1

@DaPidejpi to może w ogóle zakażemy jakiś eventow społecznych na których się ludzie bawią bo wszędzie może się zdarzyć patologia kek

1

@LS Dziwne, że go tam od lat nie ściągają bo z tego co pamiętam to w książkach też srogo potrafił wyjaśnić rosyjska mentalność.

1

@QuaReL Ale po co robić screeny jak nie sprzedajemy Lewego i nie kupujemy Alvareza?

13

@MesQueUnClub96 Jakim pacanem musi być Kowal, że nawet Dodi go wyjaśnia? xD

3

@kynio302 Jak słysze o typowym, stereotypowym polaku to od razu mam przed oczami Kowala. Wieczne biadolenie i pitolenie

0

@abram3k Powiedział abram3k o 20 wychowanku na przestrzeni ostatnich lat. :D

Fajnie, że chłopak się pokazuje ale to sztuczne budowanie go na niewiadomo kogo jest śmieszne, bo równie dobrze może się powtórzyć sytuacja z Fatim i za 4 lata będziecie chcieli się go pozbyć.

1

Czyli era Lewandowskiego się kończy a Ronaldo który kopie u szejków dalej ma swoja ere. xD
Oczywiście z teza, ze czas Lewandowskiego sie kończy cieżko się nie zgodzić bo wieku człowiek nie oszuka ale wymienienie tam Ronaldo to abstrakcja. xD

1

@Nazio_87 Nie ma to jak mądrze wprowadzać 16 latka do pierwszej drużyny, nie? xD

1

@Deviler zasłużone, kawal solidnego rpga zrobili

9




Niezły styl życia xD Ogólnie Bog chętnie ugości w sektorze niebo patusa który chciał bić ludzi za inny szalik klubowy ale przez przypadek wykitował. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Genialny napastnik, dodatkowo z PL - nie ma co się dziwić

3

@Peciak Cóż za teorie spiskowe

3



Ale mnie Rockstar podminował - uj z tym że to tylko port ale gdzie wersja pecetowa? :|

3

@Barca1922 Czyli idealne zastępstwo za Dembele który miał być twarzą projektu. xD

1

@Oskar00 EA musiałoby mi dopłacić żebym zagrał w tego gniota. :|

0

@Janas11224 Gdyby kasa była najważniejszym argumentem to kopałby piłeczke u szejków

0

@Transu96 sierpień a ten dalej w to gra, niesamowite xd

0

@zodiak_10 Powinien Cię bardziej interesować niż Haaland, chyba że nie kibicujesz Barcelonie. ;p

0

@Hubert102 Sam jestem casualem. :D Poprzenie Baldursy mnie odstraszyły bo nie ukrywajmy - zestarzały się
ale 3 to miód na moje rpgowe serduszko xD Tylko jednak wysoki próg wejścia jest

0

Pograłem już 25h w nowego Baldursa (15 w EA) 10h teraz po premierze i muszę przyznać, że to będzie mój solidny kandydant do tytułu gra roku. Larian dowiózł kawał solidnego RPGa

0

@MesQueUnClub96 Jak Ci się krytykuje Haalanda, jednocześnie będąc sajko Lewusa skoro to bardzo podobni napastnicy stylem?

0

@LaLigaPD Jak na DLC to bardzo dobra długość, szczególnie że mówisz tylko o głównej fabule. Podstawkę też mogłeś rushować w +/- 20h a ja tam spędziłem ponad 100h przy pierwszym podejściu.

I w sumie to skąd masz info o tych 16h? :|

1

@Firestone chyba się skończy właśnie na serwisie

Ale jedno mnie zastanawia, komputer jest wyłączony, a klawiatura się świeci xD tak samo jak mogę podłączyć przez USB telefon i go podładować co jest bezsensu bo pecet jest wyłączony xD

A na takiej myszcze dioda już się nie świeci

0

@Firestone czyszcze regularnie, pasta zmieniana co kilka miesięcy
Temperatury cały czas w normie miałem xD

Teraz gnoja wyłączyłem i cały czas działa mi RGB na klawiaturze xD

0

@Firestone nie no, podpięty pod kartę jest xD ogólnie wczoraj jeszcze normalnie śmigał, nic się x nim nie bawiłem i kaplica dzisiaj

0

@Firestone działają normalnie, nie na pełnych obrotach i nic się nie resetuje

0

Panny, informatycy potrzebna pomoc bo mi pecet poswirowal xD
Dioda przy przycisku zasilania się świeci ale zmienia kolory, wentylatory normalnie chodzą ale za cholere pecet nie chce dać żadnego obrazu

2

@D10SLEO Bo pieniądze też trzeba umieć wydawać. My wydaliśmy ponad 400 milionów na 3 graczy i gdzie nas to zaprowadziło?

5

@Crystal37 Kto dba o bezpieczeństwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?