0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ziemny Czy to zaoranie jest z nami w pokoju?

0

Ale mnie to Diablo 4 kusi, ale cena chyba skutecznie odstraszy szczególnie że ostatnia gra w takim stylu w jaką grałem to Titan Quest xDD

1

@Nazio87 Neapol to inny poziom fanatyzmu xD

0

@TheNekro94 UEFA FIFA, jeden pies. :|

Aczkolwiek tak, jebło mi się xD

1

@parpe Gdyby tak było to również byłaby za to potępiania w społeczeństwie

Pomijając oczywiście tych kilku kuców, zbyt zapatrzonych w Korwina żeby skrytykować konfederację

38

Ogólnie nie przepadam za konfederacja ale próba blokowania wykonywania zawodu za zwykle spotkanie biznesowe jest po prostu obrzydliwe.
Piękne hasełka o wolności kończą się, kiedy ktoś stoi po drugiej stronie barykady xD


Dziwne, że żadnych donosów nie było kiedy UEFA organizowała MŚ w Katarze, a wszyscy wiemy jak tam wyglądają prawa człowieka. :|

4

Dla Ciebie atencjusz, dla mnie chłop który wygrał życie :|


1

@macio_944 Z Cyberpunkiem pewnie niedługo się wyjaśni co i jak z DLC bo w tym miesiącu mamy dostać więcej oficjalnych informacji

1

@MesQueUnClub96 Ale Benzema juz nie konkuruje z Suarezem

i w sumie nigdy nie rywaliizowali bo Luis kilka polek wyzej

4

@macio_944 Obiektywny fan la ligi, nie ma co xD

2



Na co komu oficjalny wyrok, niech już wyrzucają xD

9

@martin43 Jak USA to kolos na glinianych nogach to kim jest Rosja, której Macron liżę dup* a Ci przeżywają katuszę zajmując tylko i wyłącznie Ukraine?

14

Za każdym razem jak widzę piłkarzy zbierających się na pożegnalnych konferencjach mam przed oczami plażowe ciuchy Desta z pożegnania Leo xDD

2

@MesQueUnClub96 Wprowadzić nierozwiązywalne małżeństwa. :D

1

@MesQueUnClub96 oznaczenia troche dziwne, takie atencyjne ale jak mniemam chodzi o to, ze Mentzen jest z konfederacji tak jak ten Bartyzel cały

2

https://pbs.twimg.com/media/FxeDGCJXoAAUrln?format=jpg&name=large

Czyżby znowu tradycyjne chrześcijanskie wartości wyszły na wierzch? ;p

3

@MesQueUnClub96 jak widać nie tylko kwestia pieniędzy przkłada się na wygodę człowieka :|

0

@Uukasz_93 watpie zeby ten beton ktory siedzi w pzpn zmienil legendarna polska mysl szkoleniowa xd

5

@KrychaFCB Swiat bylby za piekny gdyby kazdy patrzyl tylko na siebie xD

1

@Deviler Ciekawe czy ludzie co jakoś bardziej śledzą BI już się czuja jak 40 letnie grażyny na serwisach plotkarskich typu pudelek

26

@Medium Solidarność u nich jest silna xD

5

@Mario96w Gre o Tron wymyśliliście wy, czytelnicy

2



Martin, który nie może od lat skończyć swojej sagi poszedł se na strajk pisarzy i uj xD

1

@Gaz a po co ma krytykować piłkarzy publicznie?

0

@nwchades No mi delikatnie się kłóci bo Jaskier to jednak typowy babiarz :D
No ale już pomijając fakt, że to typowe Netflixowe przeistoczenie to tak jak mówisz - Radowid totalnie nie pasuje na postać do romansu z Jaskrem, juz w teori brzmi to jak wątek wciśnięty na siłe

0

@KlonaZepan I co w związku z tym?

0

W Netflixowym Wiedźminie Jaskier ma mieć romans z... Radowidem. XDD

Niezłego fanfica tam pisza scenarzyści

4

Komentarz usunięty

0

Są już pierwsze recenzje ROG Ally od Asusa, ciekawa konkurencja dla Gabena i jego SD
Człowiek się mentalnie zatrzymał przy PSP jeżeli chodzi o mobilne granie a teraz dostaje dwie ciekawe platformy w dosyć krótkim okresie czasowym xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?