

Dobrze, że do Goticzka nie trzeba mocnej karty

1

Korzystając z faktu, że karta graficzna mi zdechla, zrobiłem ogólnie mały upgrade peceta i masakra co się dzieje na tym śmiesznym rynku, nowa karta graficzna (pomimo iż z "niższej półki") rtx 4060 ti ma 8gb vramu. XD
Jak to zaraz do full hd przestanie wystarczyć, a NVidia daje tyle w karcie za około 2000 złotych. xD

2

@MessiForeverTheBest
Wszyndzie ta zla tęcza, wszyndzie!!!

12

@DaPidejpi Chłop poszedł do szejków żeby być maskotką a napina się jak niewiadomo co, niesamowite xD

2

12

https://x.com/oocNastolatki/status/1694013122216878237

Sytuacja na rynku świń dalej dramatyczna

3

@Comentateiro to są te legendarne chrześcijańskie wartości?

3

@against_modern_football
Koledzy wyżej jeszcze wierzą w poziom polskiej policji xd

0



Taktyczna przyczaja zza winkla xD

0

Dla fanów klimatycznych fpsow, na steam pojawiła się promocja na wszystkie części Metro w pakiecie, łącznie trzeba zapłacić niecałe 40 ziko

8

@HavertzKai Ostatnie czego potrzenuje nasz PR to sprowadzenie Greenwooda xD

0

@partymaker Zaraz będziemy czytać narzekania na mróz i stwierdzenia, że nikt na nie odporności nie ma. Naturalny cykl marudzenia w przyrodzie :p

2

@hayek Ćwiąkala pisał na Twitterze, że publiczne oświadczenie piłkarki mówi, że nic się nie stało i wszystko w porządku

A na live jej się wymsknelo, że jej się to nie spodobało

0

@Sawik_10 kiedy benzema był uważany za przeciętniaka to Lewus bil rekordy.

0

@Firestone Xavi go posadzi teraz na ławce, mental spadnie i znowu będzie się kopał po czole xD

5

@BorzyKrzys Nie wiem, Elon stwierdził że bardzo dobrym pomysłem jest wyświetlenie mi jego posta na tablicy więc wam też zatrułem poranek. :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?