0

@Ksavix za słaby marketing i liczbowo też nie jest jakimś topem

1

Chyba lekko udoporniłem się na horrory, niedawno ogrywałem RE7 to prawie pielucha była założona a teraz Village ogrywam to jakoś tak gładko idzie pod tym względem. xD

5

@draxidox praca: córka tatusia

2

@Kengo Bo wydanie milionów euro to jedno ale sensowne poukładanie tego i zrobienie maszynki do wygrywania to drugie.


1

@KamQiX one już nie pasują do narracji więc się nie liczą, proste xd

0

@cracker trzeba zrobić allll, dokończył przecież

3

@arasz1819 Ale dziwnie przeczytać coś normalnego o Leo na tej stronie xD

1

@chavez Widzę, że legendarne otoczenie piłkarza zaczęło się u nas na stronie udzielać xd

6

@demsi1707 widzę kolega na jutro urlopik wziął, że już chlanie zaczął

1

@Emhyr mi raz jak zayebala blacha w palec to przez kilka miesięcy chodziłem z jakimś drucikiem w palcu, szwami i fikuśnym plastikiem który miał mi prostować palec xD

Nauczka na całe życie żeby ostrożniej działać w życiu

2

@martin43 że wam się jeszcze chce te bzdury produkować

1

@tomek8756 trzeba w końcu sprawdzic pierwszy sezon

5

@michal26 i elegancko, martwy urk to dobry urk

37

Bawi mnie porównanie odejścia z europejskiej piłki Leo do Ronaldo, jeden odszedł na własnych zasadach a drugi desperacko poszedł do szejków bo nikt go już w Europie nie chciał xD

6

@macio_944 Nawet ja podczas meczów bardzo rzadko tutaj zerkam bo to jaki zwierzyniec tutaj momentami panuje to żenada xD


2

@LaRoja Laporta nic nie musi wypuszczać, ścieki dziennikarskie same coś wymyślą ku ucieszy gawiedzi

0

Widzę, że media już znalazły temat zastępczy dla powrotu Leo :D
Już wiadomo skąd PIS czerpie inspiracje w kwestii zręcznej zmiany tematow

2

@mrboom Na bogato, uwielbiam takie kanapeczki

1

DICE wypuściło dzisiaj 5 sezon do BF2042 i mam coraz większe wrażenie, że ta gra od premiery służy za poligon doświadczalny dla jakiś praktykantów. Gra dostaje coraz więcej funkcji (niekiedy podstawowych - jak zarządzanie drużyną!) i co śmieszniejsze co sezon są lepsze i ładniejsze mapy, jakby faktycznie Jasio praktykant od kilku lat siedział i się uczył robić gry. :|

0

@LioNey99 obie strony tego "konfliktu" posiadają odklejone jednostki co potwierdzasz swoim wpisem

19

W sumie śmieszne, że już zaczyna się jakieś podważanie legedny Leo bo ten w formie odchodzi z poważnej piłki :D

Gdyby to był Iniesta, Xavi czy inny grajek to zapewne twierdzilibyście coś w stylu: dobrze, że odchodzi. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :v

1

@Matheu12 No kto jak kto ale Leo już żadnej legendy nie musi budować xD

4

@MesQueUnClub96 słaby bait

0

@Aragorn33 a ja wygram 6 w lottka

1

W sumie nic dziwnego, że 36 latek nie chce znowu się przeprowadzać na wariackich papierach, czekając do ostatniej chwili czy w ogóle się będzie przeprowadzać xD

Szkoda ale mówi się trudno, kiedyś i tak wróci w tej czy innej postaci

0

@Survier Ty ostatnio jakimś naczelnym pisiorem tutaj zostałeś xd

0

@pik Po co mi tyle pieniędzy?

Nie powiedział żaden milioner

0

@Faro Ja juz jednego takiego widzialem, objawienie la rambli

obecnie kopie sobie pileczke w mls xD

0

@Bykunn Grał, czy były plotki że mógłby zagrać za darmo? :v

4

@michal26 Ponad 60% na PIS/PO lekko przeraża

ale z drugiej strony alternatywa też taka średnia, jedyna porządna alternatywa to Konfa która wielu może odrzucać przez poglądy czy pewnych skrajnych członków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?