marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi to może w ogóle zakażemy jakiś eventow społecznych na których się ludzie bawią bo wszędzie może się zdarzyć patologia kek
1
@LS Dziwne, że go tam od lat nie ściągają bo z tego co pamiętam to w książkach też srogo potrafił wyjaśnić rosyjska mentalność.
1
@QuaReL Ale po co robić screeny jak nie sprzedajemy Lewego i nie kupujemy Alvareza?
13
@MesQueUnClub96 Jakim pacanem musi być Kowal, że nawet Dodi go wyjaśnia? xD
3
@kynio302 Jak słysze o typowym, stereotypowym polaku to od razu mam przed oczami Kowala. Wieczne biadolenie i pitolenie
0
@abram3k Powiedział abram3k o 20 wychowanku na przestrzeni ostatnich lat. :D
Fajnie, że chłopak się pokazuje ale to sztuczne budowanie go na niewiadomo kogo jest śmieszne, bo równie dobrze może się powtórzyć sytuacja z Fatim i za 4 lata będziecie chcieli się go pozbyć.
1
Czyli era Lewandowskiego się kończy a Ronaldo który kopie u szejków dalej ma swoja ere. xD
Oczywiście z teza, ze czas Lewandowskiego sie kończy cieżko się nie zgodzić bo wieku człowiek nie oszuka ale wymienienie tam Ronaldo to abstrakcja. xD
1
@Nazio_87 Nie ma to jak mądrze wprowadzać 16 latka do pierwszej drużyny, nie? xD
1
@Deviler zasłużone, kawal solidnego rpga zrobili
9
Niezły styl życia xD Ogólnie Bog chętnie ugości w sektorze niebo patusa który chciał bić ludzi za inny szalik klubowy ale przez przypadek wykitował. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonMatteo901 Genialny napastnik, dodatkowo z PL - nie ma co się dziwić
3
@Peciak Cóż za teorie spiskowe
3
Ale mnie Rockstar podminował - uj z tym że to tylko port ale gdzie wersja pecetowa? :|
3
@Barca1922 Czyli idealne zastępstwo za Dembele który miał być twarzą projektu. xD
1
@Oskar00 EA musiałoby mi dopłacić żebym zagrał w tego gniota. :|
0
@Janas11224 Gdyby kasa była najważniejszym argumentem to kopałby piłeczke u szejków
0
@Transu96 sierpień a ten dalej w to gra, niesamowite xd
0
@zodiak_10 Powinien Cię bardziej interesować niż Haaland, chyba że nie kibicujesz Barcelonie. ;p
0
@Hubert102 Sam jestem casualem. :D Poprzenie Baldursy mnie odstraszyły bo nie ukrywajmy - zestarzały się
ale 3 to miód na moje rpgowe serduszko xD Tylko jednak wysoki próg wejścia jest
0
Pograłem już 25h w nowego Baldursa (15 w EA) 10h teraz po premierze i muszę przyznać, że to będzie mój solidny kandydant do tytułu gra roku. Larian dowiózł kawał solidnego RPGa
0
@MesQueUnClub96 Jak Ci się krytykuje Haalanda, jednocześnie będąc sajko Lewusa skoro to bardzo podobni napastnicy stylem?
0
@LaLigaPD Jak na DLC to bardzo dobra długość, szczególnie że mówisz tylko o głównej fabule. Podstawkę też mogłeś rushować w +/- 20h a ja tam spędziłem ponad 100h przy pierwszym podejściu.
I w sumie to skąd masz info o tych 16h? :|
1
@Firestone chyba się skończy właśnie na serwisie
Ale jedno mnie zastanawia, komputer jest wyłączony, a klawiatura się świeci xD tak samo jak mogę podłączyć przez USB telefon i go podładować co jest bezsensu bo pecet jest wyłączony xD
A na takiej myszcze dioda już się nie świeci
0
@Firestone czyszcze regularnie, pasta zmieniana co kilka miesięcy
Temperatury cały czas w normie miałem xD
Teraz gnoja wyłączyłem i cały czas działa mi RGB na klawiaturze xD
0
@Firestone nie no, podpięty pod kartę jest xD ogólnie wczoraj jeszcze normalnie śmigał, nic się x nim nie bawiłem i kaplica dzisiaj
0
@Firestone działają normalnie, nie na pełnych obrotach i nic się nie resetuje
0
Panny, informatycy potrzebna pomoc bo mi pecet poswirowal xD
Dioda przy przycisku zasilania się świeci ale zmienia kolory, wentylatory normalnie chodzą ale za cholere pecet nie chce dać żadnego obrazu
2
@D10SLEO Bo pieniądze też trzeba umieć wydawać. My wydaliśmy ponad 400 milionów na 3 graczy i gdzie nas to zaprowadziło?
5
@Crystal37 Kto dba o bezpieczeństwo?