marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@TheNekro94 Santosa jeszcze nie raz nasze orły zaskoczą xD
1
@mekston Ambasador i specjalista co do rasizsmu wstrzymuje się od głosu
13
Gdzie afera, że to rasizm? Ah no tak, Barca to nie Madryt xD
14
@AlexDark00 Ty jesteś niesamowity, pierwszy raz widzę żeby ktoś takie fikołki logiczne robił żeby tylko umniejszyć piłkarzowi. xD
1
@MesQueUnClub_87 Nie wiem jakie podejście masz do Total War, ale następna odsłona też ma rozgrywać się w Egipcie. :D
12
https://x.com/burdelu/status/1670890041701277696
Ciekawy tok rozumowania, idąc tym tropem i patrząc na popularność filmów wojennych większość chłopów chce podświadomie zdechnąc na wojnie. xD
3
Bartek to ostatnio moje ulubione troll konto, trzyma formę
3
@tomek8756 to juz lepiej isc na rokse, wyjdzie taniej
20
@KlonaZepan Obie strony lubia wykorzystywac cudze tragedie do swoich gierek za co nalezy walic po lbach
2
@draxidox siuuuuu xDD
1
@draxidox "..na Ukrainie czy w innych stronach świata jest wojna bo Ci ludzie nie wierzą w Boga.."
Aczkolwiek cytat faktycznie z dupy, to przyznaje.
2
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1670484814007263232
Miód na moje serduszko.
6
@tristan87 ale zaraz wykopki zrobią pokaz znieczulicy
5
@Deviler Wszystko zależy, jak rodzice posiadają duży dom, dzieciak się dokłada do rachunków i ogarnia swoje rzeczy to ma się wyprowadzić bo to nieprzyzwoite? xD
1
@cris2706 wykopki szaleją po prostu xD
8
no nie pykło xD
1
@koziar i wtedy wchodzi kozar, cały na biało i zamieszcza screeny
0
@Karzel @szymonekk
Dziękóweczka za opinie pany
0
Jak tam Diablo 4? Warto wydać na to ponad 300 ziko, czy nie? Osoba która nigdy jakoś nie przepadała za podobnymi gierkami się tam odnajdzie?
Nie ukrywam, trochę kusi xD
4
@koksik2700 Może tak, może nie - ja opieram się jedynie na czasach kiedy obie partie rządziły.
Przyszłe rządy PO, o ile nadejdą to inna bajka
9
@koksik2700 PO ma swoje wady (nawet sporo) ale nigdy bym nie postawił znaku równości między tymi dwiema partiami.
4
Ostatnio całkiem głośno się zrobiło o transparencie "Boze, zabrałeś nie tego Kaczyńskiego" i dziwi mnie, że w większości dyskusji totalnie wyklucza się teze, że to zwykła prowokacja z strony PISu.
Btw, co ma Tusk do jakiegoś trologdyty z tłumu? Obwinianie go o to to jakaś abstrakcja. xD
Jak widzę takie krzywe akcje, które są rozgłaśniane to jednak zapala się lampka w głowie i przypomina się chociażby sytuacja w której pracownik TVP grzebał w śmieciach żeby podrasować materiał. xD
Oczywiście to tylko teza, ale nie można jej wykluczyć. PIS to obrzydliwa partia która jest zdolna do robienia obrzydliwych rzeczy i trzeba się z tym liczyć
0
@Kgorecki2500 Ale tam później praktycznie co misję główną masz jakąś akcje :p
5
@macio_944 Rockstar niczym Leo Messi, grają w swojej lidze xD
2
@Szmulek Dobry świr xD
3
@KrychaFCB szkoda, ze madryciaki nie mowia o napasci na parkingu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Crystal37 to na pewno nie szukaj ruskich modów, oni są chorzy na punkcie poziomu trudności
1
@BorzyKrzys wykorzystana pod wpływem alkoholu, klasyk xD