marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SteuerFreiMoney stać na sportowa furę ale wynająć tor na wyścigi to juz bieda? xD
27
@DonMatteo901 >honor kibola. xDD
0
@mrboom Wszędzie gdzie pojawiają się większe pieniądze pojawią się również ryzyko, że ktoś będzie oszukiwał - To nie tylko w Polsce tak działa xd
1
Jednak jestem słabym człowiekiem, Baldurs Gate 3 zakupiony. :|
2
@DamianBarcaCule tak się podeksytowałeś, że musiałeś to napisać na la rambli i pod artukułem?
4
@tristan87 Jedynie gdzie Ferran może się wstrzelić to ławka rezerwowych
15
Messi wali w debiucie piękną bramkę z wolnego a my na takie wydarzenie czekamy już jakieś 2 lata xD
0
@masq Wiadomo, ze Leo. Swego czasu niezly spam o nim serwowałeś
3
@DLFCB boli ich, ze potezny trans moze okazac sie piekniejszy od ich kobiet jak w Holandii xD
6
@masq kto jak kto ale Ty o odklejkach w kwestiach piłkarskich nie powinieneś się wypowiadać xD
10
Dziwi mnie trochę stwierdzenie, że Leo poszedł na emeryturę o X lat za wcześnie, przecież on lepiej zna swój organizm, możliwości i chęci.
I co najważniejsze, odszedł po pięknym sezonie gdzie zdobył najważniejsze trofeum z reprezentacją, imo idealny moment na odejście w chwalę
2
@Kgorecki2500 Jasne, że tak. W zimie nawet wciska mi się pod kołdrę xD
0
@Rl9k1nG kiedyś może i tak, teraz ta fifa to mi zwisa i powiewa
4
@MesQueUnClub96 to i tak nic przy twoim durnym spamie
5
@Tasde
Konfederacja taka nie jest xD
8
Nieźle im idzie to wywracanie stolika. ^^
8
Najlepsze jest to, że wciąż jakieś barany będą go usprawiedliwiać i zwalać cała wine na pieszego, gry komputerowe i inne uje muje xD
0
Ja jakoś nie jaram się potencjalnym transferem/wypożyczeniem Felixa
Wyglądam mi on na kolejnego grajka który odpala przez X sezonów, a znając życie pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.
7
@ProMILs To jak za kilka dni wejdzie sprostowanie tej informacji i zechcesz się nim podzielić to możesz mnie oznaczyć jeżeli sam tego nie znajdę jakimś cudem :|
15
@ProMILs Wiadomo, wszystko co szkaluje w jakikolwiek sposob prawa strone to fejki, manipulacje i bajki wyssane z palca. xD
16
Komentarz usunięty
48
Piękne realia nam gotują, nie ma co
3
@KamQiX Nawet nie wiedziałem, że taka jest definicja rozszerzonego samobójstwa. Ja zawsze myślałem, że chodzi o to że kilka osób dobrowolnie popełnia samobójstwo w tym samym czasie.
Ale sama definicja jest strasznie durna, tam tylko jedna osoba popełniła samobójstwo, druga została zamordowana z zimna krwia.
6
>pisz, że inni kłamią (i słusznie)
>nazywaj morderstwo i samobójstwo napastnika rozszerzonym samobójstwem.
TVP w pigłułce. xD
11
Uwielbiam jak ludzie własne winy próbują usprawiedliwić gierkami, książkami czy też filmami xD
1
@AlexDark00 sprząta wydając 50 milionów na emerytowanego napastnika, kiedy wystarczyłby Luuk De Jong na napastniku? :|
3
@MarcepanowyKsiaze w USA to standard, żadna nowość xD
6
@RoberDzik O tej godzinie nie ma linczu, bo fani Korwina już dawno kimaja, wieczorynka jest o 19 :p
15
Cywilizacja według Korwina xDD
7
Przeglądając chociażby TT często przewijają mi się twitty, które próbują zrzucić winę za strzelanine w Poznaniu na tę kobiete. :|
Nie dość, że była świadkiem zabójstwa narzeczonego i samobója napastnika to teraz wejdzie w internet i zobaczy, że niektóre środowiska usprawiedliwiają napastnika bo jej zamordowany narzeczony to według ploteczek jej kochanek, a ona sama nic nie zrobiła tylko darła się "pomocy"
ludzie to urwy, bez grosza empatii odcinek 2137