marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel @szymonekk
Dziękóweczka za opinie pany
0
Jak tam Diablo 4? Warto wydać na to ponad 300 ziko, czy nie? Osoba która nigdy jakoś nie przepadała za podobnymi gierkami się tam odnajdzie?
Nie ukrywam, trochę kusi xD
4
@koksik2700 Może tak, może nie - ja opieram się jedynie na czasach kiedy obie partie rządziły.
Przyszłe rządy PO, o ile nadejdą to inna bajka
9
@koksik2700 PO ma swoje wady (nawet sporo) ale nigdy bym nie postawił znaku równości między tymi dwiema partiami.
4
Ostatnio całkiem głośno się zrobiło o transparencie "Boze, zabrałeś nie tego Kaczyńskiego" i dziwi mnie, że w większości dyskusji totalnie wyklucza się teze, że to zwykła prowokacja z strony PISu.
Btw, co ma Tusk do jakiegoś trologdyty z tłumu? Obwinianie go o to to jakaś abstrakcja. xD
Jak widzę takie krzywe akcje, które są rozgłaśniane to jednak zapala się lampka w głowie i przypomina się chociażby sytuacja w której pracownik TVP grzebał w śmieciach żeby podrasować materiał. xD
Oczywiście to tylko teza, ale nie można jej wykluczyć. PIS to obrzydliwa partia która jest zdolna do robienia obrzydliwych rzeczy i trzeba się z tym liczyć
0
@Kgorecki2500 Ale tam później praktycznie co misję główną masz jakąś akcje :p
5
@macio_944 Rockstar niczym Leo Messi, grają w swojej lidze xD
2
@Szmulek Dobry świr xD
3
@KrychaFCB szkoda, ze madryciaki nie mowia o napasci na parkingu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Crystal37 to na pewno nie szukaj ruskich modów, oni są chorzy na punkcie poziomu trudności
1
@BorzyKrzys wykorzystana pod wpływem alkoholu, klasyk xD
25
https://pbs.twimg.com/media/FyxSMEpWIAALSK9?format=jpg&name=large
Vegeta gdyby miał kobiete xD
3
@gumaz Wiadomo, ze to pic na wode, wazelina przed wyborami ze niby obywatele maja na cos wplyw xD
14
@Death_voice Koapli go jak najwieksze patusy a ten i tak im pokazywal miejsce w szeregu xd
1
Uwielbiam mięso ale jak można takie coś szamac to nie wiem, nie dobrze się robi od samego patrzenia xD
0
@PatrykBarcelona Wielki tatuaz na jednej, nawet długiej sesji? xD
Jakoś mi się to nie widzi
8
@Deviler kocham w biedronce te palety z towarem pozostawione miedzy regałami, chyba jedyny sklep w mojej okolicy ktory tak robi xd
2
@Danny Gaucho Dodi znowu nie ogarnia co pisze xD
2
@Mario96w ME warto dać szansę, nigdy nie byłem jakimś mega fanem sci-fiction a w trylogii Mass Effect spędziłem łącznie jakieś 400h, jedne z lepszych gier w jakie grałem
0
@OskP Delikatna przewaga Leo, ale w ogóle się nie zdziwię jak Haaland to pyknie
2
@Janas11224 Ja za dobrze znam Bethesde, zeby oczekiwac tutaj niewiadomo czego.
A samego Skyrima uważam za najbardziej przereklamowanego RPG'a w jakiego grałem. Jedyne co tam było na dobrym poziomie to eksploracja i soundtrack :|
1
@tomcias10 Bawienie się w numerologię to grzech, więc katolicy nie powinni z tym numerem mieć żadnego problemu. :|
2
@Gracek10 Uwielbiam ten jego drybling, zero sztuczek i kombinowania a piękny balans ciałem i trzymanie piłeczki toż przy stopie
3
Ależ w Polsce są potężne fundamenty chrześcijaństwa skoro może je zaburzyć... autobus.
PKS z Gdynii ostatecznie się ugiął pod naciskiem pewnych środowisk i zmienił numer autobusu kursującego na Hel z 666 na 669 xD
Ciekawe kiedy linia zbulwersuje jakiś oszolomów bo ma 'charakter erotyczny' xD
2
@Lishen @fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 @Klaudiaa8
Dziękówieczka panowie i panie, obadam tytuły
A tobie @Rust_Cohle oby się Dodi codziennie śnił
0
Pykacie w jakieś gierki na telefonie? Coś bardziej dla zabicia czasu, gdzie nie trzeba się zbytnio angażować.
0
@zodiak_10 Prychłem. xD
8
Ja rozumiem tatuaże, ale niektórzy ostro lecą razem z swoimi odklejonymi idolami xDD
Oczywiscie wina tatuatora bo użył jednak złego tuszu
3
Ludzie zaczęli wygyrwać w sądach, to nagle banki chcą iść na ugodę? xDD