6

@macio_944 Nawet ja podczas meczów bardzo rzadko tutaj zerkam bo to jaki zwierzyniec tutaj momentami panuje to żenada xD


2

@LaRoja Laporta nic nie musi wypuszczać, ścieki dziennikarskie same coś wymyślą ku ucieszy gawiedzi

0

Widzę, że media już znalazły temat zastępczy dla powrotu Leo :D
Już wiadomo skąd PIS czerpie inspiracje w kwestii zręcznej zmiany tematow

2

@mrboom Na bogato, uwielbiam takie kanapeczki

1

DICE wypuściło dzisiaj 5 sezon do BF2042 i mam coraz większe wrażenie, że ta gra od premiery służy za poligon doświadczalny dla jakiś praktykantów. Gra dostaje coraz więcej funkcji (niekiedy podstawowych - jak zarządzanie drużyną!) i co śmieszniejsze co sezon są lepsze i ładniejsze mapy, jakby faktycznie Jasio praktykant od kilku lat siedział i się uczył robić gry. :|

0

@LioNey99 obie strony tego "konfliktu" posiadają odklejone jednostki co potwierdzasz swoim wpisem

19

W sumie śmieszne, że już zaczyna się jakieś podważanie legedny Leo bo ten w formie odchodzi z poważnej piłki :D

Gdyby to był Iniesta, Xavi czy inny grajek to zapewne twierdzilibyście coś w stylu: dobrze, że odchodzi. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. :v

1

@Matheu12 No kto jak kto ale Leo już żadnej legendy nie musi budować xD

4

@MesQueUnClub96 słaby bait

0

@Aragorn33 a ja wygram 6 w lottka

1

W sumie nic dziwnego, że 36 latek nie chce znowu się przeprowadzać na wariackich papierach, czekając do ostatniej chwili czy w ogóle się będzie przeprowadzać xD

Szkoda ale mówi się trudno, kiedyś i tak wróci w tej czy innej postaci

0

@Survier Ty ostatnio jakimś naczelnym pisiorem tutaj zostałeś xd

0

@pik Po co mi tyle pieniędzy?

Nie powiedział żaden milioner

0

@Faro Ja juz jednego takiego widzialem, objawienie la rambli

obecnie kopie sobie pileczke w mls xD

0

@Bykunn Grał, czy były plotki że mógłby zagrać za darmo? :v

4

@michal26 Ponad 60% na PIS/PO lekko przeraża

ale z drugiej strony alternatywa też taka średnia, jedyna porządna alternatywa to Konfa która wielu może odrzucać przez poglądy czy pewnych skrajnych członków

5

@zaba107 Z tego co pamiętam Samuel nie chciał się poddawać operaracji bo wykluczałoby to jego grę na MS, chłop postawił wszystko na mundial ale stracił przez to resztę kariery praktycznie

ciekawe czy z biegiem czasu jest zadowolony z takiego obrotu spraw

5



Chwalą Samuela :D

Ogólnie szkoda, że jego kariera tak się potoczyła. Dzisiaj z Urusem mógłby tworzyć mur nie do przejścia w Barcelonie

2

Dobra, dobra - fajnie, ze LL niby zatwierdziła nasz plan ale uwzględniacie jeszcze, że ten plan trzeba zrealizować? Zapewne plan uwzględnia mocną sprzedaż zawodników co znając nasze realia nie będzie takie łatwe

0

@karolup Az strach pomyśleć jakie liczby wykręciłby w tym sezonie gdyby mu się chciało xD Bo w kanadyjce wyprzeda bodajże Haalanda nawet

0

@Kuba_1 Jeżeli Tebas zgodził się na nasz plan finansowy to jest jeszcze jeden szkopuł

Trzeba ten plan zrealizować

6

Będzie Zlatana brakować, nie ma drugiej tak charakterystycznej postaci w piłce

5

@Nicko A on przypadkiem nie jest ich wychowankiem? Gaviego tez hejtujesz bo sie cieszy razem z kolegami?

0

@damiano996 Takie eksperty jak ty kilka miesiecy temu pisali, ze nie zalapiemy sie do ligi mistrzow na nastepny sezon

wiec sio do jaskini, posiedz tam razem z madryciakami

1

@Transu96 ale w sumie jaka rewolucja jak z kluczowych pilkarzy odszedl tylko Benzema a tak to szrot typu Edena ktory zalegal xD

No moze jeszcze pan zlota pilka z takich wazniejszych bo cos tam jednak pogral

11

@cules100pro Przerobiona, oryginalne zdjęcie pochodzi właśnie z marszu niepodległości xD

2



Ale typo trafił z tym marszem niepodległości xD

0

@Joe_Barbaro ciekawe czy dalej śmiga na gapę i chowa xboxy e sklepie xD

0

@wojtuh10 ja już czytałem, że było 100k, 500k a bodajże Giertych napisał, że jest milion xD

0

@DonCarletto przed chwilą jeszcze była o elektoracie pisu na Podkarpaciu czy coś, nie zagłębiałem się xD
@Odcinkowy
Ale Same czipsy top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?