0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheNekro94 Santosa jeszcze nie raz nasze orły zaskoczą xD

1

@mekston Ambasador i specjalista co do rasizsmu wstrzymuje się od głosu

13



Gdzie afera, że to rasizm? Ah no tak, Barca to nie Madryt xD


14

@AlexDark00 Ty jesteś niesamowity, pierwszy raz widzę żeby ktoś takie fikołki logiczne robił żeby tylko umniejszyć piłkarzowi. xD


1

@MesQueUnClub_87 Nie wiem jakie podejście masz do Total War, ale następna odsłona też ma rozgrywać się w Egipcie. :D

12

https://x.com/burdelu/status/1670890041701277696

Ciekawy tok rozumowania, idąc tym tropem i patrząc na popularność filmów wojennych większość chłopów chce podświadomie zdechnąc na wojnie. xD

3



Bartek to ostatnio moje ulubione troll konto, trzyma formę

3

@tomek8756 to juz lepiej isc na rokse, wyjdzie taniej

20

@KlonaZepan Obie strony lubia wykorzystywac cudze tragedie do swoich gierek za co nalezy walic po lbach

2

@draxidox siuuuuu xDD

1

@draxidox "..na Ukrainie czy w innych stronach świata jest wojna bo Ci ludzie nie wierzą w Boga.."

Aczkolwiek cytat faktycznie z dupy, to przyznaje.

2

6

@tristan87 ale zaraz wykopki zrobią pokaz znieczulicy

5

@Deviler Wszystko zależy, jak rodzice posiadają duży dom, dzieciak się dokłada do rachunków i ogarnia swoje rzeczy to ma się wyprowadzić bo to nieprzyzwoite? xD

1

@cris2706 wykopki szaleją po prostu xD

8



no nie pykło xD

1

@koziar i wtedy wchodzi kozar, cały na biało i zamieszcza screeny

0

@Karzel @szymonekk
Dziękóweczka za opinie pany

0

Jak tam Diablo 4? Warto wydać na to ponad 300 ziko, czy nie? Osoba która nigdy jakoś nie przepadała za podobnymi gierkami się tam odnajdzie?

Nie ukrywam, trochę kusi xD

4

@koksik2700 Może tak, może nie - ja opieram się jedynie na czasach kiedy obie partie rządziły.
Przyszłe rządy PO, o ile nadejdą to inna bajka

9

@koksik2700 PO ma swoje wady (nawet sporo) ale nigdy bym nie postawił znaku równości między tymi dwiema partiami.

4

Ostatnio całkiem głośno się zrobiło o transparencie "Boze, zabrałeś nie tego Kaczyńskiego" i dziwi mnie, że w większości dyskusji totalnie wyklucza się teze, że to zwykła prowokacja z strony PISu.
Btw, co ma Tusk do jakiegoś trologdyty z tłumu? Obwinianie go o to to jakaś abstrakcja. xD

Jak widzę takie krzywe akcje, które są rozgłaśniane to jednak zapala się lampka w głowie i przypomina się chociażby sytuacja w której pracownik TVP grzebał w śmieciach żeby podrasować materiał. xD



Oczywiście to tylko teza, ale nie można jej wykluczyć. PIS to obrzydliwa partia która jest zdolna do robienia obrzydliwych rzeczy i trzeba się z tym liczyć

0

@Kgorecki2500 Ale tam później praktycznie co misję główną masz jakąś akcje :p

5

@macio_944 Rockstar niczym Leo Messi, grają w swojej lidze xD

2

@Szmulek Dobry świr xD

3

@KrychaFCB szkoda, ze madryciaki nie mowia o napasci na parkingu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Crystal37 to na pewno nie szukaj ruskich modów, oni są chorzy na punkcie poziomu trudności

1

@BorzyKrzys wykorzystana pod wpływem alkoholu, klasyk xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?