marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ksavix za słaby marketing i liczbowo też nie jest jakimś topem
1
Chyba lekko udoporniłem się na horrory, niedawno ogrywałem RE7 to prawie pielucha była założona a teraz Village ogrywam to jakoś tak gładko idzie pod tym względem. xD
5
@draxidox praca: córka tatusia
2
@Kengo Bo wydanie milionów euro to jedno ale sensowne poukładanie tego i zrobienie maszynki do wygrywania to drugie.
1
@KamQiX one już nie pasują do narracji więc się nie liczą, proste xd
0
@cracker trzeba zrobić allll, dokończył przecież
3
@arasz1819 Ale dziwnie przeczytać coś normalnego o Leo na tej stronie xD
1
@chavez Widzę, że legendarne otoczenie piłkarza zaczęło się u nas na stronie udzielać xd
6
@demsi1707 widzę kolega na jutro urlopik wziął, że już chlanie zaczął
1
@Emhyr mi raz jak zayebala blacha w palec to przez kilka miesięcy chodziłem z jakimś drucikiem w palcu, szwami i fikuśnym plastikiem który miał mi prostować palec xD
Nauczka na całe życie żeby ostrożniej działać w życiu
2
@martin43 że wam się jeszcze chce te bzdury produkować
1
@tomek8756 trzeba w końcu sprawdzic pierwszy sezon
5
@michal26 i elegancko, martwy urk to dobry urk
37
Bawi mnie porównanie odejścia z europejskiej piłki Leo do Ronaldo, jeden odszedł na własnych zasadach a drugi desperacko poszedł do szejków bo nikt go już w Europie nie chciał xD
6
@macio_944 Nawet ja podczas meczów bardzo rzadko tutaj zerkam bo to jaki zwierzyniec tutaj momentami panuje to żenada xD
2
@LaRoja Laporta nic nie musi wypuszczać, ścieki dziennikarskie same coś wymyślą ku ucieszy gawiedzi
0
Widzę, że media już znalazły temat zastępczy dla powrotu Leo :D
Już wiadomo skąd PIS czerpie inspiracje w kwestii zręcznej zmiany tematow
2
@mrboom Na bogato, uwielbiam takie kanapeczki
1
DICE wypuściło dzisiaj 5 sezon do BF2042 i mam coraz większe wrażenie, że ta gra od premiery służy za poligon doświadczalny dla jakiś praktykantów. Gra dostaje coraz więcej funkcji (niekiedy podstawowych - jak zarządzanie drużyną!) i co śmieszniejsze co sezon są lepsze i ładniejsze mapy, jakby faktycznie Jasio praktykant od kilku lat siedział i się uczył robić gry. :|
0
@LioNey99 obie strony tego "konfliktu" posiadają odklejone jednostki co potwierdzasz swoim wpisem
19
W sumie śmieszne, że już zaczyna się jakieś podważanie legedny Leo bo ten w formie odchodzi z poważnej piłki :D
Gdyby to był Iniesta, Xavi czy inny grajek to zapewne twierdzilibyście coś w stylu: dobrze, że odchodzi. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :v
1
@Matheu12 No kto jak kto ale Leo już żadnej legendy nie musi budować xD
4
@MesQueUnClub96 słaby bait
0
@Aragorn33 a ja wygram 6 w lottka
1
W sumie nic dziwnego, że 36 latek nie chce znowu się przeprowadzać na wariackich papierach, czekając do ostatniej chwili czy w ogóle się będzie przeprowadzać xD
Szkoda ale mówi się trudno, kiedyś i tak wróci w tej czy innej postaci
0
@Survier Ty ostatnio jakimś naczelnym pisiorem tutaj zostałeś xd
0
@pik Po co mi tyle pieniędzy?
Nie powiedział żaden milioner
0
@Faro Ja juz jednego takiego widzialem, objawienie la rambli
obecnie kopie sobie pileczke w mls xD
0
@Bykunn Grał, czy były plotki że mógłby zagrać za darmo? :v
4
@michal26 Ponad 60% na PIS/PO lekko przeraża
ale z drugiej strony alternatywa też taka średnia, jedyna porządna alternatywa to Konfa która wielu może odrzucać przez poglądy czy pewnych skrajnych członków