5

@SteuerFreiMoney stać na sportowa furę ale wynająć tor na wyścigi to juz bieda? xD

27

@DonMatteo901 >honor kibola. xDD

0

@mrboom Wszędzie gdzie pojawiają się większe pieniądze pojawią się również ryzyko, że ktoś będzie oszukiwał - To nie tylko w Polsce tak działa xd

1

Jednak jestem słabym człowiekiem, Baldurs Gate 3 zakupiony. :|

2

@DamianBarcaCule tak się podeksytowałeś, że musiałeś to napisać na la rambli i pod artukułem?

4

@tristan87 Jedynie gdzie Ferran może się wstrzelić to ławka rezerwowych

15

Messi wali w debiucie piękną bramkę z wolnego a my na takie wydarzenie czekamy już jakieś 2 lata xD

0

@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś

3

@DLFCB boli ich, ze potezny trans moze okazac sie piekniejszy od ich kobiet jak w Holandii xD

6

@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD

10

Dziwi mnie trochę stwierdzenie, że Leo poszedł na emeryturę o X lat za wcześnie, przecież on lepiej zna swój organizm, możliwości i chęci.

I co najważniejsze, odszedł po pięknym sezonie gdzie zdobył najważniejsze trofeum z reprezentacją, imo idealny moment na odejście w chwalę

2

@Kgorecki2500 Jasne, że tak. W zimie nawet wciska mi się pod kołdrę xD

0

@Rl9k1nG kiedyś może i tak, teraz ta fifa to mi zwisa i powiewa

4

@MesQueUnClub96 to i tak nic przy twoim durnym spamie

5

@Tasde



Konfederacja taka nie jest xD

8



Nieźle im idzie to wywracanie stolika. ^^

8



Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD

0

Ja jakoś nie jaram się potencjalnym transferem/wypożyczeniem Felixa
Wyglądam mi on na kolejnego grajka który odpala przez X sezonów, a znając życie pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.

7

@ProMILs To jak za kilka dni wejdzie sprostowanie tej informacji i zechcesz się nim podzielić to możesz mnie oznaczyć jeżeli sam tego nie znajdę jakimś cudem :|

15

@ProMILs Wiadomo, wszystko co szkaluje w jakikolwiek sposob prawa strone to fejki, manipulacje i bajki wyssane z palca. xD

16

Komentarz usunięty

48



Piękne realia nam gotują, nie ma co

3

@KamQiX Nawet nie wiedziałem, że taka jest definicja rozszerzonego samobójstwa. Ja zawsze myślałem, że chodzi o to że kilka osób dobrowolnie popełnia samobójstwo w tym samym czasie.

Ale sama definicja jest strasznie durna, tam tylko jedna osoba popełniła samobójstwo, druga została zamordowana z zimna krwia.

6


>pisz, że inni kłamią (i słusznie)
>nazywaj morderstwo i samobójstwo napastnika rozszerzonym samobójstwem.

TVP w pigłułce. xD


11



Uwielbiam jak ludzie własne winy próbują usprawiedliwić gierkami, książkami czy też filmami xD

1

@AlexDark00 sprząta wydając 50 milionów na emerytowanego napastnika, kiedy wystarczyłby Luuk De Jong na napastniku? :|

3

@MarcepanowyKsiaze w USA to standard, żadna nowość xD

6

@RoberDzik O tej godzinie nie ma linczu, bo fani Korwina już dawno kimaja, wieczorynka jest o 19 :p

15



Cywilizacja według Korwina xDD

7

Przeglądając chociażby TT często przewijają mi się twitty, które próbują zrzucić winę za strzelanine w Poznaniu na tę kobiete. :|
Nie dość, że była świadkiem zabójstwa narzeczonego i samobója napastnika to teraz wejdzie w internet i zobaczy, że niektóre środowiska usprawiedliwiają napastnika bo jej zamordowany narzeczony to według ploteczek jej kochanek, a ona sama nic nie zrobiła tylko darła się "pomocy"

ludzie to urwy, bez grosza empatii odcinek 2137

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?