3

@IronSanHybrid ego top xd

0

Jak wam działa FIFA na pecetach? Ostatnio wyszła jakaś aktualizacja i niezaleznie od ustawień graficznych gierka się zacina fest. xD

4

@tomek8756 Hehe, gwałt na mężczyznach nie istnieje.

Najlepsze jest to, że to faceci popularyzują ten stereotyp xDD

5

@draxidox czuje inbe za uzycie zakazanego tutaj slowa - kaszojady xD

4

@Gracek10 RDR2 albo Wiedźmin 3 - cholernie cięzki wybór xD

5

@IronSanHybrid Ot - czyli podwójne standardy
@Danny Gaucho A ja żem myślał, że to tak na poważnie. :|

4

@Danny Gaucho Danny, takie cytaty to w gimnazjum były popularne. :|
@Rust_Cohle No jak laska z chcica uwodzi faceta na melanzu to mozna powiedziec, ze to ona go wyruchał* xD
@IronSanHybrid Jo, przez takie wymagania potem ludzie myślą, że dziewczynka nie może się bawić z chłopakami na boisku bo to nie przystoi, ma ubierać się jak dama a nie w np. wygodny dresik. Bawienie się robotami i samochodami? No jak to tak, masz tutaj lalki. xD Jeszcze to, że od kobiet trzeba wymagać więcej niż od mężczyzn - chłop to może być puszczalski czy zaniedbany, wszystko git wtedy. xD Ja jednak jestem zdania, że wymagać więcej trzeba - ale w stosunku do własnej osoby, nie co do innych ludzi - niezależnie jakiej są płci.

Facet już nie musi hamować swojego pociągu seksualnego i trzymać go "dla tej jedynej"?

1

@IronSanHybrid Nie wiem, nie wymagam niczego od obcych ludzi. xD


1

@TR3YWAY Nope, walcze o szonowatość dla obu płci :|

7

https://pbs.twimg.com/media/F0L5imaWIAAuQnn?format=jpg&name=small

No tak, dziewczyna na melanżach to się puszcza, a facet po prostu kocha wiele dziewczyn na imprezie

Ogólnie bawią mnie takie podwójne standardy, jak koleś wyruch* pól osiedla to ma opinie giga chada, jak kobieta to zrobi to juz szon. xD

1

@Rastafarnianin Sami twórcy (eurostat) mapy i statystyk przyznają, że liczby zależą chociażby od zgłaszalności przestępstw xD

0

@siwykrb Łatwy bo za darmo, co? xD

3

@MesQueUnClub96 Mówisz o popularności, piszesz nam o talencie. :|

Widzimy tylko to drugie, jak gadasz do monitora to my tego nie słyszymy

6

Trufla położona na gownie? Co za kocopoly opowiadasz xd

0

@Chucky Cities skylines i Anno 1800

0

@szkutnik91 Oho, nowy Messi. Który to już? xD

2

@Comentateiro



piękny klasyczek mi Macron przypomniał

1

@shahman Szanuje za cenzure

0

@Bobert_Kubicki A to nie jest tak, że kwejk dostał tylko rykoszetem a głównie chodzi o jakis portal, który puścił fejka ze to oshee zrezygnowało z Roberta?

1

@cchesterr43 Znajac zycie to go zwyzywales ;p

2

@Gaz już Ci psg coś dołoży xd

6

@masq Obrzygany Neymar wciąż zjada wszystkich naszych skrzydłowych ale nie ma bata żeby PSG w chociażby najmniejszym stopniu opłaciło jego pensje a co dopiero jakieś 70% xD

7

@Comentateiro Z tego co @Kgorecki2500 napisał, wokaliście zarzuca się w.w rzeczy, nawet wyroku jeszcze nie ma zapewne. :|

15

https://x.com/patzowi/status/1675248800456142854

Uwielbiam te zdjęcia jedzenia w takich sieciówkach, największy scam xD

5

@BarcaInfo a taki spokój był

13

@MESSIah16 obie skrajności walić prądem

3

@Luciano99 Stary chciał Cię ustawić na przyszłość, licząc na szybki spadek a ty marudzisz

10

@Cygan BRC Jakoś mnie to nie dziwi. xD

0

@Transu96 Myślę, że całkiem sporo ludzi

18

@Cygan BRC Łapy precz od naszych dzieci, ale jak mniemam nie zamierzasz dać dzieciakowi z domu dziecka szansy i go adpotować, co nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?