marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid ego top xd
0
Jak wam działa FIFA na pecetach? Ostatnio wyszła jakaś aktualizacja i niezaleznie od ustawień graficznych gierka się zacina fest. xD
4
@tomek8756 Hehe, gwałt na mężczyznach nie istnieje.
Najlepsze jest to, że to faceci popularyzują ten stereotyp xDD
5
@draxidox czuje inbe za uzycie zakazanego tutaj slowa - kaszojady xD
4
@Gracek10 RDR2 albo Wiedźmin 3 - cholernie cięzki wybór xD
5
@IronSanHybrid Ot - czyli podwójne standardy
@Danny Gaucho A ja żem myślał, że to tak na poważnie. :|
4
@Danny Gaucho Danny, takie cytaty to w gimnazjum były popularne. :|
@Rust_Cohle No jak laska z chcica uwodzi faceta na melanzu to mozna powiedziec, ze to ona go wyruchał* xD
@IronSanHybrid Jo, przez takie wymagania potem ludzie myślą, że dziewczynka nie może się bawić z chłopakami na boisku bo to nie przystoi, ma ubierać się jak dama a nie w np. wygodny dresik. Bawienie się robotami i samochodami? No jak to tak, masz tutaj lalki. xD Jeszcze to, że od kobiet trzeba wymagać więcej niż od mężczyzn - chłop to może być puszczalski czy zaniedbany, wszystko git wtedy. xD Ja jednak jestem zdania, że wymagać więcej trzeba - ale w stosunku do własnej osoby, nie co do innych ludzi - niezależnie jakiej są płci.
Facet już nie musi hamować swojego pociągu seksualnego i trzymać go "dla tej jedynej"?
1
@IronSanHybrid Nie wiem, nie wymagam niczego od obcych ludzi. xD
1
@TR3YWAY Nope, walcze o szonowatość dla obu płci :|
7
https://pbs.twimg.com/media/F0L5imaWIAAuQnn?format=jpg&name=small
No tak, dziewczyna na melanżach to się puszcza, a facet po prostu kocha wiele dziewczyn na imprezie
Ogólnie bawią mnie takie podwójne standardy, jak koleś wyruch* pól osiedla to ma opinie giga chada, jak kobieta to zrobi to juz szon. xD
1
@Rastafarnianin Sami twórcy (eurostat) mapy i statystyk przyznają, że liczby zależą chociażby od zgłaszalności przestępstw xD
0
@siwykrb Łatwy bo za darmo, co? xD
3
@MesQueUnClub96 Mówisz o popularności, piszesz nam o talencie. :|
Widzimy tylko to drugie, jak gadasz do monitora to my tego nie słyszymy
6
Trufla położona na gownie? Co za kocopoly opowiadasz xd
0
@Chucky Cities skylines i Anno 1800
0
@szkutnik91 Oho, nowy Messi. Który to już? xD
2
@Comentateiro
piękny klasyczek mi Macron przypomniał
1
@shahman Szanuje za cenzure
0
@Bobert_Kubicki A to nie jest tak, że kwejk dostał tylko rykoszetem a głównie chodzi o jakis portal, który puścił fejka ze to oshee zrezygnowało z Roberta?
1
@cchesterr43 Znajac zycie to go zwyzywales ;p
2
@Gaz już Ci psg coś dołoży xd
6
@masq Obrzygany Neymar wciąż zjada wszystkich naszych skrzydłowych ale nie ma bata żeby PSG w chociażby najmniejszym stopniu opłaciło jego pensje a co dopiero jakieś 70% xD
7
@Comentateiro Z tego co @Kgorecki2500 napisał, wokaliście zarzuca się w.w rzeczy, nawet wyroku jeszcze nie ma zapewne. :|
15
https://x.com/patzowi/status/1675248800456142854
Uwielbiam te zdjęcia jedzenia w takich sieciówkach, największy scam xD
5
@BarcaInfo a taki spokój był
13
@MESSIah16 obie skrajności walić prądem
3
@Luciano99 Stary chciał Cię ustawić na przyszłość, licząc na szybki spadek a ty marudzisz
10
@Cygan BRC Jakoś mnie to nie dziwi. xD
0
@Transu96 Myślę, że całkiem sporo ludzi
18
@Cygan BRC Łapy precz od naszych dzieci, ale jak mniemam nie zamierzasz dać dzieciakowi z domu dziecka szansy i go adpotować, co nie?