4

@tristan87 Jedynie gdzie Ferran może się wstrzelić to ławka rezerwowych

15

Messi wali w debiucie piękną bramkę z wolnego a my na takie wydarzenie czekamy już jakieś 2 lata xD

0

@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś

3

@DLFCB boli ich, ze potezny trans moze okazac sie piekniejszy od ich kobiet jak w Holandii xD

6

@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD

10

Dziwi mnie trochę stwierdzenie, że Leo poszedł na emeryturę o X lat za wcześnie, przecież on lepiej zna swój organizm, możliwości i chęci.

I co najważniejsze, odszedł po pięknym sezonie gdzie zdobył najważniejsze trofeum z reprezentacją, imo idealny moment na odejście w chwalę

2

@Kgorecki2500 Jasne, że tak. W zimie nawet wciska mi się pod kołdrę xD

0

@Rl9k1nG kiedyś może i tak, teraz ta fifa to mi zwisa i powiewa

4

@MesQueUnClub96 to i tak nic przy twoim durnym spamie

5

@Tasde



Konfederacja taka nie jest xD

8



Nieźle im idzie to wywracanie stolika. ^^

8



Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD

0

Ja jakoś nie jaram się potencjalnym transferem/wypożyczeniem Felixa
Wyglądam mi on na kolejnego grajka który odpala przez X sezonów, a znając życie pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

7

@ProMILs To jak za kilka dni wejdzie sprostowanie tej informacji i zechcesz się nim podzielić to możesz mnie oznaczyć jeżeli sam tego nie znajdę jakimś cudem :|

15

@ProMILs Wiadomo, wszystko co szkaluje w jakikolwiek sposob prawa strone to fejki, manipulacje i bajki wyssane z palca. xD

16

Komentarz usunięty

48



Piękne realia nam gotują, nie ma co

3

@KamQiX Nawet nie wiedziałem, że taka jest definicja rozszerzonego samobójstwa. Ja zawsze myślałem, że chodzi o to że kilka osób dobrowolnie popełnia samobójstwo w tym samym czasie.

Ale sama definicja jest strasznie durna, tam tylko jedna osoba popełniła samobójstwo, druga została zamordowana z zimna krwia.

6


>pisz, że inni kłamią (i słusznie)
>nazywaj morderstwo i samobójstwo napastnika rozszerzonym samobójstwem.

TVP w pigłułce. xD


11



Uwielbiam jak ludzie własne winy próbują usprawiedliwić gierkami, książkami czy też filmami xD

1

@AlexDark00 sprząta wydając 50 milionów na emerytowanego napastnika, kiedy wystarczyłby Luuk De Jong na napastniku? :|

3

@MarcepanowyKsiaze w USA to standard, żadna nowość xD

6

@RoberDzik O tej godzinie nie ma linczu, bo fani Korwina już dawno kimaja, wieczorynka jest o 19 :p

15



Cywilizacja według Korwina xDD

7

Przeglądając chociażby TT często przewijają mi się twitty, które próbują zrzucić winę za strzelanine w Poznaniu na tę kobiete. :|
Nie dość, że była świadkiem zabójstwa narzeczonego i samobója napastnika to teraz wejdzie w internet i zobaczy, że niektóre środowiska usprawiedliwiają napastnika bo jej zamordowany narzeczony to według ploteczek jej kochanek, a ona sama nic nie zrobiła tylko darła się "pomocy"

ludzie to urwy, bez grosza empatii odcinek 2137

2

@Medium juz kit z tematyka, ale 365 dni to zwyczajny gniot. ;p


1

@Rhaan Marika razem z jakimiś typami zostali skazani za rozbój i próbę ukradnięcia torebki, Ziobro ich wypuścił z więzienia prawdopodobnie na prośbę ordo luis a teraz duduś ma ich ułaskawić. :D
Dodatkowo to są członkowie frontu oczyszczenia narodu

0



To niezłgo męczennika sobie prawica znalazła xD

0

@wlodek54 Ja wiem. :D To tylko taka moja luźna myśl

8

@wlodek54 Tylko, że panowanie zaczął tracić zanim pojawił się pieszy.
Wiadomo, że ziomeczka tam nawet nie powinno być ale to żadne usprawiedliwienie dla kierowcy bo jadąc jak ostatni debil mógł się rozbić dosłownie wszędzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?