0

@Karzel @szymonekk
Dziękóweczka za opinie pany

0

Jak tam Diablo 4? Warto wydać na to ponad 300 ziko, czy nie? Osoba która nigdy jakoś nie przepadała za podobnymi gierkami się tam odnajdzie?

Nie ukrywam, trochę kusi xD

4

@koksik2700 Może tak, może nie - ja opieram się jedynie na czasach kiedy obie partie rządziły.
Przyszłe rządy PO, o ile nadejdą to inna bajka

9

@koksik2700 PO ma swoje wady (nawet sporo) ale nigdy bym nie postawił znaku równości między tymi dwiema partiami.

4

Ostatnio całkiem głośno się zrobiło o transparencie "Boze, zabrałeś nie tego Kaczyńskiego" i dziwi mnie, że w większości dyskusji totalnie wyklucza się teze, że to zwykła prowokacja z strony PISu.
Btw, co ma Tusk do jakiegoś trologdyty z tłumu? Obwinianie go o to to jakaś abstrakcja. xD

Jak widzę takie krzywe akcje, które są rozgłaśniane to jednak zapala się lampka w głowie i przypomina się chociażby sytuacja w której pracownik TVP grzebał w śmieciach żeby podrasować materiał. xD



Oczywiście to tylko teza, ale nie można jej wykluczyć. PIS to obrzydliwa partia która jest zdolna do robienia obrzydliwych rzeczy i trzeba się z tym liczyć

0

@Kgorecki2500 Ale tam później praktycznie co misję główną masz jakąś akcje :p

5

@macio_944 Rockstar niczym Leo Messi, grają w swojej lidze xD

2

@Szmulek Dobry świr xD

3

@KrychaFCB szkoda, ze madryciaki nie mowia o napasci na parkingu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Crystal37 to na pewno nie szukaj ruskich modów, oni są chorzy na punkcie poziomu trudności

1

@BorzyKrzys wykorzystana pod wpływem alkoholu, klasyk xD

25

3

@gumaz Wiadomo, ze to pic na wode, wazelina przed wyborami ze niby obywatele maja na cos wplyw xD

14

@Death_voice Koapli go jak najwieksze patusy a ten i tak im pokazywal miejsce w szeregu xd

1



Uwielbiam mięso ale jak można takie coś szamac to nie wiem, nie dobrze się robi od samego patrzenia xD

0

@PatrykBarcelona Wielki tatuaz na jednej, nawet długiej sesji? xD

Jakoś mi się to nie widzi

8

@Deviler kocham w biedronce te palety z towarem pozostawione miedzy regałami, chyba jedyny sklep w mojej okolicy ktory tak robi xd

2

@Danny Gaucho Dodi znowu nie ogarnia co pisze xD

2

@Mario96w ME warto dać szansę, nigdy nie byłem jakimś mega fanem sci-fiction a w trylogii Mass Effect spędziłem łącznie jakieś 400h, jedne z lepszych gier w jakie grałem

0

@OskP Delikatna przewaga Leo, ale w ogóle się nie zdziwię jak Haaland to pyknie

2

@Janas11224 Ja za dobrze znam Bethesde, zeby oczekiwac tutaj niewiadomo czego.

A samego Skyrima uważam za najbardziej przereklamowanego RPG'a w jakiego grałem. Jedyne co tam było na dobrym poziomie to eksploracja i soundtrack :|

1

@tomcias10 Bawienie się w numerologię to grzech, więc katolicy nie powinni z tym numerem mieć żadnego problemu. :|

2

@Gracek10 Uwielbiam ten jego drybling, zero sztuczek i kombinowania a piękny balans ciałem i trzymanie piłeczki toż przy stopie

3

Ależ w Polsce są potężne fundamenty chrześcijaństwa skoro może je zaburzyć... autobus.

PKS z Gdynii ostatecznie się ugiął pod naciskiem pewnych środowisk i zmienił numer autobusu kursującego na Hel z 666 na 669 xD

Ciekawe kiedy linia zbulwersuje jakiś oszolomów bo ma 'charakter erotyczny' xD

2

@Lishen @fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 @Klaudiaa8

Dziękówieczka panowie i panie, obadam tytuły


A tobie @Rust_Cohle oby się Dodi codziennie śnił

0

Pykacie w jakieś gierki na telefonie? Coś bardziej dla zabicia czasu, gdzie nie trzeba się zbytnio angażować.

0

@zodiak_10 Prychłem. xD

8



Ja rozumiem tatuaże, ale niektórzy ostro lecą razem z swoimi odklejonymi idolami xDD

Oczywiscie wina tatuatora bo użył jednak złego tuszu

3



Ludzie zaczęli wygyrwać w sądach, to nagle banki chcą iść na ugodę? xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?