marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@macio_944 Nawet ja podczas meczów bardzo rzadko tutaj zerkam bo to jaki zwierzyniec tutaj momentami panuje to żenada xD
2
@LaRoja Laporta nic nie musi wypuszczać, ścieki dziennikarskie same coś wymyślą ku ucieszy gawiedzi
0
Widzę, że media już znalazły temat zastępczy dla powrotu Leo :D
Już wiadomo skąd PIS czerpie inspiracje w kwestii zręcznej zmiany tematow
2
@mrboom Na bogato, uwielbiam takie kanapeczki
1
DICE wypuściło dzisiaj 5 sezon do BF2042 i mam coraz większe wrażenie, że ta gra od premiery służy za poligon doświadczalny dla jakiś praktykantów. Gra dostaje coraz więcej funkcji (niekiedy podstawowych - jak zarządzanie drużyną!) i co śmieszniejsze co sezon są lepsze i ładniejsze mapy, jakby faktycznie Jasio praktykant od kilku lat siedział i się uczył robić gry. :|
0
@LioNey99 obie strony tego "konfliktu" posiadają odklejone jednostki co potwierdzasz swoim wpisem
19
W sumie śmieszne, że już zaczyna się jakieś podważanie legedny Leo bo ten w formie odchodzi z poważnej piłki :D
Gdyby to był Iniesta, Xavi czy inny grajek to zapewne twierdzilibyście coś w stylu: dobrze, że odchodzi. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :v
1
@Matheu12 No kto jak kto ale Leo już żadnej legendy nie musi budować xD
4
@MesQueUnClub96 słaby bait
0
@Aragorn33 a ja wygram 6 w lottka
1
W sumie nic dziwnego, że 36 latek nie chce znowu się przeprowadzać na wariackich papierach, czekając do ostatniej chwili czy w ogóle się będzie przeprowadzać xD
Szkoda ale mówi się trudno, kiedyś i tak wróci w tej czy innej postaci
0
@Survier Ty ostatnio jakimś naczelnym pisiorem tutaj zostałeś xd
0
@pik Po co mi tyle pieniędzy?
Nie powiedział żaden milioner
0
@Faro Ja juz jednego takiego widzialem, objawienie la rambli
obecnie kopie sobie pileczke w mls xD
0
@Bykunn Grał, czy były plotki że mógłby zagrać za darmo? :v
4
@michal26 Ponad 60% na PIS/PO lekko przeraża
ale z drugiej strony alternatywa też taka średnia, jedyna porządna alternatywa to Konfa która wielu może odrzucać przez poglądy czy pewnych skrajnych członków
5
@zaba107 Z tego co pamiętam Samuel nie chciał się poddawać operaracji bo wykluczałoby to jego grę na MS, chłop postawił wszystko na mundial ale stracił przez to resztę kariery praktycznie
ciekawe czy z biegiem czasu jest zadowolony z takiego obrotu spraw
5
Chwalą Samuela :D
Ogólnie szkoda, że jego kariera tak się potoczyła. Dzisiaj z Urusem mógłby tworzyć mur nie do przejścia w Barcelonie
2
Dobra, dobra - fajnie, ze LL niby zatwierdziła nasz plan ale uwzględniacie jeszcze, że ten plan trzeba zrealizować? Zapewne plan uwzględnia mocną sprzedaż zawodników co znając nasze realia nie będzie takie łatwe
0
@karolup Az strach pomyśleć jakie liczby wykręciłby w tym sezonie gdyby mu się chciało xD Bo w kanadyjce wyprzeda bodajże Haalanda nawet
0
@Kuba_1 Jeżeli Tebas zgodził się na nasz plan finansowy to jest jeszcze jeden szkopuł
Trzeba ten plan zrealizować
6
Będzie Zlatana brakować, nie ma drugiej tak charakterystycznej postaci w piłce
5
@Nicko A on przypadkiem nie jest ich wychowankiem? Gaviego tez hejtujesz bo sie cieszy razem z kolegami?
0
@damiano996 Takie eksperty jak ty kilka miesiecy temu pisali, ze nie zalapiemy sie do ligi mistrzow na nastepny sezon
wiec sio do jaskini, posiedz tam razem z madryciakami
1
@Transu96 ale w sumie jaka rewolucja jak z kluczowych pilkarzy odszedl tylko Benzema a tak to szrot typu Edena ktory zalegal xD
No moze jeszcze pan zlota pilka z takich wazniejszych bo cos tam jednak pogral
11
@cules100pro Przerobiona, oryginalne zdjęcie pochodzi właśnie z marszu niepodległości xD
2
Ale typo trafił z tym marszem niepodległości xD
0
@Joe_Barbaro ciekawe czy dalej śmiga na gapę i chowa xboxy e sklepie xD
0
@wojtuh10 ja już czytałem, że było 100k, 500k a bodajże Giertych napisał, że jest milion xD
0
@DonCarletto przed chwilą jeszcze była o elektoracie pisu na Podkarpaciu czy coś, nie zagłębiałem się xD
@Odcinkowy
Ale Same czipsy top